reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczynki,
Trzymam kciuki za wizyty!

Ja już po wizycie.. Trochę się szyjka skrocila ale mam wytrzymać do 20.06, później mogę rodzic.

A podali Ci jak długą masz szyjkę?

Trzymam kciuki za wizyty.
Mnie od wczoraj boli podbrzusze i to bardzo. Jak do wieczora nie przejdzie to chyba pojadę na IP, bo tak mnie jeszcze nie bolało.

A jaki to ból? Taki jak na miesiączkę? Jak nie przejdzie to jedź kochana, dla własnego spokoju.


Wczoraj byliśmy na zakupach wyprawkowych po wózek i łóżeczko+materacyk i się wnerwiłam eh. Przekonałam się że nie ma co liczyć na pomoc sprzedawcy, bo każdy mówi co innego. To co w jednym sklepie namawiają to w innym odradzają. Robią mi wodę z mózgu i już nie wiem co kupować a co nie. Postanowiłam podejmować decyzje zakupowe w domu a w sklepie tylko kazać zapakować :p
 
reklama
Możesz napisać co Ci się dzieje z nerkami?
Mam zastój w nerkach (wodonercze), pisałam w innym wątku, Sylwia mnie pocieszyła, że po ciąży to mija...

To co w jednym sklepie namawiają to w innym odradzają.
No pewnie. Też się z tym spotkaliśmy. Nawet opinie w internecie różne. Ale przecież zawsze tak jest, że coś komuś bardziej pasuje, a innemu mniej ;)
 
Hej dziewczynki,
Trzymam kciuki za wizyty!



A podali Ci jak długą masz szyjkę?



A jaki to ból? Taki jak na miesiączkę? Jak nie przejdzie to jedź kochana, dla własnego spokoju.


Wczoraj byliśmy na zakupach wyprawkowych po wózek i łóżeczko+materacyk i się wnerwiłam eh. Przekonałam się że nie ma co liczyć na pomoc sprzedawcy, bo każdy mówi co innego. To co w jednym sklepie namawiają to w innym odradzają. Robią mi wodę z mózgu i już nie wiem co kupować a co nie. Postanowiłam podejmować decyzje zakupowe w domu a w sklepie tylko kazać zapakować :p

Tak, taki jak na okres. Wczoraj w dzień ten brzuch mi cały czas twardniał a w nocy te bóle. Poczekam na męża i pewnie pojedziemy, jak nie przejdzie.
 
Mam zastój w nerkach (wodonercze), pisałam w innym wątku, Sylwia mnie pocieszyła, że po ciąży to mija...
Sorki już doczytałam, mi też w szpitalu mówili że w ciąży różne rzeczy wychodzą a po mijają i jeśli nie jest to konieczne wolą przetrzymać okres ciąży dla bezpieczeństwa dzidzi
 
Cześć;-) ja juz też po wizycie(opisałam na odpowiednim wątku;-)

Lizzy z tym Zusem i kolejkami do lekarzy to jest jakaś masakra!po kasę to pierwsi rękę wyciągają,nieopłać tylko składki zdrowotnej do 10 dnia miesiąca i wypadasz z ubezpieczenia,a jak masz Pilne na skierowaniu to termin za pół roku,ehhhh

Ja dzisiaj chcę poprać grubsze ciuszki,kocyki,ręczniki,rożek i może pościel bo zapowiadają ochłodzenie i potem mi nie wyschnie a chciałabym na zewnątrz posuszyć ;-)
 
Sorki już doczytałam, mi też w szpitalu mówili że w ciąży różne rzeczy wychodzą a po mijają i jeśli nie jest to konieczne wolą przetrzymać okres ciąży dla bezpieczeństwa dzidzi
Ja sama bym wolała przetrzymać... Jakoś boję się wszczepiania czegokolwiek, a co dopiero w ciąży :| No ale 1,5 miesiąca zostało, może przetrwamy ;)
Lizzy z tym Zusem i kolejkami do lekarzy to jest jakaś masakra!
To jest niepojęte, serio... Kiedyś słyszałam jak babcia do okulisty chciała się zapisać jakoś zima była, a babka jej mówi, że wrzesień... a ona, że ona już teraz nic przez okulary nie widzi i chciała mocniejsze...

A z kolei mój dziadek kiedyś pojechał do lekarza, to mu lekarz powiedział, że po 80tym roku życia to on nie leczy, bo się nie opłaca... Nie pytajcie jaką ciotka awanturę w przychodni zrobiła... ;)
 
Tez juz po wizycie :) w zasadzie tylko skan mialam robiony aby sprawdzic jak sie dziecko rozwija bo miesiac temu wyszlo ze synek duzy jak na swoj tydzien, ale dzis juz bylo wszystko w porzadku, juz ponizej gornej kreski :) ma 2 kg, glowka w dol i wszystkie narzady super :) jeszcze mnie wysylaja na jeden skan za dwa tygodnie aby sie upewnic ;)

Dzis jak wstalam z lozka to z bolu wyrobic nie moglam. Myslalam ze nie dam rady z domu wyjsc ale wzielam paracetamol i przeszlo. Juz 3 raz taki silny skurcz mialam w ciagu 6 tygodni... po prawej stronie, ze az ruszyc sie nie moglam...
 
Nieufna jedz na IP, może to przepowiadajace skurcze, ale mi np zrobiły w pierwszej ciąży rozwarcie już takie skurcze..
Kamejka, nie powiedział mi jaka długa, tylko że wytrzyma i nie ma sensu brać mnie do szpitala na sterydy, więc nie jest tak źle.. A jeżeli chodzi o sprzedawców to podejrzewam że tu czytając o tych produktach wiesz więcej niż oni..
Ja jeszcze holter muszę dzisiaj zaliczyć a nie mam siły..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez juz po wizycie :) w zasadzie tylko skan mialam robiony aby sprawdzic jak sie dziecko rozwija bo miesiac temu wyszlo ze synek duzy jak na swoj tydzien, ale dzis juz bylo wszystko w porzadku, juz ponizej gornej kreski :) ma 2 kg, glowka w dol i wszystkie narzady super :) jeszcze mnie wysylaja na jeden skan za dwa tygodnie aby sie upewnic ;)

miło czytać że wszytko ok;-)
 
reklama
Do góry