reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Fazerkamm czy ja mogę liczyć na dołączenie do zamkniętej grupy o której była mowa? Nie udzielam sie ostatnio bo jakiś taki dołek mnie ogarnął [emoji20]
Mówiłam ze sie trzymam ale chyba lipa

Alinka współczuje z Mężem ale boje sie ze u mnie bedzie tak samo jak juz pojadę rodzic i boje sie powrotu [emoji848][emoji15]
Ale powiem Ci ze nerwy to Ty musisz mieć alinka ze stali
Paula od dzis chyba wkoło będę słuchać "mam te moc" moze mi jej doda [emoji6]

Dobrej nocy choć czuje ze moja do takich nie bedzie należeć [emoji20]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Napisz nam co się dzieje to pocieszymy.

Alinka, pewnie mało Cię to pocieszy ale ja ma takiego samego męża kretyna. Jakby mnie nie było w domu to on nic nie ruszy bo twierdzi że ma 2 duze córki i niech one robią. Ok zgadzam się, niech one robią tylko że je najczęściej trzeba do tego zagonić, bo same z siebie też nic nie widzą. Ja jestem ich wszystkich sprzątaczką, praczką, kucharką i kierowcą. Często mam dosyć.
Jak to jest że wszystkie jesteśmy takimi córkami a potem jakoś swój własny dom ogarniamy? Chyba dlatego że nikt za nas tego nie zrobi.
Dziewczyny a co sadzicie o rodzeniu sn bez znieczulenia? Jestem na 99,9% pewna ze tak wlasnie chce rodzic bo mysle ze skoro kiedys kobiety rodzily tylko bez znieczulenia to nie moze to byc az tak straszne ale z drugiej strony jak rozmawiam o tym z ludzmi to pukaja sie w czolo i mowia ze po co robic z siebie "matke polke"... No i nie wiem
Ja będę rodzić drugi raz bez bo u mnie nie ma. Jesteś bardziej świadoma i da się no bo co zrobisz... ale po co się tak męczyć skoro to ani tobie ani dziecku nie zaszkodzi
Witajcie srodowo :)
Prosze trzymac za Maksymilianka kciuki zeby ladnie wierszyk powiedzial na zakonczenie roku szkolnego, baaa zeby w ogole powiedział bo egzemplarz wyjatkowo wstydliwy mi sie trafil ;)


Needi hahaha padlam :D musze i ja swoja liste piosenek do szpitala stworzyć :)


LuckyJuly2016 pewnie ze możesz :) każda Cie zna i kojarzy :)
Ci się dzieje ze humor tak kiepski?


Iwona7510 to moj podobny jest.. juz kij z tym ze nie sprzata ale syfi strasznie :/ noe odklada rzeczy na miejsce i wiecznie rzeczy na stoliczku w sypialnie leza, aaa i lozka nie potrafi zascielic jak wstaje.. to mnie nerwi najbardziej.

Madziolina spoko wrzuce link jak juz będzie :)


Giuliaa ja zakladam ze na 99% wezmę znieczulenie jak bede miala podobny porod do pierworodnego, ale jak pojade juz do szpitala i będzie spore rozwarcie to postaram sie nie brac bo u mnie 200e znieczulenie do sn ;)

Giulia aaa i nie porównuj kobiet z kiedys a teraz... teraz ludzie, kobiety sa slabsze, przez jedzenie, powietrze itp. Kiedys to wszystko bylo zdrowsze wiec i kobiety miały sile rodzic, a teraz hyh? Co jest zdrowe? Nic... poza tym kiedys przeciętna waga urodzeniowa byla mniejsza niz teraz :)


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia Maksymilian
Co Wy Mamuśki, nie spicie? ? Teraz jakby się chciało pospać na zapas, to se Ne da... Ja juz od 5 nie śpię. ..
Co do porodu bez znieczulenia - większość z nas urodzi bez, z różnych przyczyn...

