reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Fazerka, u mnie niestety środek odpada, bo mam tam tylko dwupunktowe pasy i takie wybrzuszenie na fotelu, że fotelik by latał. A samochodu nie mam żadnego hiper, ot zwykła dziesięcioletnia honda jazz, w której wszystko już się rozlatuje. W sumie nie wiedziałam o takim czymś, póki nie położyłam na fotelu pasażera fotelika i pojawiła się wtedy kontrolka, że poduszka wyłączona :O

Oooo to może i w moim cos takiego jest... ciekawe jak kontrolka wyczuwa czy to fotelik czy czlowiek...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewuszki :-)
Tak nadrabiam zaległości z wczoraj i dzisiaj i jak tak czytam to aż mi się krew gotuje że względu na ludzką głupotę. Ludziom się wydaje że jak ma się więcej Dzieci niż 2( a teraz może nawet i 1) to patologia.. A nikt nie pomyśli o prawdziwej patologii, gdzie dzieci chodzą brudne, głodne i ogólnie zaniedbane. Nikt nawet nie wpadnie na pomysł ze bardzo dużo patologii jest w rodzinach adopcyjnych, gdzie ludzie biorą do siebie dzieci tylko ze względu na pieniądze i to nie małe.. A jak chcesz mieć więcej Dzieci w normalnej, kochającej się rodzinie to nie, bo przecież liczy się tylko 500+.. Nasz ku.. W głupich Czasach żyjemy..
A tak poza tym to zaczął mi odchodzić czop.. Mam nadzieję że dotrzymam do terminu..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja właśnie dzisiaj usłyszałam pierwszy raz że 500+ jest tzn pan przechodził obok i tak do drugiego powiedział

a człowiek stara się czasami długo o dziecko dwa lata temu straciłam córkę i zachodząc w ciąże nawet nie myślałam o tym że jakieś pieniądze mam dostać ale to już po prostu ludzka zawiść
 
ja właśnie dzisiaj usłyszałam pierwszy raz że 500+ jest tzn pan przechodził obok i tak do drugiego powiedział

a człowiek stara się czasami długo o dziecko dwa lata temu straciłam córkę i zachodząc w ciąże nawet nie myślałam o tym że jakieś pieniądze mam dostać ale to już po prostu ludzka zawiść
No dokładnie.. Ja też słyszałam mnóstwo komentarzy, a straciłam dwie ciąże, o tą walczę od początku na lekach, które ja podtrzymują, a każdy tylko o pieniądzach..
A moi niektórzy 'znajomi' którzy nie znają mojej sytuacji twierdzą że i pierwsze dziecko i to które urodzi się teraz to ewidentna wpadka, tylko dlatego że mój mąż jest ode mnie 16 lat starszy.. To strasznie mnie dobija.. Ale nikt nie popatrzy na siebie tylko ocenia innych, ot takie hobby w dzisiejszych czasach..

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się i ja sobotnio :-) :)
Alez dziś znowu był upał u mnie, bylam po południu tylko z godz na festynie bo mój M prowadził tam swój zespół piłkarski i ledwo żyję...z rana wstalam o 7 już żeby nadzorować malowanie a potem sprzątałam trochę żeby ten kolega co miał skręcać meble miał w ogóle gdzie:biggrin2: przyszedł złożył dość sprawnie szafe ale niestety czsu więcej nie miał i dopiero we wtorek przyjdzie,moze skończy resztę :tak:to wtedy będę !ogladalam wreszcie posprzątać w pokoiku i meble ustawić i wszystkie rzeczy dla Małego poukładać.
Mój M z rana wreszcie mnie przeprosił za swoje zachowanie i obiecał że więcej się tak nie zachowa...ciekawe:oo:
A właśnie dziewczyny czy kupowalyscie coś dla dziecka do spania Małego żeby ise zmieściło w sypialni ?chodzi mi o jakąś kołyskę czy kosz Mojżesza? Bo ja mam niewiele miejsca w sypialni a oczywiście chce żeby przez jakiś czas synek spal z nami w pokoju i do tej pory myślalam żeby to normalne łóżeczko stawić ale to zagraci pokój całkiem! I teraz myślę czy by czegoś jednak nie kupić...myslalam o używanym ale materac i pościel chciałabym nowe...hmmm
 
Iwonaimaja, oczywiście, byłam, widziałam ;) a Ty byłaś? Rozglądałam się za brzuszkami, ale tyle ludzi było, że szok...
 
reklama
Do góry