reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Już po wizycie mam lekarza prowadzącego na mdłości zalecila prevomit podobno pomaga dostałam skierowanie na prenatalne nastepna wizyta 14.12
Z moja Lilianka nie wiem przestałam czuć ruchy pojechałam do szpitala tam zdecydowali ze zostanę najpierw próbowano wywołać poród ą ze nie było akcji zdecydowano o cesarce mała chwlke nie oddychala ale później zapewniano ze jest ok następnego dnia byłam u niej i było wszystko ok a za 5h pediatra nas powiadomila ze od godziny ja reanimuja pozostało nam tylko patrzeć jak umiera najgorsze że nawet jej nie przytulilam jedynie trzymałam za rączkę przyczyną śmierci krwotok do mózgu ale końcowych wynikowsekcji nie poznałam bo nie miałam siły iść odebrać
Więc teraz szukałam lekarza żeby był konkretny bo ten co prowadził poprzednią ciążę to tylko o kasę mu chodziło
Jej... wspolczuje przezyc :( :(

Olciak o terminach przyszłych wizyt nie ma wątku jest tylko o tych które były.
Faktycznie.. zle zrozumialam post Olcik.. gapa ze mnie...
 
iwonaimaja straszne !:-( Jak Bóg może aż tak doświadczać ludzi...przykro mi :-(
ja mam wizyte na poniedziałek jednak, to będzie 6 tydz 3 dni.
 
Uśmiechnieta, Venice -ja tez mam wizyte 1,12 ale jutro jade z tesciowa do innego ginekologa i tak sie zastanawiam czy by jutro nie iść tez do niego na samo usg ?! Jestem w gorącej wodzie kąpana ale jak bylam półtora tyg temu na wizycie to byl sam pecherzyk ciazowy


Co do mdlosci to co nie zjem jest mi nie dobrze wiec wpycham w siebie sila..
 
reklama
U mnie jest serduszko widoczne. Wszystko ok. Tylko te obiawy i dolegliwości dają po doopie.

No i ja chyba będę chodzić prywatnie...
Ma lepszy sprzęt i pracuje ten lekarz w szpitalu więc jakby co to będę "znana".
 
Do góry