Lizzy - Hahaha aż tak źle? Życzę Ci jednak w tygodniu do poludnia Sen - oby proroczy

Fazer - kciuki za Maksa zaciśnięte! I tez poproszę o dostęp do zamkniętego ☺

Wczoraj ciśnienie juz 154/100. I co robić? ? Czy lezec w domu czy lecieć do szpitala? ?
Kurczę ja tam do szpitala nie lubię ale poszłabym na trzy dni na obserwację. Bylam tak poprzednim razem. U mnie okazało się że dom mnie tak wnerwia:laugh2:
Witam
Wczoraj miałam 4 razy robione ktg bo od momentu przyjęcia mała się nie ruszala ostatnie miałam na porodowce i tam dopiero zaczęła kopać
Zdziwiłam się ze nie mierzą mi cisnienia okazało się ze nie mam rozpisane do tego nie podają mi tabletelek na cisnienie na szczęście mam swoje ale muszę na obchodzie to zgłosić
Położne jakieś dziwne wydaje mi się ze mnie biorą za panikare na szczęście za 5min się zmieniają

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Położne to kolejny temat rzeka
aaa dziś mam bierzmowanie córki, kościół niewielki, dzieci 100, mam nadzieję że ciężarnej dadzą usiąść bo 2h mszy na stojaka...no ja tego nie widzę
No to powodzenia, bo przy takiej liczbie osób Ci się przyda;-) ;)

Cześć dziewczyny
Mam zamiar zrobić dziś gołąbki i smalcyk. Jakieś pranko. Podlogi na parterze. No zobaczymy co z tego wyjdzie:-D
 
reklama
Dzieki za opinie co do zzo. Sprobuje zaczac bez i jak bedzie bardzo zle to wtedy poprosze. Wkurza mnie po prostu takie wywieranie presji chociazby przez anestezjologa ze "nie no jak to bez znieczulenia, niech sie pani znieczula"
 
Trzymam kciuki za Maksia, napewno dzielnie powie wierszyk [emoji106][emoji5]
Wzruszam sie jak oglądam takie przedstawienia dzieciaczków!

A przyczyna kiepskiego humoru to coraz więcej kotłujących sie myśli nt zbliżającego sie porodu + chyba hormony
I mam jeszcze pewien problem ale nie chce o tym mowić, sama jestem sobie winna
Powinnam teraz myślec tylko i wyłącznie pozytywnie i cieszyć sie przyjściem mojej dzidzi na świat!


Lizzy życzę aby sen sie spełnił [emoji5]

Biorę sie za jakieś "porządki" mam mieć dzis gości [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Pomyśl o tych stopkach i małej główce. O bezzębnym uśmiechu. Ja tupie ze zniecierpliwienia
 
Dzieki za opinie co do zzo. Sprobuje zaczac bez i jak bedzie bardzo zle to wtedy poprosze. Wkurza mnie po prostu takie wywieranie presji chociazby przez anestezjologa ze "nie no jak to bez znieczulenia, niech sie pani znieczula"
Ale dobrze że masz wybór bo ja Ci nie mam bo i nas też tylko do południa na tygodniu a ze wtedy są planowane operacje to doopa blada nie odwołają operacji by dac rodzącej znieczulenie.

35tc5
 
Dziewczyny a co sadzicie o rodzeniu sn bez znieczulenia? Jestem na 99,9% pewna ze tak wlasnie chce rodzic bo mysle ze skoro kiedys kobiety rodzily tylko bez znieczulenia to nie moze to byc az tak straszne ale z drugiej strony jak rozmawiam o tym z ludzmi to pukaja sie w czolo i mowia ze po co robic z siebie "matke polke"... No i nie wiem
Giuliaa znieczulenie dają między 3 a 7 cm rozwarcia. To spokojnie juz poczujesz czym to pachnie i czy bardzo Cię boli czy jest spoko. Ale lepiej iść do szpitala gdzie masz opcję wyboru. Tak na wszelki wypadek, bo a nóż widelec jednak będziesz chciała.
Gdybym rodziła sn to na pewno bym chciała zzo, ale nie da się na podstawie doświadczenia innych stwierdzić jak będzie u Ciebie

Co Wy Mamuśki, nie spicie? ? Teraz jakby się chciało pospać na zapas, to se Ne da... Ja juz od 5 nie śpię. ..
Co do porodu bez znieczulenia - większość z nas urodzi bez, z różnych przyczyn...

