reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny, udało mi się doczytać tylko kilka ostatnich stron.
Iwonaimaja, brak słów, nawet nie wiem co napisać :-(

Julita, gratuluję serduszka :-) Chciałabym mieć już to za sobą.

Ja troszkę pochorowałam, ale już dziś jestem na nogach. Według mojej diagnozy miałam anginę wirusową. Jadłam surowy czosnek, wodę z miodem i cytryną, syrop i tabletki na gardło dla ciężarnych, no i przede wszystkim leżenie w łóżku. Jakoś udało się wybronić.

Widzę, że dużo wizyt 1.12, ja też wtedy mam :-)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt i widoku serduszek!!

iwonaimaja - bardzo smutne to co piszesz:-(Straszna tragedia, przytulam do serducha! Jeszcze mocniej zaciskam kciuki za tę ciążę!!!
Camel - co tam u Ciebie?
Venicee, co za trudną decyzję musiałaś podjąć? Bo się cofam i czytam i nie za bardzo mogę znaleźć. Jeżeli mogę zapytać.

Współczuję dziewczyny aż tak złego samopoczucia. U mnie w miarę.

Była mowa jeszcze o płci. Ja płeć chłopców poznałam w 12 tygodniu.

fazerkamm - wysłałam Ci dane na priv ;)
 
Iwonaimaja, siedze w szkole i rycze po przeczytaniu co sie stalo z Lilianka..
To musialo byc straszne dla Ciebie, nawet mi ciezko to sobie wyobrazic, tym razem musi byc dobrze!
Lekarz lekarzowi nie rowny, nieraz ciezko byc madrym ktorego wybrac.
Moj lekarz nie robi na miejscu usg wiec w pierwszej ciazy zastanawialam sie nad zmiana, kolezanka mi polecala swojego bo ma wszystko na wypasie i do tego specjalizuje sie w cc ale jakos mnie nie przekonala.
Zostalam orzy swoim lekarzu na szczescie.moj lekarz polecil mi swietne miejsce zeby robic usg i zawsze mial wyniki wysylane do siebie, przy porodzie 13 godzinnym co godzine byl sprawdzac jak sie czuje, byl przy porodzie i potem jeszcze jak mnie przeniesli na odzdzial przyszedl sprawdzic czy wszystko ok.
Moja znajoma caly czas sie martwila bo jej lekarz byl taki super i caly czas mowil ze to trzeba sprawdzic ze moze bedzie musiala wczesniej rodzic przez lozysko na samym koncu dal jej wybor ze moze rodzic w 38 tyg ciazy i oni jej wywolaja ciaze bo on potem leci na wakacje, ona sie zgodzila bo tak wierzyla w swojego lekarza a on jej ustalil wywolywanie i nawet go na dyzuze w szpitalu nie bylo przyszedl dopiero na nastepny dzien jak ona juz ledwo zyla i zapytal sie czy sie godzi na cc a ona ze juz zupelnie nie miala sil zgodzila sie, jej maz slyszal jeszcze jak inny lekarz mowil do niego- no to zarobiles jeszcze przed wakacjami.. Strasznie mi przykro bylo z jej powodu ale za to teraz uwazam ze sprzet to nie wszystko lekarz tez musi byc czlowiekiem.
 
Witajcie kochane :*
Gratuluje wizyt :)
Cieszę się bardzo waszym szczęściem:) niech zdrowo rosną nasze fasolinki :)
Iwonaimaja trzymaj się jesteś bardzo dzielna kobietka :*
Jak dziś przyznał się bez bicia ze poleniuchowalam bardzo ... Ale ugotowalam ogorkowaaa:)..palce lizac .. Dawno mi nic tak nie smakowalo :)
 
Iwonaimaja to bardzo przykra historia, totalny koszmar i bardzo ci współczuję :(

Ja pierwszą wizytę planuję na 8.12 i to będzie równo 7 tydzień. Mam ogromną nadzieję, że zobaczę serduszko. Dzisiaj odebrałam wyniki bety i wyszło mi 394. Jutro idę zrobić drugi raz i modle się, żeby był prawidłowy przyrost.
Współczuję wam z tymi mdłościami ;/ A powiedzcie mi czy ciemnieją wam już sutki? Ja wczoraj przy kąpieli zauważyłam, że coś zaczyna się zmieniać.

madziagaw jak byłam w ciąży z córką to wszystko mi tak niesamowicie smakowało, że szok. Do tego tak się zachwycałam tym jedzeniem jakbym próbowała to pierwszy raz :-)

A jeśli chodzi o suwaczki to wasze rady nic mi nie pomogły bo w panelu suwaczek jest a nie akceptuje mi potwierdzenia.
 
Ja tez próbowała zrobić suwaczek .. Ale na próbach się zakończyło... :)
No to ja miałam dziś podobnie z zupka:) aż mi dziwnie było ze jadlam z takim przejęciem :p
 
reklama
Hej dziewczyny nic się nie odzywam bo bardzo się wszystko pokomplikowalo :(
Dzisiaj byłam na wizycie. Mamy 7 tydz 4 dzień ale lekarka stwierdziła za niskie tetno płodu :( 82 ud na min. Kazała unikać stresów i się nie przemeczac. Następna wizyta za tydzień.
 
Do góry