reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

na zgagę najlepiej mleko, sprawdziłam wszystko i pół szklanki ciepłego mleka najbardziej pomaga, oczywiście nie niweluje całkowicie, ale dużo pomaga. i Najlepiej nie przekładać się ciągle z boku na bok bo to powoduje ze kwasy się cofają. jem codziennie po pare migdałów i to też w jakiś sposób ją zmniejsza. Trzeba kombinować i szukać co u Ciebie może pomóc.
Mam dziś kiepski, depresyjny dzień. Pogoda mnie dobija, to, że wyglądam okropnie mnie dobija i ciągle leżenie też mnie dobija. Mam napisać jakiś głupi raport z ewaluacji. jak zobaczyłam jak to wygląda to od razu zrezygnowałam :(
 
reklama
Kazda kobieta znosi to innaczej tym bardziej tez zalezy od samego porodu ja mialam krwotok i pozno macica zaczela sie obkurczac a tazke bardzo mialam opuchniete wargi wiec lod miedzy nogami mialam dlugawo a przez krwotok bylam bardzo slaba i wstalam dopiero na drugi dzien bo mdlalam przy wc ;/ ale kazdy znosi innaczej ze mna lezala dziewczyna co smigala ze hej ja dopiero po 2 dniach a jak wyszlam do domu to pierwsze co to na zakupy ;p

Ja pierwszy porod mialam bardzo ciezki, po usiadlam dopiero po ok 2 tygodniach, a krwawilam bardzo dlugo, jedyne co to nie czulam bolu obkurczajacej się macicy..

Lila a można w ciąży tą poduszkę rozgrzewającą albo koc? Jak nie to chociaż termofor

Nic rozgrzewajacego nie wolno! Mi nawet lekarz mowil zebym teraz uwazala na zelazko i piekarnik/kuchenkę tzn żeby brzuszek nie mial kontaktu z cieplym bo cieplo powoduje skorcze macicy.

Dziewczyny czy któraś ma jakiś patent na mdlosci ale takie co już wymioty mi podchodzą ; ( ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety nie pomoge...






Ps. W Grecji zaraz po porodzie szczepia tylko na wirusowe zapalenie wątroby typu B hmmm
 
Ja pierwszy porod mialam bardzo ciezki, po usiadlam dopiero po ok 2 tygodniach, a krwawilam bardzo dlugo, jedyne co to nie czulam bolu obkurczajacej się macicy..



Nic rozgrzewajacego nie wolno! Mi nawet lekarz mowil zebym teraz uwazala na zelazko i piekarnik/kuchenkę tzn żeby brzuszek nie mial kontaktu z cieplym bo cieplo powoduje skorcze macicy.



Niestety nie pomoge...






Ps. W Grecji zaraz po porodzie szczepia tylko na wirusowe zapalenie wątroby typu B hmmm
Wspolczuje ciezkiego porodu trzymam kciuki aby teraz bylo szybko i lekko :) ja usiadlam tez po dlugimmm czasie dlugo mialam problem przez szwy ale teraz musi byc lepiej ;)
 
nie wyrażasz zgody bo jest obowiązkowe, jedyne co możesz zrobić to pilnować by dziecko nie wzięli na kłucie bo nawet nie pytają


Chyba coś się zmieniło, bo obecnie przy przyjęciu do szpitała, wypełniam kartę, gdzie jest wyraźne zaznaczone czy wyrażam zgodę na te szczepienia i mam się podpisać.
 
w końcu kupiłam jakąś koszule do szpitala! dziewczyny ile zabieracie koszul? 2 na przebranie i 1 do porodu?
 
reklama
w końcu kupiłam jakąś koszule do szpitala! dziewczyny ile zabieracie koszul? 2 na przebranie i 1 do porodu?


Ja tak zamierzam, do porodu mam taką, którą mogę od razu wyrzucić.

Wczoraj na szkole był temat min ruchów dziecka. Pan dr powiedział, żeby po np posiłku policzyć ruchy (żeby było przynajmniej 6).
 
Do góry