reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

u mnie też nie ma problemu z Euro nawet jestem zła że do szpitala idę a tam nie ma polsatu sport o ile będę na oddziale z telewizorem to chociaż polski mecze zobaczę
u nas wszyscy oglądają Majka wczoraj z płaczem bo miała karę na mecz ale mąż jej powiedział że ma przeprosić i może oglądać
dzisiaj nawet pomogła mi sprzątać
 
reklama
Ja swojemu powiedziałam, żeby teraz korzystał, bo potem szlaban na co najmniej 6 tygodni :p
Ale przytulanki teraz to niezły wyczyn akrobacyjny, nie powiem :elvis::happy2::happy2::happy2:
są różne metody ;-)

Witajcie.
Zaraz Was spróbuję nadrobić bo jestem W szpitalu:unsure:
Rano byłam na ktg U położnej i coś jej się nie podobalo więc powtórzyli mi znowu na oddziale W szpitalu U mnie W miejscowości'ale nie tam gdzie będę rodzic... też nie do końca im pasowało i wysłali mnie do szpitala wojewódzkiego W którym właśnie będę rodzić bo W razie wcześniejszego porodu tam bym miała lepsza opiekę itd
Tutaj zrobili mi ponownie ktg i usg i wg nich nic takiego się nie dzieje, ale zostawili mnie na obserwacji bo też od rana słabiej czuje ruchy i W sumie z tego powodu bardziej .:baffled:
Wiem że tutaj jestem pod dobra opieka ale kurczę co lekarz to inne zdanie i nie wiadomo czy W końcu była konieczność żebym panikowala...!
grunt ze teraz o Ciebie zadbają

Dziewczyny, mam do Was dość nietypowe pytanie dotyczące narządów płciowych. Czy Wy też zauważyłyście że tam na dole zrobiłyście się takie nabrzmiałe, wypukłe. Czy to jest objaw obniżenia dna macicy?
Przepraszam że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy ale przestraszyłam się tymi swoimi narządami.
też, przejdzie:-D

A ja się zastanawiam jak wy jeszcze coś tak na dole widzicie ?;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
lustro

Cześć dziewczyny:) też mam termin na lipiec, mam ciąże zagrożoną z powodu krótkiej szyjki i od 22 tc leżę placuszkiem w domu, dlatego udzielam się na innym forum ale cały czas Was czytam :) czasem bardzo mi poprawiacie humor :) Poza tym dobrze jest wiedzieć jak przebiegają prawidłowe ciąże :)

Moja znajoma powiedziała żebym się nie martwila, bo po porodzie wszystko tam się kurczy i będę miała jak w podstawówce :):) więc na to liczę:)
Miłego dnia :)
przesadzila :-) znormalnieje ale nie do czasu podstawówki chociaż zawsze można lekarza poprosić o dwa szwy więcej :-))
 
Czesc dziewczyny. Co do euro to predzej ja ogladam niz moj maz :) dzis dobrze spalam, jedynie obudzil mnie mocny bol pachwin i po zmianie pozycji po 20 minutach bylo juz ok. U mnie tez szyjka krotka tylko ze ja od środy glownie leze. Jak dotrwam to kolo 36 tygodnia zaczne sie wiecej ruszac bo jak mi później przyjdzie rodzic po ciaglyn lezeniu to nie wiem czy dam rade. Snilo mi sie ze synek juz byl z nami, tylko nie chcial cyca tylkp butle :p sen cudowny a moj synek sliczny. Juz sie go nie moge doczekac :)
 
Julita 1212 naprawdę? Ale funkcjonujesz normalnie czy starasz się dużo odpoczywać?
Mi też bardzo często twardnieje brzuszek, teraz już chyba tak będzie. Nie lubię tylko bólu jak na miesiaczke a czasem mi się to zdarza.

Chciałabym jeszcze dwa tygodnie wytrzymać.
Tak. Teraz to trochę zwolnilam tepa ale przy dziecku już się nie da non stop leżeć. ....
Chce dotrwać do 25 czerwca a potem już mogę rodzić czyli jeszcze 2 tyg.
u mnie też nie ma problemu z Euro nawet jestem zła że do szpitala idę a tam nie ma polsatu sport o ile będę na oddziale z telewizorem to chociaż polski mecze zobaczę
u nas wszyscy oglądają Majka wczoraj z płaczem bo miała karę na mecz ale mąż jej powiedział że ma przeprosić i może oglądać
dzisiaj nawet pomogła mi sprzątać
Ja tez lubię mecze ogladac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie sobotnio!

