reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Miałam lenia dzis ale takiego nietypowego bo w miedzy czasie umyłam okna w 2 pokojach i podłogę w kuchni, umyłam mebelki w łazience i poukładałam w nich rzeczy, a kolacje to marzy mi sie zeby mi ktoś zrobił!
Ale chyba prędzej umrę z głodu
emoji57.png

Idę cos wyczarować w kuchni bo mam smaka ale nie wiem na co...

Jak to jest twoj len to ja nie wiem co ty wyprawiasz jak lenia nie masz :)
 
reklama
Nieufna ja nie mam takich uderzeń...

Z tym 500+ to porażka, tzn z komentarzami. Wiele moich znajomych tez tak komentuje razem z moja teściowa :D

Ja dziś padam na cycki...prawie nas spakowałam a teraz sie wykąpie i zjem jakaś sałatkę warzywna bo mam smaka i chyba skusze sie na karmi...kolezanka przyniosła nowy smak grejpfrut i pamelo czy pomelo nie wiem jak to sie pisze a na deser zimny arbuz :) jeszcze mnie czeka nocna wyprawa po Mezusia do pracy jakies 20km...ech....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki za odpowiedzi.
Mnie czasem jak uderzy to pali całe ciało i słabo się robi.....
Też mi zaczęły nogi puchnąc, musiałam sobie kupić jakieś letnie buty, bo nic nie mogłam założyć. Normalnie noszę rozmiar 38, a klapki kupiłam .... 40:baffled::szok: Nie drogie, więc jakby co, nie żal będzie wywalić. Pamiętajcie, że po porodzie woda jeszcze bardziej się zatrzymuje i warto mieć jakieś inne buty na wyjście.
Mój syn pojechał na 4 dni nad morze i przysyła mi fotki, opalił się, kąpie w morzu. Cudnie. Fajnie ma, cieszę się, bo w wakacje też pierwszy raz sam ma lecieć, nie powiem, stresuje się, ale kiedyś to musiało nastąpić.....


Paula, Ty to się masz z tą teściową.... moja jest ok, daleko mieszka, kiedyś tylko mnie dręczyła, że za mąż nie chce wyjść i mieszkamy bez ślubu, ale teraz do rany przyłóż:) Poza tym jest pediatrą, więc będzie gorąca linia;) Oby nie za często.....
 
Ostatnia edycja:
Nieufna, a ile ma lat?

Mi jest często duszno, gorąco i słabo mi... na dodatek znowu odezwały się teraz nerki... :( heh...
 
Nieufna, jak 18 to pewnie sam czeka kiedy pojedzie bez rodziców ;)

A ja jestem zła na męża, już drugi dzień nawala z zakupami, nie mam wody, a mam dużo pić. Mam soki, ale wolę wodę... a jeszcze przyszedł i zrzędzi, jaki to on biedny, bo ja jestem.zła na niego.... wrrr
 
Nieufna, jak 18 to pewnie sam czeka kiedy pojedzie bez rodziców ;)

A ja jestem zła na męża, już drugi dzień nawala z zakupami, nie mam wody, a mam dużo pić. Mam soki, ale wolę wodę... a jeszcze przyszedł i zrzędzi, jaki to on biedny, bo ja jestem.zła na niego.... wrrr

Trudno powiedzieć, bo on lubił z nami jeździć. Tylko musiał mieć jakieś towarzystwo w swoim wieku i było idealnie.
W tym roku siła wyższa. No i w końcu kiedyś musi sam:) Ale na pewno będę przeżywać.
 
reklama
Do góry