Lizzy - Hahaha aż tak źle? Życzę Ci jednak w tygodniu do poludnia Sen - oby proroczy

Fazer - kciuki za Maksa zaciśnięte! I tez poproszę o dostęp do zamkniętego ☺

Wczoraj ciśnienie juz 154/100. I co robić? ? Czy lezec w domu czy lecieć do szpitala? ?
Kkasiulka, ja w poprzedniej ciąży miałam pod koniec trochę problemów z ciśnieniem i lekarka powiedziała, że jeśli więcej niż jeden pomiar z rzędu jest za wysoki to ip. I w sumie tak w końcu pojechałam, ale na oddziale się na szczęście unormowało. Dzień później zaczął się porod wiec nie musiałam się tam kisić za długo.. Wysokie ciśnienie jest nawet bardziej niebezpieczne dla dziecka niż Ciebie i mnie to zmotywowało...

Fazerkamm kciuki za syncia!

Miłego dnia ciężarówki
 
Na szczescie mam opcje wyboru az do konca tzn do tego momentu kiedy sie jeszcze da ale zostalam nastraszona ze juz pod ten koniec jest ciezko zrobic znieczulenie bo pacjentki sie wierca itp itd:/ ale tak wlasnie umowilam sie z polozna, powie mi kiedy bedzie ostatni moment na podanie i wtedy zadecyduje.
Mam takie ambiwalentne uczucia co do tego porodu, z jednej strony ekscytacja ze to juz zaraz i ze bedzie dzidzius a z drugiej ten ogromny strach przed nieznanym....
 
Giuliaa, ja nie wzięłam znieczulenia, a przy 8 cm Rozwarcia o nie prosiłam, tylko było za późno. Jak masz możliwość to się nie mecz.. Gdyby to było jakoś strasznie szkodliwe to by nikomu nie podawali przecież..

Powodzenia dla Maksia! :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
fazerkamm - trzymam kciuki za Twojego Synka i z Ciebie, z tego co pisałaś Tobie też będzie trudno ten dzień przetrwać.

Odnośnie porodu tez przy pierwszym tulmacztam sobie że skoro tyle kobiet rodzi to nie może być tak źle, że można przeżyć, po porodzie moje zdanie to że można przeżyć ale ledwo, jest ciężko. Na porodowke trafiłam z 7cm rozwarcia i do tego czasu nie było źle, a później było tragicznie , chciałam znieczulenie ale było za późno. Teraz wiem że u mnie w szpitalu nie dają znieczulenia, zawsze mają wymówkę. Jak bym miała możliwość jakiego kolwiek znieczulenia to bym się ani chwili nie zastanawiała.
 
reklama
Giuliaa to u ciebie chyba jakiś wyjatkowy ten szpital ze chcą znieczulac bo ogólnie to sie słyszy ze nie chcą

U mnie jest zzo ale nie mam 100% pewności ze je dostanę jak poproszę [emoji849]

Pomyśl o tych stopkach i małej główce. O bezzębnym uśmiechu. Ja tupie ze zniecierpliwienia

Needi dziękuje [emoji5]
Niestety to nie temat na otwartym forum

Sorry za moze głupie pytanie ale jak robią zzo to zakładają cewnik?
Ja nigdy nie miałam "przyjemności" leżeć w szpitalu ani mieć żadnych zabiegów [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry