reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Giuliaa to u ciebie chyba jakiś wyjatkowy ten szpital ze chcą znieczulac bo ogólnie to sie słyszy ze nie chcą

U mnie jest zzo ale nie mam 100% pewności ze je dostanę jak poproszę [emoji849]



Needi dziękuje [emoji5]
Niestety to nie temat na otwartym forum

Sorry za moze głupie pytanie ale jak robią zzo to zakładają cewnik?
Ja nigdy nie miałam "przyjemności" leżeć w szpitalu ani mieć żadnych zabiegów [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Ja rodze prywatnie wiec zasadniczo nie moga sie niby na mnie wypiac choc w praktyce roznie to bywa.
A z tym cewnikiem to slyszalam ze po prostu wystaje Ci ta rureczka z kregoslupa i przez nia sie podaje znieczulenie w kolejnych dawkach co chwile
 
reklama
aaa dziś mam bierzmowanie córki, kościół niewielki, dzieci 100, mam nadzieję że ciężarnej dadzą usiąść bo 2h mszy na stojaka...no ja tego nie widzę
Trzymam kciuki zeby dali ci usiasc na mnie patrzyli jak na tredoata i nikt mi nie dal usiasc stalam 2 h masakra 2 razy wychodzilam z kosciola bo mi bylo niedobrze ;/
 
Witam
Wczoraj miałam 4 razy robione ktg bo od momentu przyjęcia mała się nie ruszala ostatnie miałam na porodowce i tam dopiero zaczęła kopać
Zdziwiłam się ze nie mierzą mi cisnienia okazało się ze nie mam rozpisane do tego nie podają mi tabletelek na cisnienie na szczęście mam swoje ale muszę na obchodzie to zgłosić
Położne jakieś dziwne wydaje mi się ze mnie biorą za panikare na szczęście za 5min się zmieniają

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi poloznymi to jest roznie u mnie np na ocpie sa super polozne bardzo pomocne a po porodowej masakra chce sie jak najszybciej uciekac od nich ;/
 
Witajcie dziewczyny. Kiepsa noc mialam. Najpierw snilo mi sie ze rodze a pozniej ze jesten na obronie, obudzulam sie o 4 i zasnelam znowu kolo 6 na 2 godz. Dopiero teraz jem sniadanie. Przekladalam sie z boku na bok w nocy i maly się przebudzal bo za kazdyn razem czulam jak sie chwile rusza i zasypia...
 
Hej Wam,

Fazerkamm- kciuki za Synka :) Jeśli chodzi o wątek zamknięty to ja też proszę o dopisanie.

LuckyJuly2016 - mam to samo, ostatnio ciągle mam kiepski humor i chyba własnie powodem jest zbliżający się poród i hormony. Jak się uspokoję i na spokojnie pomyślę o tym na co się denerwuję i co ja tworzę to dochodzę do wniosku, że gdyby nie ciąża nie robiła bym aferki z takiego powodu.

Iwona35 - powodzenia Kochana na bierzmowaniu. Oby nie było tak ciężko wytrzymać w kościele i znalazło się miejsce dla ciężarnej bo z tym czasami kiepsko :)

Iwonaimaja - dobrze, że jesteś pod stałą opieką i gdyby coś się działo można działać. Trzymam kciuki za bezpieczne dotrwanie do ustalonego terminu :*

Lizzy - z tym znieczuleniem do 14 to nieźle. Szczęściara, która się wyrobi przed 14 :D

Madziolina_p - no to i mój taki posprząta czasami, zakupy zrobi, zmyje, odkurzy. Nie lubi gotować (nie umie nawet za dobrze :p) i nie lubi wycierać kurzy i ogólnie tak bardziej dogłębnie porządkować, ale pomaga. Chociaż czasami coś mu wypadnie albo upadnie i nie widzi może się potykać, ale nie sprzątnie.

Ja dzisiaj miałam fatalną noc..co chwile się budziłam, nie mogłam się ułożyć, mam chwilowo strasznie niewygodne łóżko i wszystko mnie boli. Pogoda się zepsuła i koniec prania, ale chociaż poprasuje kocyki, pieluchy, białe i szare ubranka bo to uprane.
Jeśli chodzi o znieczulenie to mam mieszane uczucia, wiem na pewno, że bardzo się boję cc. Bardzo chciałabym urodzić sn no ale jeśli konieczna będzie cc to musi być i to też pewnie przeżyję. U mnie można dostać znieczulenie, ale położna na szkole rodzenia tak mówiła o tym, że odnoszę wrażenie iż oszukują pacjentki, że za wcześnie za późno i w efekcie końcowym nie dają. Stwierdziła, że lepiej im się rodzi jak kobieta nie ma znieczulenia. No cóż...Pewnie spróbuję bez najwyżej będę się prosić później chociaż bardzo boję się tego bólu.

Jeszcze dwa tygodnie i zamieszkamy w swoim nowym mieszkaniu. Już tak się nie mogę doczekać. Teraz mieszkamy wszyscy na kupie w małym domku: ja, Mąż, brat i jego dziewczyna, Mama, Babcia pies i kot :D już mam troszkę dosyć powiem Wam szczerze, ale jakoś te dwa tygodnie chyba wytrzymam.

