reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Moj m wie ze pisze na forach i nie ma kin przeciw. Klarolina ja mialam zabieg 31.08 w 10tyg i po pierwszym okresie zaszlam w ciaze tak pozwolil gin. Za 2 dni wizyta. Na bolu zebow sie nie znam. Nie pomoge. Na przeziebienie jeszcze imbir do herbaty jest dobry. Aob glowa do gory ja tez jestem pelna obaw od 2tyg z powodu plamien temu czekam na wizyte jakna szpilkach. Ostatnio byl tylko pecherzyk ale tobyl 4tyg 4dni. Ja szukam po necie roznych rzeczy dla dzidzi zeby. Nie myslec tzn ogladam. Nie kupuje jeszcze.
 
reklama
Wczoraj pisalam z dziewczyna na fb ktora do konca 1 trymestru krwawila, plamila...mimo brania lekow i nie wiadomo czemu. Juz urodzila. Moj szpital tez jest beznadziejny ale usg robia.moja szwagierka w 34tyg trafila tam z bolami to jej po badaniu powiedzial ze zyczy milego pobytu bo ja zostawia na 3 dni ale nie wie skad bole. Z ciaza ok
 
Moj m wie ze pisze na forach i nie ma kin przeciw. Klarolina ja mialam zabieg 31.08 w 10tyg i po pierwszym okresie zaszlam w ciaze tak pozwolil gin. Za 2 dni wizyta. Na bolu zebow sie nie znam. Nie pomoge. Na przeziebienie jeszcze imbir do herbaty jest dobry. Aob glowa do gory ja tez jestem pelna obaw od 2tyg z powodu plamien temu czekam na wizyte jakna szpilkach. Ostatnio byl tylko pecherzyk ale tobyl 4tyg 4dni. Ja szukam po necie roznych rzeczy dla dzidzi zeby. Nie myslec tzn ogladam. Nie kupuje jeszcze.

To się oszczędzaj kochana bardziej niż ja to robilam, a będzie dobrze.. Oby to plamienie ustąpiło..
A na zęby też nie wiem co można, ale o spirytusie też słyszalam..
 
Aob spokojnie...choć wiem że to trudne w realizacji /bo się zamęczysz ! /
Tata to też dobry rodzic ! a jak w ciąży trzeba będzie dłużej w szpitalu polezeć? ja tego bardzo sie boję ,mimo że mój młody ma ponad 2 lata.....Tulę cię mocno ,bo wiem jak musi ci być ciężko .

2 latka to też maluszek i jeszcze bardziej kumaty, więc by to bardzo przeżywał.. Poprzednią ciążę przesłań dosyć spokojnie, dlatego teraz to wszystko mnie przygniata.. Dziękuje :*
 
Dziewczynki jak tam humorek z wieczorka?
Ja nie lubię niedzieli wieczór bo jutro trzeba do pracy..Poniedziałki mogłyby być wolne
Ale delektuję się jeszcze wieczorkiem przede mną masterchef i Rolnik :-D

Aob nie przejmuj się, po to jest forum, aby dzielić się troskami i radościami, a my po to, żeby wspierać!
 
Dzięki dziewczyny i przepraszam za moje dramatyzowanie..
Znów się tu poplakakam więc piguly puściły mnie i na IP, a później na oddział tez poszłam na 1,5 godz i jak się okazało tata spanikowany, ale daje sobie radę tak jak pisalyscie :) dosyć sprawnie poszło im pobieranie krwi i teraz leży pod kroplową.. A mi pielęgniarka mówiła że jutro chyba zrobią mi USG...

Przepraszam, że ja tylko tak o sobie ciągle...

Ale pociesze trochę też mamusie pierwszy teraz rodzące, też rozłam bez znieczulenia i nie było źle :) ból do wytrzymania, choć miałam bóle krzyżowe... Gorsze dla mnie było szycie i chodzenie ze szwami tak jak pisze malinka :)


A tak w ogóle dojrzałam dopiero, ze Ty też Pomorzanka :-D
 
Dziewczynki jak tam humorek z wieczorka?
Ja nie lubię niedzieli wieczór bo jutro trzeba do pracy..Poniedziałki mogłyby być wolne
Ale delektuję się jeszcze wieczorkiem przede mną masterchef i Rolnik :-D

Aob nie przejmuj się, po to jest forum, aby dzielić się troskami i radościami, a my po to, żeby wspierać!

A ja teraz nadrabiam ksiazki, bo ostatnio miałam malo czasu.. :) taki mały pozytyw :)
 
reklama
Do góry