reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Mnie tez boli nieraz brzuch, ciezki jest i tez mam wrazenie, ze mi odpadnie. Jest ogromny!
Jest mi juz coraz ciezej, mega... Juz wszystkie bluzki za krotkie niestety.
Ja lubie mecze ogladac wiec z mezem razem ogladany

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a ja zaraz usnę na stojąco.......
zupa się gotuje dziewczyny się bawią wiec nie jest źle, później pójdziemy na dwór i zrobimy im małego grila:)
 
Cześć, ja mam dziś słaby dzień. Chandra mnie dopadła, jestem już bardzo zmęczona tą ciążą, nocami, zamartwianiem się, brzuch mi ciągnie, w jelitach rewolucja, boli, popłakałam sobie i trochę mi lepiej. Mała chyba ma coraz mniej miejsca, jak się przeciąga to aż boli.
Boże, daj mi urodzić w ciągu dwóch tygodni ......
 
Cześć, ja mam dziś słaby dzień. Chandra mnie dopadła, jestem już bardzo zmęczona tą ciążą, nocami, zamartwianiem się, brzuch mi ciągnie, w jelitach rewolucja, boli, popłakałam sobie i trochę mi lepiej. Mała chyba ma coraz mniej miejsca, jak się przeciąga to aż boli.
Boże, daj mi urodzić w ciągu dwóch tygodni ......
Nieufna ale wiesz moja droga ze taki stan rzeczy ze tak nam juz ciezko i zle jest po to zebysmy sie mniej baly porodu...zeby myslec juz tylko o tym zeby miec swoja kruszynke przy sobue.
Ty już jesteś w bezpiecznym tygodniu ciazy więc w sumie lada moment...
Ja sobie powtarzam że przeszłam tyle miesięcy w mekach i bólach ze ta końcówka nie jest taka straszna...ze dam radę...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie sobotnio!

Sobota u mnie w domu. Zrobiłam śniadanie, Maja gotowane jajko przepiórcze (bo na kurze uczulona) plus bułeczka z szynką, którą lubi a jak zobaczyła to wrzeszczy, czemu nie ma sera....? Dodałam ser. Milena kanapkę z inna szynką i smażone jajko kurze. Oczywiście siada miaucząc, że ona nie chciała jajeczka.....
Ja reszta jajecznicy i kanapka. Zjadłam, one ledwo tknęły.....idę się położyć - bo już się zdążyłam zmęczyć, dopijam herbatkę, oglądam DDTVN. Dziewczyny bardziej się wygłupiają niż jedzą....Mierzę ciśnienie, bo czuję, ze mi serce wali - no tak, 139/90 puls 98....hhmmm...... to leżę dalej. Dziewczyny wciąż jedzą.....
Zjadły! No powiedzmy.....
Mierzę ciśnienie 130/90 puls 108 - gdzie ja wciąż leżę.....
Maja ma wyjąć rzeczy ze zmywarki, wchodzę do kuchni, a ona zielonkawa.....biegnie do łazienki - po drodze zarzygała poł korytarza i całą łązienkę....hhhmmmm.........
Sprzątam.....
za chwilę Milena wyje, że nie może załozyć bluzeczki......
ja jeszcze w piżamie.....
mogę iść spowrotem do łóżka??
heh znam te humory z jedzeniem..moje panny są diametralnie rózne, charakterami, typem urody i nawet apetytem, to co jedna uwielbia druga nie ruszy i na odwrót..ja to ciśnienie mam już jakiś czas tak jak Ty, powyżej 130 z dużym pulsem, co dla osoby zwykle mającej max 100/60 to sporo i nie wiem czy się przejmować czy przy dużym brzuchu to jakaś norma
Witam sie w sobote

Przez tego tarzana miałam erotyczne sny. Śniły mi sie dzikie seksy z Mezem... Nawet fajny ten sen ale moge sobie tylko pomarzyć :D mam ochotę go uderzyć mocno..nie moge sie z nim dogadać, dzisiaj sie popłakałam przez dziada. No ale nic..

Odebraliśmy wozek i fotelik, focia w lipcowki polecają. Wozek zapowiada sie rewelacyjnie oby Synuś go polubił ;)


Wczoraj złapał mnie taki ból podbrzusza ze to nieporozumienie, bolało okropnie. Najgorsze jest to ze nie wiem czy to skurcze czy ból od czegos innego...skurcze wyobrażam sobie jak takie ściskanie a to był jednostajny ból... ;(

Ja piłki nie lubię a moj Maz owszem. Na szczęście moja 76letnia babcia jest zagorzała fanka wiec ma z kim oglądać a ja mam spokoj :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
co ten Twój mąż tak minusuje? Naprawdę tak źle czy tak Ci mówią Twoje hormony? ;) a babcia super :)

Cześć, ja mam dziś słaby dzień. Chandra mnie dopadła, jestem już bardzo zmęczona tą ciążą, nocami, zamartwianiem się, brzuch mi ciągnie, w jelitach rewolucja, boli, popłakałam sobie i trochę mi lepiej. Mała chyba ma coraz mniej miejsca, jak się przeciąga to aż boli.
Boże, daj mi urodzić w ciągu dwóch tygodni ......
to będę trzymać kciuki żebyś sie w ciągu tych dwóch tygodni urodziła :*

a ogólnie coś mi mówi,że druga połowa następnego tygodnia powita w naszym gronie nowego maluszka..jakoś takie mam przeczucie, że któraś z nas wystartuje i od niej zaczną się już w miarę regularne "jadę" innych dziewczyn..
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia:-) :)
Ja sobie leżę i odpoczywam W tym szpitalu... Miałam ktg i W porządku jest, lekkie rozwarcie ale ogólnie ok. Monitoruja do poniedziałku i jak będzie dobrze to do domu. A jakby się coś działo to już będzie 37 tydzień więc też mam się nie martwić.
Co do euro to mój mąż jest fanatykiem piłki nożnej więc mecze to U nas podstawa :biggrin2:
 
Nieufna ale wiesz moja droga ze taki stan rzeczy ze tak nam juz ciezko i zle jest po to zebysmy sie mniej baly porodu...zeby myslec juz tylko o tym zeby miec swoja kruszynke przy sobue.
Ty już jesteś w bezpiecznym tygodniu ciazy więc w sumie lada moment...
Ja sobie powtarzam że przeszłam tyle miesięcy w mekach i bólach ze ta końcówka nie jest taka straszna...ze dam radę...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sobie tez tak tłumaczę, ale czasem po prostu pękam ....
 
reklama
heh znam te humory z jedzeniem..moje panny są diametralnie rózne, charakterami, typem urody i nawet apetytem, to co jedna uwielbia druga nie ruszy i na odwrót..ja to ciśnienie mam już jakiś czas tak jak Ty, powyżej 130 z dużym pulsem, co dla osoby zwykle mającej max 100/60 to sporo i nie wiem czy się przejmować czy przy dużym brzuchu to jakaś norma
co ten Twój mąż tak minusuje? Naprawdę tak źle czy tak Ci mówią Twoje hormony? ;) a babcia super :)

to będę trzymać kciuki żebyś sie w ciągu tych dwóch tygodni urodziła :*

a ogólnie coś mi mówi,że druga połowa następnego tygodnia powita w naszym gronie nowego maluszka..jakoś takie mam przeczucie, że któraś z nas wystartuje i od niej zaczną się już w miarę regularne "jadę" innych dziewczyn..
U mnie 23 cesarka [emoji4]
 
Do góry