reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Weszlam na te suwaczki.com
Później juz jak wszystko zrobiłam skopiowalam pierwszy link który podali ..
Weszlam w sygnaturę na profilu i w pierwszym dużym oknie wkleilam link który wcześniej skopiowalam i za działało :)
 
reklama
dziewczyny dziękuję za miłe słowa
bardzo się teraz boję dlatego nie potrafiłam zdecydować się na lekarza i latam tak co chwilkę mam nadzieję że podjęłam słuszną decyzję ale tak naprawdę dopiero się uspokoję jak przytulę mojego maluszka dzisiaj nazwany "córkosynem"
dzisiaj też widziałam bijące serduszko
 
U mnie kapusta kiszona i ogórki kiszone robią szał. Zatem ogórkowa też się zachwycalam jak dziecko :) chleb koniecznie z ogórkiem i serem ale albo.topionym albo w tych plastrach typu Hochland. Od szynki kompletnie mnie odrzucilo. Mój mąż ma ze mną ciężko :( teraz idę sobie zrobic jajecznicę bo będę płakać jak jej nie zjem. Mały zasnal więc wieczór dla siebie :)
 
Właśnie czytam trochę o tym jak powinno bić to serduszko. Czytam niby ze ciąża może być młodsza itd ale aż tyle. Wielkościowo odp 7 tyg. Powiem wam ze się bardzo zdolowalam. Nie dała mi żadnych badań powirdziala ze zobaczymy za tydzień. Ech. Wszystko na raz się teraz tak zbiera...
 
Kamcia a napis z po kolei co robisz? Może link wklejasz i robisz jakieś spacje ?? Wyśle ci zdjęcie print screena jak u mnie to wyglada naprivie.
Iwonaimaja gratuluje USG :* i widoku bijącego serduszka :*
Olciak to mamy podobnie :) szyna bleee ... Musi być kwasno :p
I cebulaaaaa to teraz tez umnie robi szal.
 
hej dziewczyny, nie pisze bo tak na prawde wiem ze tu nie zostane....w piatek robie ostatnia bete i czekan na wyrok od lekarza...
meczy mnie to oczekiwanie i niewiadoma...
chcialabym by juz bylo po... nie licze na cud choc podobno sie zdazaja.... pogodzilam sie z tym faktem choc nie powiem przykro strasznie...
cycki nadal mnie bola ale poza tym nic...cisza....
w dodatku caly czas cjora...kaszel mnue dobiha...po srodkach naturalnych nic nie przechodzi a przez niewiadoma sytuacje nic mocniejszego nie moge wziac..ot takie kolo bez wyjscia....

iwonaimaja...wlos mi sie zjezyl...i w oczach lzy...nie wiem jak dalas rade...to takue niesprawiedliwe....

gratuluje dziewczyny serduszek i rosnacych fasolek.... zdrowia dla was....
 
reklama
madzia takie coś mam BBBBBBBBBBBBBBBBb.jpg
 

Załączniki

  • BBBBBBBBBBBBBBBBb.jpg
    BBBBBBBBBBBBBBBBb.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 61
Do góry