reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Malinka, na to liczę :-D jak odwiedzają nas znajomi z taką właśnie dwójeczką to dzieci bawią się razem i jest większy spokój niż przy jedynakach, bo ci najczęściej co chwilę potrzebują rodziców. Ale tych pierwszych miesięcy nie mogę sobie wyobrazić.
 
reklama
Witaj mendoza i gratulacje [emoji106] szybko się Wam udało tym razem, pewnie się nie spodziewaliście po ostatnich tak długich staraniach... Szkoda, że kończy się weekend, zawsze lepiej w domu z mężem niż samemu eh dobrze, że chociaż pieska mam [emoji190] a swoją droga to chyba muszę sobie jakieś zajęcie znaleść bo siedzenie w domu jednak przestaje być fajne... Do tego hormony chyba bardziej mi buzują bo szybko się wzruszam - łezki mi poleciały na wieść o chorobie Martyny Wojciechowskiej bardzo ją lubię, ale przecież nie jest mi osoba bliska. Jutro zadzwonię na siłownie dopytać o te zajęcia aktywne 9 miesięcy może zapisze się żeby jakoś czas wypełnić sobie. Dobrej nocy [emoji8] Aob oby jutrzejszy dzień przyniósł dobre wieści... [emoji110]
 
Matko dziewczyny nie bylo mnie przez weekend a nadrobienie graniczylo z cudem. Akurat wracalismy od mojej cioci ok 100km to mi sie udalo.
Ale za nic mi sie nie uda odpisac kazdej.
Aob trzymaj sie tam kochana, wszystko musi byc dobrze, ja na poczatku tez sie obwinialam jak cos sie stalo i corcie musialam zostawic z mezem ale teraz widze ze im wiecej czasu spedzaja razem tym lepszy maja kontakt.
Kkasiulka ciesz sie ze bez objawowo ja bylam na rodzinnym obiedzie i nie wiedzialam co robic bo na jedzenie patrzec nie moglam a jeszcze nikomu nie powiedzielismy wiec trzeba bylo stwarzac pozory.
Myg ja tez mialam z pierwszym dzieckiem cytologie na pierwszej wizycie, ona jest bezinwazyjna a jezeli cos sie tam dzieje to lepiej wiedziec wczesniej.
Co do usg to zadne badania nie wykazaly jeszcze ze szkodzi dziecku. Dzieki usg wiemy ze z naszymi maluszkami wszystko ok.
 
Dziewczyny u was też w ciąży zaczęła się nerwowość ? bo ja od paru dni nie mogę sobie z nią poradzić i kłótnia za kłótnia jest. jest straszna
 
Witam
mdłości mnie wykończą dzisiaj nawet zahaczyłam o wymioty jeść źle nie jeść też źle

nerwowa chyba nie jestem musiałabym się męża zapytać ;)

Aob jak dzisiaj?
 
Fazerka kiedys uzupełnisz moje dane w liście mam? Czy mam wpisać się sama?
Kochana spójrz dobrze na listę... Twoje dane już dawno uzupełniłam.


Uciekam stąd, jakoś nie mogę się odnaleźć i nie mam siły przebicia bo nikt mi nie odpisuje.
Spokojnych 9 miesięcy.
przykro mi ze takie odniosłaś wrażenie... ja niestety w ogóle nie kojarzę Twoich postów... moze sprobuj jeszcze raz ;) zawsze to w grupie razniej przechodzic przez te 9 miesiecy ;)



Fazerka :) czyli jak wszystko się ułoży to będziemy mieć dzieciaczki z tych samych miesięcy i lat. Dzięki za miłe przyjęcie.
Co ci napisać na priv by dodałaś mnie do listy :) czy można ją gdzieś zobaczyć\?
tak po cichutku wyczekiwalam kogos kto ma starszaka w tym samym wieku co ja :)
na liscie lipcowek na naszym forum.


Życzę z całego serca :) Mam troje rodzeństwa ale tak szczerze patrząc na moją liczną rodzinę to wcale nie tak dużo :) hehe. Moja ukochana babcia miała 13 dzieci z tego ma 54 wnuczęta!! (jestem numer dwa :)) i na razie mówię na razie bo wszystko przed nami ma 5 prawnucząt. Myślę ze dobijemy spokojnie do 60 z wnukami a z prawnukami przebijemy setkę na bank :)

WOW!!! jak fajnie!! tak mnie ciekawi.. zgoda u Was panuje czy tak jak mowia z rodzina tylko dobrze na zdjeciach?



Klarolina smutne co piszesz ....ale nic bez powodu sie nie dzieje-tak sobie tłumaczę jak coś nie tak jest....Tulę mocno! Trzymaj się !
Olcia super ..mój na usg miał 0,99cm :p
Zjadłam kolację i tym akcentem mówię dobrej nocy...choć wiem że ciężka bedzie.
Dziwnie się czuję ...i mój mały smyk ma 40,2 gorączki :(
kurka duuuuzo :( zdrowka dla smyka!!!!


