reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej Hej!
Ja też już od kilkorga znajomych usłyszałam, że pewnie połasiłam się na 500+. Ja wtedy na to, że owszem oczywiście, to był jedyny powód.

Nieufna, ja nie mam..

A teraz z innej beczki - kilka lat temu włączałam córeczce piosenkę dla Helenki Rubika, wtedy ładnie całą śpiewała. Dziś jej włączyłam, a ona twierdzi, że nie pamięta i wcale jej się nie podoba. A ja oczywiście poryczałam się jak zwykle przy tej piosence.
 
Ech szkoda nerwów dziewczyny na tych idiotów co gadają o tym +500zl a moze sami zazdroszczą [emoji23] ja to akurat bede miała Nasze 1dziecko ale mi tez koleżanki mówią to strzel sobie szybko drugie to sie załapiesz na zapomogę ha ha ha tak jak by mi akurat na tym zależało. Co do sprzątania to u mnie maz sie przyzwyczaił,ze w domu wszystko ja robiłam On tylko zmywał wiec kupił sobie zmywarkę ale nawet do niej nie potrafi naczyń włożyć i wyciągnąć ehhh...moj błąd bo Go tak od początku we wszystkim wyręczałem a teraz mam coraz mniej sił i cieżko mi sprzątać a jak ostatnio czyściłem prysznic bo juz słabo wyglądał to On do mnie ,ze mogłam sie nie męczyć On by posprzątał nosz k....czekałam 2tygodnie i palcem nie ruszył to samo z korzeniem trawy czekałam 3tyg az skosi az sama ja Skosilam to potem,ze krzywo i ze musi poprawić he he


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Uderzenia goraca mialam na poczatku ciazy, teraz juz mi sie nie zdarza.

Wlasnie za wasza rada mocze moje serdelki w chlodnej wodzie z sola... aleee mi blogo :-) :)
Maz dzis gotuje rybke na obiad, ja bede tylko odpoczywac.
 
reklama
Nieufna ja tez czasem mam takie uderzenia, pali mnie w policzki i pot oblewa

Z tym 500+ to ludzie sa kopnięci, darowaliby sobie takie idiotyczne komentarze
Warmuz moze masz racje ze zazdroszczą, i tez spotkałam sie z tekstami to celuj odrazu drugie [emoji57][emoji36] teraz większość ludzi to materialiści
Miałam lenia dzis ale takiego nietypowego bo w miedzy czasie umyłam okna w 2 pokojach i podłogę w kuchni, umyłam mebelki w łazience i poukładałam w nich rzeczy, a kolacje to marzy mi sie zeby mi ktoś zrobił!
Ale chyba prędzej umrę z głodu [emoji57]
Idę cos wyczarować w kuchni bo mam smaka ale nie wiem na co...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry