reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

No i zaczynamy 36 tydzień:)..żeby jeszcze 2-3 tygodnie wytrzymać:)
cięzko bo cięzko ale chce do terminu donoszonej ciąży poczekać
 
reklama
PO wizycie:) opisałam w odpowiednim wątku a tu dla tych co nei lubią skakać po wątkach. Mały nie taki mały mógłby się już rodzić z tą wagą jakby chciał ale póki co siedzi wysoko, pozamykani jestesmy i mu się nie spieszy:) ma jeszcze ponad miesiąc to niech siedzi ale zaczynam się zastanawiać na serio czy zamówienie wózka widłowego na poród to nie byłby zły pomysł :) no takiego wjazdu na IP to na pewno nie mieli jeszcze:) Szyjka się nie skraca, rozwarcie standard od początku- na opuszek. MOżna się "przytulać" :)
 
Cześć dziewczyny
Gratuluję udanych wizyt

Nieufna mnie boli jak na okres co poranek. U mnie to pewnie od długiego leżenia bo jak w dzień chodzę to tylko jak mam skurcze przepowiadające.

Maja mnie dziś nokautuje kopniakami w pachwine. Jak walnie to od razu kucam:-D
 
Nieufna mnie też tak boli, aż się cieszyłam że mam dziś wizytę bo w nocy to nie mogłam na bok się obrócić, tak się czułam jakby cos tam miało pęknąć u mnie wszystko ok się okazało to liczę, że i u Ciebie tak będzie.
Zrobiłam ostatnie zakupy takie do torby, mini szamponiki, żele etc..bo po co nam w sumei większe na te 3 dni..
 
Dzień dobry!

Zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!

Mi też została już tylko pościel do wyprania, reszta poprana. Mąż mi pomaga i prasuje ubranka. Pierwsze malusie body jak wyciągnął to mnie pyta "ale jak mam to prasować, jak to takie malusie?" ;)


Nie ma na co czekać jeśli boli... Ja w ciąży byłam raz na IP i w sumie mąż mnie do tego namawiał, bo sama bym nie pojechała. Wyszło na to, że dobrze zrobiłam ;) a na IP nikt mnie nie traktował jak panikarę czy wymyślającą coś, tylko elegancko wszystko przebadali :)

Ja dostałam wczoraj skierowanie do urologa... Dzwonię po przychodniach w mieście, żeby się zapisać i dodaję, że lekarz zanotował PILNE... a kobieta mi mówi... 18ty listopad... zatkało mnie normalnie! Stwierdziłam, że to jakaś kpina po prostu, że tyle zabiera nam ZUS, a jak przychodzi co do czego to guzik [emoji14] Na szczęście podzwoniłam dalej i na końcówkę czerwca jedna pani mnie wcisnęła ;)
Moja córka po upadku na plecy i chwilowym bezdechu po kilku dniach zaczęła narzekać na kręgosłup oczywiście wydarzyło się to podczas zajęć szkolnych na basenie. Pani kazała obserwować. Więc kiedy ból się pojawił po paru dniach pojechałam do lekarza a ona odrazu skierowanie na usg na cito i co usłyszałam??! Za tydzień najszybciej!!!! Żenada [emoji34]
 
Spoko dziewuszki, noe tylko w Polsce takie terminy wizyt ;) tutaj tez ;) no chyba ze prywatnie pojedziesz albo na dyzur w szpitalu z tym ze na dyzurze dluuugo sie czeka.

Dla Matuszka ja mam cale szczęście już wszystko przygotowane, dzis z synkiem umylismy ostatnia rzecz tj. Przebierak z wanienka na stelazu :) odpoczne troche to wezme sie za pakowanie torby, jak spakuje to poinformuje meza ze czas zaczac masowac szyjkę :D[emoji14]
Ale u mnie swietna pogoda!!! Pierwszy raz ciesze się z.... deszczu :D :D ochlodzilo sie, deszcz pada, a ja w koncu moge spokojnie oddychac bez dusznosci :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko dziewuszki, noe tylko w Polsce takie terminy wizyt ;) tutaj tez ;) no chyba ze prywatnie pojedziesz albo na dyzur w szpitalu z tym ze na dyzurze dluuugo sie czeka.

Dla Matuszka ja mam cale szczęście już wszystko przygotowane, dzis z synkiem umylismy ostatnia rzecz tj. Przebierak z wanienka na stelazu :) odpoczne troche to wezme sie za pakowanie torby, jak spakuje to poinformuje meza ze czas zaczac masowac szyjkę :D[emoji14]
Ale u mnie swietna pogoda!!! Pierwszy raz ciesze się z.... deszczu :D :D ochlodzilo sie, deszcz pada, a ja w koncu moge spokojnie oddychac bez dusznosci :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę w pierwszej ciąży sama sobie masowałam ale i tak pękłam. Nie wiem czy teraz jest sens. A mąż to by mi krzywdę zrobił zamiast powódź.
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :-) :)tym jeszcze wizytującym powodzenia!;)
Ja wczoraj byłam na samym ktg i wszystko w porządku,a dziś miałam spotkanie z położną. I umowilam się na piątek na ktg do tej połóżnej bo powiedziala że należy mi się 2 razy w tyg a do swojego lekarza jadę dopiero za 2 tygodniu. Fajnie bo będę spokojniejsza do wizyty :wink:
Dziś popralam kocyk i rożek bo wczoraj mi przyszły zamówione i jeszcze resztę ciuszkow tych większych żeby mieć też już uprane i uprasowane bo jak meble będą wreszcie złożone to wszystko będę mogła pochować....już się nie mogę doczekać bo na razie cały salon zawalony rzeczami dla Małego :p
 
Do góry