Jeszcze Wam tylko dodam, żebyście się pośmiały jaka ze mnie będzie super mamusia...wiecie jak ja się boję, że nie pokocham dziecka albo dziecko nie pokocha mnie? I najlepsze...boję się że będę zła jak się urodzi bo nie będzie mi się podobał wizualnie. Jak o tym myślę to aż mi szkoda maluszka że tak jego matka sobie myśli...załamka....

miłego dnia bez żadnych dolegliwości Kochane :)
 
Co do zzo to ja mialam i tym razem wolalabym sprobowac bez,a czemu?...bylo zle umiejscowione i wszystko czulam pomimo,ze 2 razy poprawiali,rozwarcie nie postepowalo z powodu znieczulenia a oxytocyna prowokowała Skurcze bez przerwy:,(...robiłam pod siebie z bólu i hemorojda mi wylazka podczas partych,mały był podduszony a laktacja rozkręciła sie dopiero po tygodniu:,(...ale to tylko moje doświadczenie osobiste:,(...spróbuje w wodzie,oby znieczulenia uniknąć a w razie w niech robia cc...
 
Dziewczyny a co sadzicie o rodzeniu sn bez znieczulenia? Jestem na 99,9% pewna ze tak wlasnie chce rodzic bo mysle ze skoro kiedys kobiety rodzily tylko bez znieczulenia to nie moze to byc az tak straszne ale z drugiej strony jak rozmawiam o tym z ludzmi to pukaja sie w czolo i mowia ze po co robic z siebie "matke polke"... No i nie wiem

Mnie czeka taki poród, bo w moim szpitalu jest znieczulenie dolarganem, którego nie chcę.

Co Wy Mamuśki, nie spicie? ? Teraz jakby się chciało pospać na zapas, to se Ne da... Ja juz od 5 nie śpię.
Co do porodu bez znieczulenia - większość z nas urodzi bez, z różnych przyczyn...

Lizzy - Hahaha aż tak źle? Życzę Ci jednak w tygodniu do poludnia Sen - oby proroczy

Fazer - kciuki za Maksa zaciśnięte! I tez poproszę o dostęp do zamkniętego ☺

Wczoraj ciśnienie juz 154/100. I co robić? ? Czy lezec w domu czy lecieć do szpitala? ?

Kasia, ja na karcie z IP mam napisane, że jesli ciśnienie będzie 140/90 to natychmiast IP.

Fazer, kciuki za Maksia.
Iwona35, no jak nie będzie miejsca to poproś, żeby Ci ktoś ustapił ....

Witam Was.
Ja po badaniach. Noc fatalna, bo miałam straszny sen i jak się obudziłam z krzykiem o 3 to nie mogłam zasnąć:(
A teraz mi się typowa migrena zaczyna, bo mi wszystko faluje, także 3 dni z bani :(
 
Jakbym rodziła sn to znieczulenie bym brała :p

Dziś miałam dziwaczny sen. Śniłam, że małego już miałam po tej stronie brzucha, ale był mały jak lalka, miał super miękką główkę, a szyjka i wszystkie stawy to były takie sznurki. Nie mogłam dać rady by go podnieść, bo te sznureczki cienkie i wiotkie bardzo były. I tak się stresowałam, że nie mogę się nim zająć.. :errr:

Jeszcze Wam tylko dodam, żebyście się pośmiały jaka ze mnie będzie super mamusia...wiecie jak ja się boję, że nie pokocham dziecka albo dziecko nie pokocha mnie? I najlepsze...boję się że będę zła jak się urodzi bo nie będzie mi się podobał wizualnie. Jak o tym myślę to aż mi szkoda maluszka że tak jego matka sobie myśli...załamka....

Ja się śmiać nie będę, bo mam dokładnie takie same obawy!! :(
Pewnie dlatego, że to pierwsze dziecko, więc nie mam pojęcia i nie umiem sobie wyobrazić nawet jak to jest mieć dziecko.
Teraz jest już trochę lepiej odkąd miałam moją ostanią wizytę i dostałam super foto, ale wcześniej to na prawdę świrowałam z takich obaw.

Przypomniała mi się historia mojej koleżanki, która po tym jak urodziła pierwsze dziecko, nie wiedziała jak się zachowywać względem niego, więc przez pierwsze dni mówiła do niego jak do swojego psa :p
 
reklama
Jej widzę, że pod koniec nie tylko ja mam problemy z ciśnieniem.W prawdzie jak mierze w domu to do140/90 niewiele brakuje, ale mam pietra a ten tydzień wyjątkowo 130/90, 128/86 itp.Dobrze że jutro wizyta.Zobacze co mi powie gin na te pomiary.Na codzień przed ciążą mam odwrotnie.Teraz to ze strachu nawet kawy rano nie pije i nic nie sole...O zgrozo my to mamy przechlapane.
 
Do góry