reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Aob ja mam podejście że dobrze że gin nie robił USG po co tam grzebać... Każde usg szkodzi dzieciaczkom także może i dobrze :) Kochać sie nie możemy jak coś jest nie tak a dr pogrzebać zawsze może ;/ Któraś pisała o cytologi na 1 wizycie w ciąży, zdziwiło mnie to bardzo bo mój pobiera dopiero po 12tc żeby nic nie naruszyć. Tez patrze na Mastercheffa :)
 
Aob ja mam podejście że dobrze że gin nie robił USG po co tam grzebać... Każde usg szkodzi dzieciaczkom także może i dobrze :) Kochać sie nie możemy jak coś jest nie tak a dr pogrzebać zawsze może ;/ Któraś pisała o cytologi na 1 wizycie w ciąży, zdziwiło mnie to bardzo bo mój pobiera dopiero po 12tc żeby nic nie naruszyć. Tez patrze na Mastercheffa :)

Hhmmm....gdyby usg szkodziło dziecku, to nikt by go nie robił!! Nie powtarzaj takich bzdur, bo tylko niepotrzebnie możesz kogoś przestraszyć.

Kochać się nie możesz, jeśli lekarz zabrania. Generalnie ciąża to stan naturalny i możesz od początku do końca. Przy prawidłowej ciąży to zależy tylko od Ciebie i Twojego partnera

A lekarz powinien badać szybko i niekoniecznie na każdej wizycie. A jak inaczej sprawdzi stan szyjki? A cytologia to tylko pobranie wymazu - badanie nieinwazyjne.....
 
hej, my dzis bylismy na obiedzie u rodzicow...oczywiscie nic nie wiedza dopoki nie potwierdzi sie ze ciaza jest...trudno bylo mi sie wymigiwac od ulubionej kawy z amaretto..ale coz...powiedzialam ze biore leki na kaszel ktorych nie mozna mieszac....

Aob..nie martw sie..dzieci malutkie nie maja rozpoznania czasowego wiec on nie czuje tego ze az tak dlugo cie nie ma...ja jak mlody mial rok z hakiem musialam isc na 2 tyg do szpitala..jak wrocilam wcale nue bylo wielkiego wow...zobaczyl przeszedl normalnie jak co dzien i tyle..najbardziej wtedy interesowalo go to ze dalam mu samochodzik....troche mi przykro bylo ze nie zucil mi sie z tesknoty na szyje ale sasiadka ktora jest pediatra wytlumaczyla ze dzieci nie odczuwaja tak czasu jak my i dla niego to nie bylo jakies tam dlugo...


moj juz spi...padl jak mucha...dziadek tak na niego dziala....


a ja mam jutro sadny dzien...powtarzam bete i mam wizyte u gina....boje sie cholernie tego jutra....
 
hej, my dzis bylismy na obiedzie u rodzicow...oczywiscie nic nie wiedza dopoki nie potwierdzi sie ze ciaza jest...trudno bylo mi sie wymigiwac od ulubionej kawy z amaretto..ale coz...powiedzialam ze biore leki na kaszel ktorych nie mozna mieszac....

Aob..nie martw sie..dzieci malutkie nie maja rozpoznania czasowego wiec on nie czuje tego ze az tak dlugo cie nie ma...ja jak mlody mial rok z hakiem musialam isc na 2 tyg do szpitala..jak wrocilam wcale nue bylo wielkiego wow...zobaczyl przeszedl normalnie jak co dzien i tyle..najbardziej wtedy interesowalo go to ze dalam mu samochodzik....troche mi przykro bylo ze nie zucil mi sie z tesknoty na szyje ale sasiadka ktora jest pediatra wytlumaczyla ze dzieci nie odczuwaja tak czasu jak my i dla niego to nie bylo jakies tam dlugo...


moj juz spi...padl jak mucha...dziadek tak na niego dziala....


a ja mam jutro sadny dzien...powtarzam bete i mam wizyte u gina....boje sie cholernie tego jutra....


Zgadzam się w zupełności z odczuciem czasu przez maluszków :-)

Trzymam kciuki za jutro!
 
Myg też już takie cos słyszalam, ale ja akurat tak nie myślę chociaż lekarzem nie jestem.. Każdy robi jak uważa :) ja tylko co chce wiedzieć to to czy jest zarodek czy nie a reszta się rozwiąże później..

Camel powiem szczerze, że nie widziałam o tym, że dzieci maja inne poczucie czasu czy go w ogóle nie maja i to jest pocieszajace :) tak samo jak to, że na pewno nie będzie później tego pamiętał :)
Powodzenia jutro! :) daj znać po wizycie co i jak :)
 
Camel trzymam kciuki za wizyte ibhcg. Karolanka ile masz lat? Ja jestem z okolic gd. Mozesz polecic dobrego gina najlepuej jakby znal sie na torbielach. Nie moge na dobrego trafic. Znasz opinie o ginekologi na klinicznej lub w wojewodzkim? Gdzid chcesz rodzic?
 
Myg - przepraszam, jeśli odpisałam na Twojego posta zbyt ostro. Nie chciałam Cie urazić i mam nadzieję, że nie wzięłaś tego do siebie. Nie wierz we wszystkie bzdury, które piszą w necie..... choć czasem trzeba bardzo uważać. Ciąża mojej sis była tak bardzo zagrożona, że nie mogła dotykać brzucha, aby nie wywoływać skurczy....

A do pośmiania się na noc, opowiem Wam co mojej znajomej ktoś zalecił na podniesie żelaza we krwi: weź jabłko, nabij je gwoździami, zostaw na noc. Rano usuń gwoździe i zjedz jabłko.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry