reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Co to wszystkie śpią;)

Od wczoraj od kolacji strasznie mi niedobrze. Wieczorem aż mi się ulewalo a nie zjadłam dużo. Maja na żołądku leży
 
reklama
Nedi aktualnie nie mozemy zmienic bo musi nam to na gwarancji zrobic. Ma dzis przyjechsc podobno. A mnie dzis rano brzuch bolal,mialam mocne skurcze ale to od żołądka bo poszlam do wc i przeszlo. Coraz bardziej sie boję tego ze moge urodzic niedlugo. Jakies takie obawy mam. Niby zaczynam dzis 34 tydzien wiec to nie tak malo ale chyba mam stracha przed porodem i doszukuje sie sygnalow
 
Nedi aktualnie nie mozemy zmienic bo musi nam to na gwarancji zrobic. Ma dzis przyjechsc podobno. A mnie dzis rano brzuch bolal,mialam mocne skurcze ale to od żołądka bo poszlam do wc i przeszlo. Coraz bardziej sie boję tego ze moge urodzic niedlugo. Jakies takie obawy mam. Niby zaczynam dzis 34 tydzien wiec to nie tak malo ale chyba mam stracha przed porodem i doszukuje sie sygnalow
Oby samochod wrocil zrobiony jak trzeba.
Co do skurczy ja mam bardzo czesto a nic sie nie dzieje nawet szyjka sie nie skrocila dla mnie lepiej bo wiem ze nie urodze na dniach ale znowu przenoszze ??? zobaczymy
 
Siemka :) ale mi sie humorek poprawił. Siedzę w przychodni i awantura jak siemasz, ale starsi ludzie maja problemy. Kolejka jak za komuny ale nikt ciężarnej nie widzi :p starsze Panie zaczęły sie kłócić mało sie nie pobiły, padły nawet przekleństwa :D w ciazy to można napisać niezła opowieśc na temat przychodni i badań :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam!

U mnie słońca brak :/ Pranie nastawiłam, nie wiem, może się wypogodzi.

Iwona, dzięki, spróbuję :)

Mąż ma dziś wolne to nadrobi z robotą może, a ja idę do miasta po truskawki i młode ziemniaki, a potem do garów, usiadłam teraz po śniadaniu, bo chciałam poczuć 10 ruchów od 9, przed 9 czułam, po 9 może z 7 było na razie :/ Jeszcze 9 dni do wizyty, zwariuję!

Miłego, nie za gorącego dnia!
 
Witajcie,

Ale mam dziś wku.....a. Wczoraj mnie mąż i starsza córcia wkurzyli, ja osłabiona po szpitalu, M. nic sobie z tego nie robi, Maja krzyczy na siostrę..... No koszmarek. Ja to chyba za dobra jestem - zawsze wszystko sama robiłam, bez oglądania się na M. i jemu wciąz się wydaje, że ja będę takim robocopem....Zero wsparcia, brakuje mi czasem sił........ :-(
A dziś rano młodsza córcia - kłamie na potęgę. Nawet jak pytam czy zęby umyła...... :-(
Do tego jest mi niedobrze, cała kuchnia zawalona naczyniami, ja nie mam siły wstać i pozmywać..... :-( :-(

Co to wszystkie śpią;)

Od wczoraj od kolacji strasznie mi niedobrze. Wieczorem aż mi się ulewalo a nie zjadłam dużo. Maja na żołądku leży

No właśnie mnie też jest niedobrze.....wczoraj cały wieczór brzuch miałam twardy, miałam bóle, boję się, że to szyjka może puszczać..... 34tc to jeszcze za wcześnie.....
 
Witajcie,

Ale mam dziś wku.....a. Wczoraj mnie mąż i starsza córcia wkurzyli, ja osłabiona po szpitalu, M. nic sobie z tego nie robi, Maja krzyczy na siostrę..... No koszmarek. Ja to chyba za dobra jestem - zawsze wszystko sama robiłam, bez oglądania się na M. i jemu wciąz się wydaje, że ja będę takim robocopem....Zero wsparcia, brakuje mi czasem sił........ :-(
A dziś rano młodsza córcia - kłamie na potęgę. Nawet jak pytam czy zęby umyła...... :-(
Do tego jest mi niedobrze, cała kuchnia zawalona naczyniami, ja nie mam siły wstać i pozmywać..... :-( :-(



No właśnie mnie też jest niedobrze.....wczoraj cały wieczór brzuch miałam twardy, miałam bóle, boję się, że to szyjka może puszczać..... 34tc to jeszcze za wcześnie.....
Wspolczuje u mnie w domu tak samo ;/
 
i znów piątek;-)

Od wczoraj od kolacji strasznie mi niedobrze. Wieczorem aż mi się ulewalo a nie zjadłam dużo. Maja na żołądku leży

mnie się tak dzieje,że jak wieczorem zjem później niż o 20 to potem w nocy jak się przekręcam albo wstaję i ucisnę żołądek to się mi wraca-okropne to jest,ale czytałam że w ciąży przy ucisku macicy jest niewydolność dolnego zwieracza przełyku i spowolnione trawienie więc to temu;-/

wczoraj wieczorem byłam w kościele z wiankiem i tak mi jedna kobieta ciśnienie na parkingu podniosła - czekałam chyba z 15 minut w aucie żeby wyjechać bo ona zablokowała mnie i jeszcze 3 inne auta i jeszcze szła sobie spacerkiem jak gdyby nigdy nic,po czym wsiadła do auta i czekaliśmy kolejne 5 min bo ona nie wyjedzie tyłem i musieliśmy czekać aż kolejny kierowca przyjdzie żeby ona mogła przodem wyjechać!-dobrze że to było przed kościołem i mocno lało bo jak bym wyszła z tego auta to by się nie pozbierała-ludzie są bez wyobrażni!!!

współczuję problemów z samochodami i mechanikami,bo ja sobie nie wyobrażam teraz być bez auta,zwłaszcza jak całymi dniami siedzę w domu i przejażdźka do sklepu staje się rozrywką;-)

dziewczyny oby remonty posuwały się do przodu!-mnie czeka w czerwcu ale tylko malowanie salonu w ramach odświeżenia i mały remont balkonu żebyśmy potem z małą mogły sobie siedzieć na polku;-)

mnie swędzi strasznie skóra na brzuchu i jak zaczynam sie drapać to mała zaczyna się ruszać,chyba ja łaskocze;-)

dzisiaj na obiad chyba kalafior jak go dotargam ze straganu;-)
 
reklama
Kasiulka oj skąd ja to znam...Niestety jak się poleży kilka dni ,kroplówek popije itd....słabnie się ,wszystko boli ,każdy kawałek ciała...Miałam tak po szpitalu. A weż olej że bajzel,ja tak robie ,mam gdzieś...Dziecko najważniejsze a nie moje widzi mi sie że czyściutko musi być...
Szkoda że mężczyźni nie rozumieją jak sprawa podbramkowa jest.....mój na chwilę sie wystraszył....al czym dalej zlewac zaczął....przykre ,bo widział ile zdrowia mnie kosztowało przy Mikołaju ...
Po prostu minimum i koniec.
Lila ale te 10 ruchów to ja mam przez 12h wyczuć a nie przez godzinę.....
Dziś już nie pada ...ale chłodniej jest -taka pogoda mnie cieszy ! ale nogi i tak w kostkach lekko spuchnięte....
Nie mam na nic ochoty ani sił.....ehhhh
 
Do góry