reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Olciak śmiać mi się chce bo jechałam dziś do domu i już myślałam co dobrego zjem jak wrócę do domu i też przyszedł mi na myśl taki ser w plastrach, ale nie miałam go w domu bo zazwyczaj kupuję zwykły żółty. Ogórkowa też bym zjadła, ale mąż zażyczył sobie pomidorówkę wiec gotuje.
 
reklama
Anulka, w poprzedniej ciąży, która niestety się nie powiodła, w mniej więcej podobnym okresie płód miał 70 uderzeń na minutę. Mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie w drugą stronę.
 
Anulka oby z serduszkiem było wszystko dobrze. Moja ginekolog chyba nie mierzyła tętna ostatnio tzn pokazywała mi jak bije i dała chwile posłuchać ale jakie było tętno to nie wiem nawet...
 
Anulka, w poprzedniej ciąży, która niestety się nie powiodła, w mniej więcej podobnym okresie płód miał 70 uderzeń na minutę. Mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie w drugą stronę.
A może przyspieszyć? Kurcze czytam o tym i normy na ten tydzień są dużo wyższe. ;/
Wszędzie piszą o takich przypadkach a nigdzie nie piszą jak się kończyły ech

Dzięki dziewczyny będę cały czas żyła nadzieja.
 
Kamcia ja nie zauważyłam by sutki ściemniały mi jakoś szczególnie. Piersi mam duże i tyle. Tak jak Ty też mam wizytę 8.12 o 16tej tylko u mnie to już będzie 10ty tydzień [emoji6] oby beta ładnie Ci przyrosła, moja w 5tym tyg wynosiła 930, ale tu najważniejszy podobno jest przyrost a nie sama wartość, to wyniki bety będziesz miała dopiero w piątek?
 
Ale nie dostałam jeszcze karty ciąży właśnie Pani doktor kazała mi przyjść na następna wizytę z wszystkimi wynikami i wtedy "wypiszemy wszystkie papiery" to pewnie miała na myśli kartę ciąży. To ja pierwsza ciąża wiec nie mam doświadczenia, a tak cieszyłam się samym faktem, że jest serduszko, że nawet nie pomyslałam o tym. Zreszta szczerze Ci powiem, że nie wiedziałam że taka kartę dostanę myślałam, że ma ją lekarz prowadzący, ale teraz już się domyślam, że pewnie tą kartę trzeba zabrać na porodówkę...
 
Tak tak ta kartę masz zawsze zw sobą.
Ja tez jeszcze nie mam powiedziała ze za tydzień. I ze za tydzień da mi skierowanie na badania. Pewnie czeka jak się to rozwinie ;/
 
reklama
Do góry