reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny witam się i ja:)
Dziś nawet spalam w nocy a w południe już pojechaliśmy na grila do rodzinki bo taka piękna pogoda... oczywiście zła bylam bo taki gorąc a ja nie miałam się w co ubrać :oo:i chyba będę musiała coś naprawdę letniego kupić jeszcze na czerwiec bo jak tak będzie to nie wytrzymam...Na grilu byloby dobrze, w miarę w cieniu Siedziałam ale strasznie złapała mnie alergia!! Myslalam że wykituje normalnie , katar jak cholera, z oczu się lalo i w ogóle źle się czułam. Więc trochę przesiedzialam w domu ehhh a wczoraj na grilu w innym miejscu co prawda ale nic mi nie było :oo:
Powoli kończy się długi weekend i znowu samej siedzenie w domu pozostanie :unsure:

Tak czytam o tych problemach wychowawczych że aż się boję jak sobie poradzimy przy pierwszym dziecku:-D
 
reklama
Ja bym chciała krótkie spodenki, ale kurcze nie znalazłam w fajnej cenie, a znowu drogich na 1,5 miesiąca mi szkoda. Mam rybaczki, leginsy, spódnice, sukienki, może przetrwam lato ;)
 
Gwiazda ja za 4 dni zamknę 34 tydzień, czas faktycznie zasuwa, choć mi sie ta końcówka chyba ciągnie bo wyczekuje [emoji16]

Ja ostatnio w factory fajne zakupy za małe pieniądze zrobiłam, i nawet 2 pary spodenek trafiłam z tym ze to było 3 tyg temu i w jedne juz nie ma szans sie zapiać ale mam na to sposób-gumka do włosów zaciągnięta na dziurce a druga strona na guzik i można nosić do dluzszej bluzki jesli tylko zamek sie nie rozsuwa [emoji106][emoji6]
Polecam patent

Ja dzis jakas bez sił jestem za to młody dosłownie mnie maltretuje dzis od środka, mam nadzieje ze chociaż w nocy odpuści łobuz mały juz matce w kość daje, dosłownie bo po żebrach [emoji24]
Dobrej nocki wszystkim


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Witam się ze szpitala :(
Wczoraj od 5 miałam plamienia, wrecz skrzepy ze mnie lecialy,a po śniadaniu, po zjedzeniu słodkiego nie czułam ruchów dziecka i mąż sprawił mi szaleńcz jazdę do szpitala. W czasie drogi mały zaczął się ruszać ale że względu na te plamienia zdecydowaliśmy się jechać do szpitala. I tu problem - bez mojej zgody na przyjęcie nikt ba mnie nawet nie spojrzy...
No więc kwitne tu od wczoraj, Ktg i usg OK. Dziś mam jeszcze mieć Ktg, lezec i odpoczywac. Ale jutro kaze się wypisać. Mój kręgosłup nie zniesie dłużej tego łóżka, a ja jednego prysznica i jednej toalety na 14 osób. ....
 
Witam się ze szpitala :(
Wczoraj od 5 miałam plamienia, wrecz skrzepy ze mnie lecialy,a po śniadaniu, po zjedzeniu słodkiego nie czułam ruchów dziecka i mąż sprawił mi szaleńcz jazdę do szpitala. W czasie drogi mały zaczął się ruszać ale że względu na te plamienia zdecydowaliśmy się jechać do szpitala. I tu problem - bez mojej zgody na przyjęcie nikt ba mnie nawet nie spojrzy...
No więc kwitne tu od wczoraj, Ktg i usg OK. Dziś mam jeszcze mieć Ktg, lezec i odpoczywac. Ale jutro kaze się wypisać. Mój kręgosłup nie zniesie dłużej tego łóżka, a ja jednego prysznica i jednej toalety na 14 osób. ....
Kasiula niestety jak są plamienia to nie badają tylko zostawiają ; ( Ja tak miałam ale na szczęście po 3 dobach siw dogadalam i mnie puścić ;) Lepiej dać się przebadać niż potem mieć żal do siebie ; (

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się ja i dziś ogólnie ledwo żywa ; ( W nocy złapał mnie skurcze i nie szło spać sle potem wstałam pochodziła i zasnelam młody dokazywal ; ) Ale cieszy mnie to gdyby nie nogi pod moimi zebrami :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka trzymajcie się tam. Może to były początki czopa? Współczuje warunków, ja myślałam że szpitale ze zbiorowym łazienkami już nie istnieją :-(
U mnie w szpitalu też nie ma czegoś takiego jak przyjazd na badania. Jak już dojedziesz na IP to co by się nie działo min. 3 doby muszą być.
 
reklama
Do góry