reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ja mam wizytę we wtorek albo czwartek, jeszcze mi lkeraz nie potiwerdził. Poprzedni nawet nie zapytał czy potrzebuje l4, jaką mam pracę, właściwie to niczym się nie zainteresował. Teraz idę do innego i muszę zdecydować kto będzie prowadzącym
 
reklama
a ja mam dziś ciężko w pracy :-( w ogóle to chętnie poszłabym na l4, ale wtedy szybciej bym zwariowała z nudów..

Ja w pierwszej ciąży musiałam wcześnie iść na l4, bo co chwilę miałam plamienia i prawie szału dostałam od siedzenia w domu. Wszyscy znajomi w pracy, po ich pracy to ja już tylko o spaniu myślałam.. Psychicznie bardzo źle to zniosłam a oczywiście odreagowywałam na mężu, który potem więcej czasu spędzał w garażu niż w domu.. Teraz chyba spróbowałam dłużej pracować, ale bezpieczeństwo najważniejsze..
 
Mnie już mąż zrobił. Nie wiem jak. Ale suwaczek jest :-)
I też okropnie mi zimno. Może to dlatego, że tak nagle zrobiło się na dworze naprawdę zimno.

iwonaimaja - dlaczego straciłaś Liliankę w 35tc? :-( Oczywiście, jeżeli możesz i chcesz napisać...
 
Kksiulka pewnie, teraz musisz myslec nie tylko o sobie ale i o malenstwie, a w pracy sami sobie musza poradzic.
Julka pewnie idz i sprawdz jak ten drugi bedzie lepszy to go zamieniaj.
Needi ja mam wizyte na 1.12 i tez mam nadzieje uslyszec serduszko. Czego tobie tez zycze.
Mendoza, jak sama widzialas w pierwszej ciazy my mozemy zaplanowac jedno a wyjdzie i tak drugie, nic tylko trzeba sie dostosowac, zdrowie nasze i maluszkow najwazniejsze.
Lila to twoj maz zdolny, moj maz to do mnie przychodzi zeby mu cos zrobic w telefonie jak mu sie poprzestawia.

Jak Wam dziewczyny dzien mija ?
 
Dotarłam
Witam! Aob trzymaj sie kobieto ! bedzie dobrze -zobaczysz....
Nie wiem co komu nieogarnięta dziś jestem bardzo.
Z małym dziś pospacerowałam ....oj ta ciąża daje mi w kość ....jak nie mdłości ,to mi słabo....i te bóle brzucha...
Witam nowe dziewczyny !
Uśmiechnięta ja też 1.12 idę...boję sie kurde ...
Ja tam nie mam problemu z suwaczkiem -wczoraj próbowałam -po prostu dobry link trzeba wkleić i potwierdzić...
 
Boziu ja sie okropnie czuje :( marze zeby sie to juz skonczylo :/ strasznie w kosc daje mi ta ciaza... az mi sie odechciewa wszystkie i glupie mysli do glowy mi przychodza... ja na wizyte w przyszlym tygodniu sie wybiorę, mam nadzieje ze serducho będzie widac i ze mimo wszystko będzie tak jak nalezy.
 
Już po wizycie mam lekarza prowadzącego na mdłości zalecila prevomit podobno pomaga dostałam skierowanie na prenatalne nastepna wizyta 14.12
Z moja Lilianka nie wiem przestałam czuć ruchy pojechałam do szpitala tam zdecydowali ze zostanę najpierw próbowano wywołać poród ą ze nie było akcji zdecydowano o cesarce mała chwlke nie oddychala ale później zapewniano ze jest ok następnego dnia byłam u niej i było wszystko ok a za 5h pediatra nas powiadomila ze od godziny ja reanimuja pozostało nam tylko patrzeć jak umiera najgorsze że nawet jej nie przytulilam jedynie trzymałam za rączkę przyczyną śmierci krwotok do mózgu ale końcowych wynikowsekcji nie poznałam bo nie miałam siły iść odebrać
Więc teraz szukałam lekarza żeby był konkretny bo ten co prowadził poprzednią ciążę to tylko o kasę mu chodziło
 
reklama
Do góry