reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Męczą mnie zajady... Ma któraś z Was też? Byłam dziś w aptece ale babki nic mi nie poleciły bo mówiły, że badań na kobietach w ciąży się nie robi i nie wiedza co mógłby mi polecić. Chyba posmaruje sobie chociaż miodem
 
reklama
Kamcia a nie masz u siebie w mieście diagnostyki? Tam wyniki sa w kilka godzin i można sprawdzać w necie. Moja beta się nie sugeruj a już na pewno nie schizuj te normy są duże a Ty się w nich mieścisz wiec nie patrz na to każdy ma betę inną bo też inne mamy hormony!
 
Kama ... ja na twoim miejscu bym usunelo co masz i zrobila.od nowa bo u mnie to troche inaczej wyglada .. hmm nie moge ci pomoc teraz bo mi tablet padl .. a na telefonie to mi ciezko .. a komputer zajetyy ..
 
Tą kartę lekarz kazał mi zawsze nosić przy sobie. Tak sobie myślę, że jest potrzebna jakbym miała wypadek lub straciła przytomność na ulicy to w razie "w" ratownicy w karcie szybko przeczytaja jaką mam grupę krwi, jakie wyniki badań, przyjmowane leki itp. Tak przynajmniej mi się wydaje.
 
Męczą mnie zajady... Ma któraś z Was też? Byłam dziś w aptece ale babki nic mi nie poleciły bo mówiły, że badań na kobietach w ciąży się nie robi i nie wiedza co mógłby mi polecić. Chyba posmaruje sobie chociaż miodem

Kiedyś na zajady nakładałam pastę do zębów, żeby wysuszyć je, ale czy to pomaga? nie wiem.



Kamcia a nie masz u siebie w mieście diagnostyki? Tam wyniki sa w kilka godzin i można sprawdzać w necie. Moja beta się nie sugeruj a już na pewno nie schizuj te normy są duże a Ty się w nich mieścisz wiec nie patrz na to każdy ma betę inną bo też inne mamy hormony!

Nie mam u siebie diagnostyki. Masz rację, najważniejszy jest przyrost . Co nie zmienia faktu, że do piątku będę żyć w lekkim napięciu.
 
reklama
Anulka bądź dobrej myśli i odpoczywaj ile się da, trzeba wierzyć, że serduszko będzie biło prawidłowo. Dobrze, że wizytę masz już za tydzień i nie musisz długo czekać i bić się z myślami...
 
Do góry