reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Byłam też się rozgladalam i widziałam bardzo dużo dziewczyn w ciazy tylko ze na sektorze N
Ciężko mi było upał okropny i ledwo do domu przyszłam
Mój mąż piłkę złapał na początku

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A właśnie dziewczyny czy kupowalyscie coś dla dziecka do spania Małego żeby ise zmieściło w sypialni ?chodzi mi o jakąś kołyskę czy kosz Mojżesza? Bo ja mam niewiele miejsca w sypialni a oczywiście chce żeby przez jakiś czas synek spal z nami w pokoju i do tej pory myślalam żeby to normalne łóżeczko stawić ale to zagraci pokój całkiem! I teraz myślę czy by czegoś jednak nie kupić...myslalam o używanym ale materac i pościel chciałabym nowe...hmmm

Ja kupiłam łóżeczko dostawne firmy Klupś :) Ono jest małe.
 
O, to widziałam gdzie leciały ;) my byliśmy na sektorze T, potem jak weszła sektorówka to nad O poszliśmy zobaczyć i dym mnie ominął ;)
Właśnie plus taki, że byłam ciągle w cieniu... i po też w ostatniej chwili się zmyliśmy przed akcjami :(
Super, że wygrali;) jest awans :)
 
A to nie wiedziałem że były jakieś akcje więc też nam się udało widziałam że bardzo dużo policji było dawno tyle radiowozów nie widziałam
Dzisiaj z moim samopoczuciem nie dałabym rady uciekać poruszam się slimaczym tempem po kilku krokach dzidzia wyciska nogi i muszę przystanac az schowa nozke
Lizzy wysłałam ci zaproszenie na fb [emoji3]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
powiem wam dziewczyny że przeraża mnie to że ja jestem już taka powolna, wszystko robię w zółwim tępie, jak chcę iśc szybciej to brzuch mi dęba staje i to juz tak na dłużej.......
Nie wuem ile jszcze mi zostało no ale te minim 3 tygodnie muszę wytrzymać teraz idzie nam 35 tydzień wiec chod=ciaż do 38.

spałam w dzień 3 godziny i juz jestem śpiąca:szok:
 
Ja też bramki nie widziałam, bo mały zaczął kopać i pogłaskałam go i popatrzyłam na niego :p
A na wejściu Cię bardzo sprawdzali? Mnie babka obmacała po całym brzuchu, pod cyckami! I po nogach, choć miałam obcisłe getry... normalnie czułam się jak jakiś zbrodniarz:p
 
reklama
Obiecałam sobie odpoczywać dzień cały, nawet po zakupy męża luzem puściłam samego. Koniec końców jak mi dostarczyli przewijak (męża nie było) to dostałam małpiego rozumu i praktycznie sama robiłam przemeblowanie, odkużanie i podłóg mycie. Oczywiście w baaardzo zwolnionym tępie i nic w sumie nie dźwigałam bardzo ciężkiego, ale i tak resztę dnia chodziłam połamana, bo mi się plecy popsuły..
I tak mi się jakos smutno zrobiło, że tak ciężko z dużym brzuszkiem funkcjonować i aż łzę uroniłam wieczorem.
Także, wiem co masz na myśli Julita :(

Potem mnie refleksje zaczęły nachodzić... kiedyś pisała któraś z was, że boi się, że dziecko jej nie pokocha. Ja dziś w drugą stronę zaczęłam mnieć obawy - co jeśli ja nie pokocham dziecka, że będę miec jakaś depresje poporodową albo coś w tym stylu ?! :szok: Mój mały jest planowany i chciany, ale i tak jakieś takie obawy we mne powstały. Do tego jeszcze naczytałam opowieści na ten temat w internetach... :rolleyes2:

Na pocieszenie kącik dla małego mam gotowy :)
 
Do góry