reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja też jestem czepialska a czasami drobna pierdoła potrafi wzbudzić we mnie furię. Na szczęście Tomek to chodząca oaza spokoju (to też czasami do szału mnie doprowadza) i zawsze stara się mnie unikać jak tylko sprawiam wrażenie tykającej bomby :-p

fazerkamm ja czasami mam wyrzuty sumienia, że gotuje obiad na 2 dni. Zdarza mi się nie zrobić obiadu i też nie mam z tego powodu problemów bo mąż wychodzi z założenia "jest to super, nie ma to trudno-płakać nie będzie". Kiedyś mi powiedział, że nie przeszkadza mu jak w domu panuje artystyczny nieład bo wie, że nasze dziecko wypełnia mi każdą wolną chwilę. Śmieje się, że 18h na dobę jesteśmy nierozłączne. Nawet jak w ciągu dnia pisałam z wami to mi siedziała na kolanach i komentowała reklamy które tu na stronce są.

Cały dzień strasznie bolała mnie głowa. Teraz troszkę przechodzi za to mdłości są od rana do nocy ;/ Myślałam, że trochę za wcześnie jest na to, ale powoli rozkręca się to.
 
Wiecie co zaintrygowałyście mnie ...Jeśli betę robiłam 17.11. ...to wtedy byłam 6tyg.i ileś tam i moja beta 77 312,00 nie za dużo coś ?
Aob mam nadzieję że u Ciebie "jakoś" do przodu ! ....
Dornia jakbym siebie czytała....jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji ... 4 dziecię w drodze,a ja jakoś do końca niedowierzam się to dzieje...
Lila witaj :d witam koleżankę po fachu :D czemu trudną decyzję? Obecnie ciąża nie na podtrzymaniu....na zasadzie niech sie dzieje wola nieba....tym bardziej ze 3 wcześniaków w domu już jest.
Hope moje twinsy skonczyły w lipcu 13 lat....masakryczny wiek .....
Needi to w sumie długo chcesz pracować...
Fazerka psychicznie się źle czujesz...witam w klubie....Też sie boję wizyty ;/
IwonaiMaja przeszłaś piekło....tulę ....
Julita super że serducho bije :D
Anulka nie dołuj się na zapas ....Trzeba wierzyć że bedzie dobrze !!!
Camel tulę cie mocno..
Co do suwaczków ...wcodze na babyboom suwaczki -wybieram ,ustawiam
i ten link wklejam w Panel uzykownika ---->Edytuj sygnaturę i cały link z miejsca -BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
w miejsce gdzie miga kursor....potem zapisz sygnaturę i suwaczek jest
 
MalinowaMarta dzieki sliczne, tez mam wrażenie ze to genetyczne.. a Twoj maz pewnie przyczepil sie do takiej glupoty bo to tez dla Niego nowa sytuacja i musi sie w niej odnalezc.

Kamcia moj mowi identycznie ;) tez mam wyrzuty sumienia glownie dlatego ze czuje iz malego przez te mdlosci troche zaniedbuje i zal mi Go ze teraz czesciej bajki oglada niz sie bawimy :/

Oooo tak Venicee psychika mi siada ostatnio :/ a co smieszniejsze to dzidzia byla w 100% swiadomie robiona, ehhhh moze przez te mdlosci glupoty mi przychodza do glowy...
 
Mnie też myśli gonią jak szalone ...noi nie te dobre raczej ....Mam nadzieję że mi to minie to świr bedzie ze mnie .....
Mdłości poszły sobie to żrem jak na świniaka przystało...Dżemik malinowy mojej roboty....jogurt ..i chyba czas w wyro bo mi bije...
 
Kamcia moj mowi identycznie ;) tez mam wyrzuty sumienia glownie dlatego ze czuje iz malego przez te mdlosci troche zaniedbuje i zal mi Go ze teraz czesciej bajki oglada niz sie bawimy :/

Takie wyrzuty dopadły mnie w drugiej ciąży. Byłam okropnie słaba i leniwa:szok: Pamiętam jak żaliłam się koleżankom, że zaniedbuję Emilke i nie poświęcam jej tyle czasu co wcześniej. Ogólnie wydaje mi się, że popadałam w depresję. Teraz bawimy się, ale bez szaleństw - jak tylko czuję, że napinam brzuch to staram się przystopować i zmieniamy zabawę.
 
Takie wyrzuty dopadły mnie w drugiej ciąży. Byłam okropnie słaba i leniwa:szok: Pamiętam jak żaliłam się koleżankom, że zaniedbuję Emilke i nie poświęcam jej tyle czasu co wcześniej. Ogólnie wydaje mi się, że popadałam w depresję. Teraz bawimy się, ale bez szaleństw - jak tylko czuję, że napinam brzuch to staram się przystopować i zmieniamy zabawę.

Ooo właśnie takie mam odczucia i czuje się z tym bardzo zle :( tez sie boje zeby przez to w jakas depreche nie wpadla albo ze sie okaze ze nie daj boze fasolinke bede o to podświadomie oskarzac. Oby mdlosci poszly precz...
 
hej dziewczyny :)
jak samopoczucie z rana?
ja zwymiotowałam po wypiciu herbatki :(
teraz biore sie za obiadek dla meza, dzis kopytka z sosem pieczarkowym ale tragedia bedzie w ich robieniu bo ciagle chce mi sie wymiotowac :)
ale My mamy znosimy wszystko dla dzidziusi :)
 
reklama
ja już też od 2h na nogach ale pewnie jak Majkę do szkoły zawiozę to położę się spać
muszę dzisiaj jakoś mieszkanie ogarnąć bo jest w krytycznym stanie
 
Do góry