reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Kamcia No nie dziwie się, że w stresie pamietam jak ja swoje wyniki w necie odświeżałam co 5 min z nadzieja, że już są... Także znam to. Tak czytałam też już o paście do zębów, ale jakoś bardziej w miód lub czosnek wierze pasta wydaje mi się, że może wysuszyć a i tak mam wciąż suche usta...
 
reklama
Dziewczyny te nerwy chyba sa zaraźliwe! Wczoraj któraś pisała o kłótni z mężem no to proszę! Dzisiaj ja [emoji12] No jak śmie mi mowić, że nic nie robię całymi dniami poza tym nikt mnie z czasu nie bedzie rozliczał !
 
reklama
Fazerka tego Ci życzę żeby minęły już Wam te nudności bo z tego co czytam większość ja ma... Ja nadal nic [emoji6] może to w genach jest? Bo w mojej rodzinie raczej każdy dobrze znosił ciąże. A kłótnia?!o to chodzi, że ja i obiad zrobiłam i zakupy tylko nie odłożyłam ich w to miejsce co należy. Moja koleżanka stwierdziła, że chyba zazdrości mi tego wolnego i dlatego tak się uczepił.
 
Do góry