reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Aob trzymaj się. Miejmy jeszcze nadzieje. Na pewno jest ok:-D.

Kkasiulka to mi było zimno ale ja zawsze zmarzluch chociaż teraz się nasiliło. Jak twoje wyniki tarczycy
 
Aob szczerze ci współczuje takiego podejścia lekarzy i nie dziwie się, że jesteś zdenerwowana,
jestem zaskoczona takim podejściem, choć ja mojego szpitala też nie wspominam dobrze
ja jak za pierwszym razem pojechałam z plamienie do szpitala(1 ciąża) to od razu robili mi usg,
szpital okropny, ginekologia, położnictwo i patologia ciąży w jednym, ja roniłam a tu słyszałam jak się dzieci rodzą akurat miałam to szczęście, że leżałam koło porodówki i np. nie spałam od 2 do 4 w nocy bo dziewczyna rodziła, jeszcze leżałam z dziewczyną, która była w 6 mc ciąży i w niedziele leków zabrakło, pielęgniarka zakomunikowała, że nie ma czerwonych tabletek bo prawie wszyscy takie biorą i jutro zakupią, paranoja jakaś po czym zostałam wypisana i usłyszałam, że jak już będę krwawić to mam się zgłosić

Ula to straszne co piszesz :( aż przykro, że tak traktują ludzi.. Gorzej jak zwierzęta :( to chyba tu jest i tak lepiej, ale kiedyś lezalam w takim szpitalu w poprzedniej ciąży, że full pakiet badań na dzień dobry mi zrobili i w sumie ciągle coś badali, a tu... Najgorsza moje niepewność czy jest co ratować...
 
Ja już jestem po USG no i lipa.. Tzn zadał mi pytanie czy na pewno testy wyszedł mi pozytywnie :(
Mowie, że już byłam u lekarza i był pęcherzyk to mówi, że może i to coś co tam jest to jest pęcherzyk, ale jutro zrobią mi bete i jak przyrosła to ok, a jak nie to wiadomo...
To trzymam mooooocno kciuki by przyrost bety jutro byl duuuzy :* trzymaj się!
Dziewczyny jak się wpisać na listę, ja od dzisiaj na l-4 i jestem pozytywnie zaskoczona reakcją mojej P. Dyrektor, w sumie wyszło na to, że najlepiej jakbym już nie wracała do pracy, tylko dopiero po ciąży, a tak się martwiłam tą rozmową,
ja nadal objawów takich nie mam piersi troszeczkę pobolewają i mdłości niewielkie i to mnie martwi, dzisiaj miałam zrobić betę, ale uciekałam z laboratorium w sumie poczekam, w nast. wtorek idę na usg,
aob mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Napisz do mnie na priv z danymi i ja dopisze Cie do listy :)
Fazerka to jesteśmy tego samego wzrostu. Z jaka waga teraz zaczynasz ciąże? Napisałam do Ciebie wiadomość odnośnie listy mam [emoji6]
Teraz z 54kg w poprzedniej z 51kg zaczynałam... a Ty z jaka zaczynasz?
 
Fazerka ja na ślubie we wrześniu tego roku po odchudzaniu miałam 55 po podróży poślubnej i ogólnym odpuszczeniu doszłam do 56,50 a teraz mam juz 58,50
To nie tak zle! Obysmy znow 70+ nie zlapaly ;)
Dziewczyny jestem nienormalna. nam jakieś głupie myśli i boję się że coś będzie nie tak :-( tez macie takie obawy ?

Czasami mnie nachodzi ale raczej jestem pozytywnie nastawiona... mdlosci tylko daja czadu... a u Ciebie skad takie mysli?
 
reklama
Do góry