Dziewczyny! Przeraziłyście mnie tym ile przytyłyście w ciąży! Ja też mam skłonności do tycia i zawsze walczę z waga. Na dodatek jestem teraz w domu, kurde muszę sie jakoś pilnować bo przy moim wzroście to jakbym utyła 20 kg to mogłabym sie kulać [emoji12] już mam 2 kg na plusie a Wy????
w pierwszej ciazy przytylam 22kg do wzrostu UWAGA! 157 :D :D :D lepiej mnie bylo przeskoczyc nic obejsc :p czy jadlam glupoty, czy dbalam o linie tygodniowo przybywalo tyle samo kg. W tej ciazy jak narazie 0,7kg i dziwi mnie bo ja praktycznie nic nie jem :szok:


A ja dostałam krwawienia i leże w szpitalu :( raczej nic z tego nie będzie... ;(
ojej az mnie ciary przeszly :( trzymam mooooocno kciuki by bylo wszystko ok!!! dawaj znac na bierząco!!! trzymaj sie Kochana!!


Witam dziewczynki!
Ale wy dużo piszecie, jak tu nadrobić i zapamiętać te wszystkie wpisy? To dobrze, że dyskusja wrze :-)
Dzisiaj miałam fajny aktywny dzień z rodzinką i jeszcze zrobiłam sobie pazurki - ładne?
pazurki ladne, hybryda? jak to wlasnie z hybryda jest? mozna robic w ciazy? ja sobie zawsze sama w domku robie ale sciagnelam ostatnio bo mam wrazenie ze nie jest zbytnio zdrowo tyle chemikaliow zeby przenikalo do orgaznimu i jak sie sciaga to aceton przechodzi przez skore... tak na logike to jak farbowanie wlosow nie jest polecane to i hybryda tez nie? jak to jest?


dziewczyny jak sie czujecie?
ja ciagle przeziebiona dobrze ze jutro wizyta u gina bo martwie sie ze przeziebienei moze zaszkodzic malenstwu....
kijowo sie czuje :/ jak to moj maz mowi mam wirtualne wymioty :p tzn mdli mnie, naciaga do wymiotow ale nie mam czym zwymiotowac.... wczoraj okrotnie glowa mnie bolala i czuje ze teraz znow zaczyna mnie bolec :/ a Tobie zdrowka zycze!


Witajcie,

ja mam dziś masakryczny ból gardła z jednej strony. Wypłukałam już wodą z solą, ale potem zajrzałam i było odrobinkę nalotu. Boję się, że to angina.
Ja rodziłam przez cc i tak było nieprzyjemnie potem, że zastanawiam się nad sn.
zdrowka!!!! i obys sie myliła!



Dziewczyny ja jestem okropna matka!!! Moj maluszek jest chory a mnie przy nim nie ma :( nie ma jeszcze 11mies więc jeszcze nigdy nie był beze mnie tak długo sam a teraz mąż jedzie z nim na pogotowie :( ja sobie tu leże a on mnie potrzebuje ;( ja tego psychicznie nie wytrzymam ;(
ejjjjj co za glupoty piszesz!!!!! to ze nie ma Cie przy maluszku to nie znaczy ze jestes zla mama.... po to mamy mezow zeby i Oni mogli zajac sie naszymi dziecmi, niech chlopaki nawiazuja ze soba kontak ktory jest bardzo potrzebny ;) a Ty odpoczywaj bo masz drugiego maluszka w brzuszku ;) bedzie dobrze!!!

Cześć dziewczyny :-) jeśli jeszcze pozwolicie, to również chciałabym dołączyć do grona lipcówek. Wczoraj rano test pokazał piękną krechę i termin wypada ok 25 lipca. Cieszę się mocno ale i boję, bo jestem kwietniówką 2015. Chcieliśmy z mężem dzieci z małą różnicą wieku, to chyba będziemy mieć :-D Pozdrawiam Was serdecznie i doczytuję od początku, żeby Was lepiej poznać..
witaj :)
ekstremalnie mala roznica bedzie :)
my chcielismy dwojke dzieci z tego samego roku ;) syn mial sie urodzic 5 stycznia.. mielismy chwile odczekac i drugie urodziloby sie w grudniu, ale syn nam zrobil psikusa i urodzil sie 31,12:-D



uffff udalo mi sie Was nadrobic ale tylko dlatego ze ciutke mdlosci odpuscily... a co do porodu to ja lepiej zebym o swoim nie pisala bo nie chce zeby byly przerazone dziewczyny ktore jeszcze nie rodzily ;)
 
reklama
Witam się z rana :)

Mendoza witaj :) ja jestem styczniowka 2015 :)

Kkasialka mój starszak też w szpitalu..


Powodzenia na wizytach dziś &&&

Ja za chwilę ide na USG.. Trzymajcie kciuki żeby coś tam jeszcze było... Boje się...

Venice wiem wiem, ale glupio mi trochę było za ta panikę...
 
Do góry