reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A ja pomału przygotowuje sie na malowanie, najbliżej za tydzień a pózniej wietrzenie, sprzątanie, prasowanie, złożyć łóżeczko, spakować torby i czekać [emoji85]
Większość rzeczy juz mam, z takich ważniejszych to jeszcze łóżeczko i przewijak, kocyk i jeszcze śpiochy i pajace
W nocy zaczęło mnie kłuć troche w brzuchu i do południa miałam takie uczucie, jutro mam wizytę wiec muszę powiedzieć z gin o tym, w sobotę byłam na usg i wszystko było ok ...
A takie ciuszki juz kupiłam: [emoji7]
067dcaf472e93cc389b6cfd1177539b0.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja też mam 100dniówkę ;)
W weekend udało mi się w fajnej cenie kupić kilka body, takich na lipiec-sierpień, bo wcześniej na 62 kupowałam, ale my oboje nie za wysocy, więc jakby się dzieciątko urodziło 55cm (ja tyle miałam) to przecież musi w czymś "chodzić" wcześniej ;)
Wczoraj stanęłam na wagę i się przeraziłam :p Zobaczymy jutro na wizycie, oby większość poszło w Malucha ;)
Powoli coraz bardziej kompletujemy wyprawkę, pod koniec kwietnia planujemy wózek, łóżeczko i większe sprzęty. Maj i czerwiec na dokompletowanie. A potem już tylko czekanie ;)
Zaraz się zbieram do szkoły rodzenia :D

LuckyJuly2016, gdzie upolowałaś batmanka?:D
 
witajcie. Ja nie mogę spać ostatnio także po weselu jesten strasznie niewyspana. jutro wracamy do domu na szczęście a w środę przed wizyta pojedziemy zamówić wózek bo to największy wydatek i chce mieć też to już z głowy :)
 
A ja pomału przygotowuje sie na malowanie, najbliżej za tydzień a pózniej wietrzenie, sprzątanie, prasowanie, złożyć łóżeczko, spakować torby i czekać [emoji85]
Większość rzeczy juz mam, z takich ważniejszych to jeszcze łóżeczko i przewijak, kocyk i jeszcze śpiochy i pajace
W nocy zaczęło mnie kłuć troche w brzuchu i do południa miałam takie uczucie, jutro mam wizytę wiec muszę powiedzieć z gin o tym, w sobotę byłam na usg i wszystko było ok ...
A takie ciuszki juz kupiłam: [emoji7]
067dcaf472e93cc389b6cfd1177539b0.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
zestaw marynarski też mamy:)
super są te małe ubranka:)
ja czekam na razie na paczkę z ubrankami dla córeczki:)
 
Cześć Dziewczyny!!

Mnie dziś jakoś głowa boli :( masakra...byłam na spacerku i dodatkowo plecy mi wysiadły :) super.

Lucky- jakie śliczne ubranka!

Miałam Was o coś zapytać, ale wyleciało mi z głowy :D
 
Lizzy Batman został upolowany w h&m

Aguula2016 dzięki [emoji6]

U nas wózek juz jest [emoji5] przed czerwcem muszę zrobić ważniejsze zakupy bo w okolicach dni młodzieży mąż juz uprzedził ze mam zakaz wyjazdu do Krk [emoji849]
A wiec jeszcze chyba w przyszłym tygodniu muszę sie wybrać do ikei po karnisze i firanki
A potem będę tylko siedzieć i zarządzać co gdzie maja zamontować [emoji28]
Kupowała któraś z was przewijak taki w formie komody bardziej a nie nakładany na łóżeczko?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja sie coraz bardziej boje bo zaostalo mi do terminu 79 dni a ja czuje sie coraz gorzej chyba cos z cisnieniem bo wczorfaj myslalam ze umre goeaco zimno poty na mnie wychodzily i bylo mi niedobrze ;/
 
Witajcie :-)
Sylwia a mierzysz ciśnienie?
Ja dziś po zakupach mam przewijak , sterylizator do butelek i karuzele nad łóżeczko z projektorem.
U mnie niby 16 stopni ale coś zimno albo mnie coś bierze bo mnie w gardle drapie.:confused:
Mąż mnie tak wkurza od kilku dni że chyba nie wytrzymam:realmad:
 
reklama
Witajcie :-)
Sylwia a mierzysz ciśnienie?
Ja dziś po zakupach mam przewijak , sterylizator do butelek i karuzele nad łóżeczko z projektorem.
U mnie niby 16 stopni ale coś zimno albo mnie coś bierze bo mnie w gardle drapie.:confused:
Mąż mnie tak wkurza od kilku dni że chyba nie wytrzymam:realmad:
Nie mierze bo zazwyczaj na wizytach badz jak jestem u rodzicow to mam 90/60,110/65
mie maz tez ostatnio drazni a u mnie niby tez cieplo ale wiatr okropny ;/
 
Do góry