Sobota u mnie w domu. Zrobiłam śniadanie, Maja gotowane jajko przepiórcze (bo na kurze uczulona) plus bułeczka z szynką, którą lubi a jak zobaczyła to wrzeszczy, czemu nie ma sera....? Dodałam ser. Milena kanapkę z inna szynką i smażone jajko kurze. Oczywiście siada miaucząc, że ona nie chciała jajeczka.....
Ja reszta jajecznicy i kanapka. Zjadłam, one ledwo tknęły.....idę się położyć - bo już się zdążyłam zmęczyć, dopijam herbatkę, oglądam DDTVN. Dziewczyny bardziej się wygłupiają niż jedzą....Mierzę ciśnienie, bo czuję, ze mi serce wali - no tak, 139/90 puls 98....hhmmm...... to leżę dalej. Dziewczyny wciąż jedzą.....
Zjadły! No powiedzmy.....
Mierzę ciśnienie 130/90 puls 108 - gdzie ja wciąż leżę.....
Maja ma wyjąć rzeczy ze zmywarki, wchodzę do kuchni, a ona zielonkawa.....biegnie do łazienki - po drodze zarzygała poł korytarza i całą łązienkę....hhhmmmm.........
Sprzątam.....
za chwilę Milena wyje, że nie może załozyć bluzeczki......
ja jeszcze w piżamie.....
mogę iść spowrotem do łóżka??
 
Kasiulka, no to same przeboje z rana... aż strach pomyśleć co mnie czeka, jak.mały będzie miał charakter po tatusiu :p trzymaj się!

Ja mam zgodę na wypakowanie po 10tym lipca, po euro, a to w sumie akurat jakoś 38tydzień będzie więc ok ;) kiedyś się śmiał, że jak zacznę w mecz rodzić, to będę musiała poczekać do końca :p ale myślę, że teraz byłby spanikowany i zawiezie mnie jak najszybciej :p
 
No i co...samo życie. Maja leży w łóżku już od wczoraj, bo ma gorączkę, już jej lepiej. Myślę, że zaszkodziło jej to schylanie do zmywarki tuż po śniadaniu.
Milenka poszła się bawić, rozłozyła grę planszową i gra sama.....no musze do niej iść, choć nie woła....

No i udało mi się ubrać ;-)

I pomimo ciągłych przebojów, kocham je najmocniej na całym swiecie.....

Mój mąż piłkę ma głęboko w nosie. Szybciej ja oglądam mecz niż on. Wczoraj otwarcia nie oglądałam, bo obiecałam dziewczynkom Harrego, ale w przerwach udało mi się nawet dwie pierwsze bramki zobaczyć :-D Francja jakos tak....nie zachwyciła.....wcale!!
 
Witajcie!

Jak zwykle piszę do Was w weekend, choć nawet teraz siedzę w domu przy papierach :-) Ale staram się czytać na bieżąco.
Już czuję się jak stara baba, siedzieć nie mogę za długo, stać to już w ogóle, przejść to tylko kawałek i brzuch chce odpaść, najchętniej to leżeć, ale niestety nie mam kiedy :-) Jeszcze tylko 2 tygodnie do wakacji, to chociaż mi odpadnie szkoła Igi i jej zajęcia dodatkowe.

Kasiulka, nie ma to jak rodzinka, trochę roboty jest, ale radość z dzieci nieoceniona :-)
My też wczoraj Harrego oglądałyśmy - Iga nie bała się ogromnego węża, za to na kucykach Pony zakrywa oczy, gdy zobaczy złą Lunę albo złe kucyki bez źrenic :D

U nas jedyny warunek z porodem - byle nie 2 lipca, bo małżonek idzie na koncert Black Sabbath :p Ale znając moje szczęście, wszystko może się zdarzyć. Ostatnio urodziłam 27 kwietnia, kilka dni przed końcem rozliczeń rocznych. Moja mama - księgowa - miała przerąbane, bo cały czas płakałam, żeby do mnie przyszła do szpitala, a ona musiała Pity klientów robić na już.
 
Hej Dziewczyny!

Wiedziałam, że Tarzan poprawi Wam humor :D przypomnijcie mi o nim jak będę jechać na porodówkę :D

Mehle- ja mam tan nabrzmiałe jak taka wielka bułka.
Dziś chyba w domku siedzę...nie mam sił jechać na uczelnię :( nie chce mi się dosłownie.

Dżudka- super, że lepiej :) nooo widzisz Ty masz wód 15 a ja 7

No wiem że wody mam W porządku bo nic nie mówiA że jest nie tak :)
 
reklama
Witam sie w sobote

Przez tego tarzana miałam erotyczne sny. Śniły mi sie dzikie seksy z Mezem... Nawet fajny ten sen ale moge sobie tylko pomarzyć :D mam ochotę go uderzyć mocno..nie moge sie z nim dogadać, dzisiaj sie popłakałam przez dziada. No ale nic..

Odebraliśmy wozek i fotelik, focia w lipcowki polecają. Wozek zapowiada sie rewelacyjnie oby Synuś go polubił ;)


Wczoraj złapał mnie taki ból podbrzusza ze to nieporozumienie, bolało okropnie. Najgorsze jest to ze nie wiem czy to skurcze czy ból od czegos innego...skurcze wyobrażam sobie jak takie ściskanie a to był jednostajny ból... ;(

Ja piłki nie lubię a moj Maz owszem. Na szczęście moja 76letnia babcia jest zagorzała fanka wiec ma z kim oglądać a ja mam spokoj :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry