reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a co sadzicie o rodzeniu sn bez znieczulenia? Jestem na 99,9% pewna ze tak wlasnie chce rodzic bo mysle ze skoro kiedys kobiety rodzily tylko bez znieczulenia to nie moze to byc az tak straszne ale z drugiej strony jak rozmawiam o tym z ludzmi to pukaja sie w czolo i mowia ze po co robic z siebie "matke polke"... No i nie wiem

Ja z jednej strony chciałabym znieczulenie ale chyba jesli bedzie do zniesienia to spróbuje bez, jak cos to będę sie upominać pózniej, tylko ze moze juz byc za późno wiec sama nie wiem czy dobrze robię. Ale przecież tyle kobiet urodziło bez znieczulenia wiec i ja powinnam dać radę...

Dziendobry


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witajcie srodowo :)
Prosze trzymac za Maksymilianka kciuki zeby ladnie wierszyk powiedzial na zakonczenie roku szkolnego, baaa zeby w ogole powiedział bo egzemplarz wyjatkowo wstydliwy mi sie trafil ;)


Needi hahaha padlam :D musze i ja swoja liste piosenek do szpitala stworzyć :)


LuckyJuly2016 pewnie ze możesz :) każda Cie zna i kojarzy :)
Ci się dzieje ze humor tak kiepski?


Iwona7510 to moj podobny jest.. juz kij z tym ze nie sprzata ale syfi strasznie :/ noe odklada rzeczy na miejsce i wiecznie rzeczy na stoliczku w sypialnie leza, aaa i lozka nie potrafi zascielic jak wstaje.. to mnie nerwi najbardziej.

Madziolina spoko wrzuce link jak juz będzie :)


Giuliaa ja zakladam ze na 99% wezmę znieczulenie jak bede miala podobny porod do pierworodnego, ale jak pojade juz do szpitala i będzie spore rozwarcie to postaram sie nie brac bo u mnie 200e znieczulenie do sn ;)

Giulia aaa i nie porównuj kobiet z kiedys a teraz... teraz ludzie, kobiety sa slabsze, przez jedzenie, powietrze itp. Kiedys to wszystko bylo zdrowsze wiec i kobiety miały sile rodzic, a teraz hyh? Co jest zdrowe? Nic... poza tym kiedys przeciętna waga urodzeniowa byla mniejsza niz teraz :)


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

U nas znieczulenie dają tylko w tygodniu i to do 14tej, więc to od Małego zależy czy matka będzie rodzić w bólu czy bez. Jak złośliwy po tatusiu to się zacznie w piątek o 15:p

Fazerka, kciuki za Maksia!

Śniło mi się, że urodziłam 6go lipca, Młody miał 2960g... poród lekki... aj, żeby się spełniło ;)
 
Co Wy Mamuśki, nie spicie? ? Teraz jakby się chciało pospać na zapas, to se Ne da... Ja juz od 5 nie śpię. ..
Co do porodu bez znieczulenia - większość z nas urodzi bez, z różnych przyczyn...

Lizzy - Hahaha aż tak źle? Życzę Ci jednak w tygodniu do poludnia Sen - oby proroczy

Fazer - kciuki za Maksa zaciśnięte! I tez poproszę o dostęp do zamkniętego ☺

Wczoraj ciśnienie juz 154/100. I co robić? ? Czy lezec w domu czy lecieć do szpitala? ?
 
Dziewczyny a co sadzicie o rodzeniu sn bez znieczulenia? Jestem na 99,9% pewna ze tak wlasnie chce rodzic bo mysle ze skoro kiedys kobiety rodzily tylko bez znieczulenia to nie moze to byc az tak straszne ale z drugiej strony jak rozmawiam o tym z ludzmi to pukaja sie w czolo i mowia ze po co robic z siebie "matke polke"... No i nie wiem
No u mnie nie ma znieczulenia w szpitalu więc na bank będę rodziła bez...[emoji21]

35tc5
 
Witam
Wczoraj miałam 4 razy robione ktg bo od momentu przyjęcia mała się nie ruszala ostatnie miałam na porodowce i tam dopiero zaczęła kopać
Zdziwiłam się ze nie mierzą mi cisnienia okazało się ze nie mam rozpisane do tego nie podają mi tabletelek na cisnienie na szczęście mam swoje ale muszę na obchodzie to zgłosić
Położne jakieś dziwne wydaje mi się ze mnie biorą za panikare na szczęście za 5min się zmieniają

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwonaimaja bo z tymi połóżnymi tak jest- zależy jak trafisz, oby cały oddział taki nie był..
Dziewczyny ja dwa razy rodziłam sn bez znieczulenia- pewnie,że się da, bo jak trzeba to wszystko się da, ale po co? Jak macie możliwośc skorzystania to korzystajcie, po co sobie dokładac? Korzystajcie za te co by chciały a nie mogą bo szpitale niechętne:)
Jakby u mnie można było to bym korzystała.
Pomysł z piosenkami boski:) tyle,że mnei np drażnily niepotrzebne dźwięki i szum ale może z muzyką byłoby inaczej:)
 
Dzień dobry :)

U nas znieczulenie dają tylko w tygodniu i to do 14tej, więc to od Małego zależy czy matka będzie rodzić w bólu czy bez. Jak złośliwy po tatusiu to się zacznie w piątek o 15:p

Fazerka, kciuki za Maksia!

Śniło mi się, że urodziłam 6go lipca, Młody miał 2960g... poród lekki... aj, żeby się spełniło ;)

Ciagle powtarzam to samo [emoji2] ze jak mała wda sie w tatusia to nie bedzie lekko [emoji2]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
aaa dziś mam bierzmowanie córki, kościół niewielki, dzieci 100, mam nadzieję że ciężarnej dadzą usiąść bo 2h mszy na stojaka...no ja tego nie widzę
 
reklama
Trzymam kciuki za Maksia, napewno dzielnie powie wierszyk [emoji106][emoji5]
Wzruszam sie jak oglądam takie przedstawienia dzieciaczków!

A przyczyna kiepskiego humoru to coraz więcej kotłujących sie myśli nt zbliżającego sie porodu + chyba hormony
I mam jeszcze pewien problem ale nie chce o tym mowić, sama jestem sobie winna
Powinnam teraz myślec tylko i wyłącznie pozytywnie i cieszyć sie przyjściem mojej dzidzi na świat!


Lizzy życzę aby sen sie spełnił [emoji5]

Biorę sie za jakieś "porządki" mam mieć dzis gości [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry