reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A ja walczę:) Rozmiar 80-98 spakowany, będę to później prać.
Teraz 68-74 i małe, końca nie widać .... jeszcze dwa worki do wyjęcia.
Cały karton idzie do Caritasu, nie wiem co zrobić z rożkami, bo mi się nie przydadzą.
12957337_1159634357402253_1581514687_n.jpg
Nie masz komu oddać. Może komyś przydadzą się na zimę? A jaj nie to na zbiórkę. Ja do caritasu nie daję tylko jak jeżdżą z Help.

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie zaczyna się odliczanie :)
Skończyłam 26 tygodni, więć zaczynam 3 trymestr.
Do terminu zostało mi 100 dni.

Mam nadzieję, że te ostatnie miesiące też zlecą w miarę bez problemów.

Życzę nam wszystkim szczęśliwego donoszenia i rozpakunku i trzymam kciuki zwłaszcza za te, które muszę się troszkę wiecej namęczyć w tej ciąży!!
 
Ostatnia edycja:
ja sama wyniuchałam dzieci ze swojej okolicy i oddaje im ubranka po swoich dziewczynkach, widzę że noszą:) Troszkę na początku nie wiedziałam jak zagadać bo są ludzie którzy czują się urażeni takim darem ale teraz już oddaje bez problemu.
 
U mnie zaczyna się odliczanie :)
Skończyłam 26 tygodni, więć zaczynam 3 trymestr.
Do terminu zostało mi 100 dni, ale w rzeczywistości to raczej 86-93 dni (będzie cesarka 2 tyg przed terminem).
Mam +5kg, ciut mniej niż założyłam. Zaczynałam z kilkoma ekstra, więc wagowo jestem teraz przeciętna.
Jestem trochę szczęściarą, bo poza normalnymi dolegliwościami na początku ciąży i bólami pleców jak za dużo popracuję w domu, czuję się bardzo dobrze - pracować będę chyba do momentu jak nie będę mogła się ruszać, bo póki co nie ma dla mnie usprawiedliwienia[emoji14]Mój synek wyglądał na badanich na zdrowego, wymiary mniał w normie i chyba nawet już mamy w końcu imię dla niego.

Mam nadzieję, że te ostatnie miesiące też zlecą w miarę bez problemów.

Życzę nam wszystkim szczęśliwego donoszenia i rozpakunku i trzymam kciuki zwłaszcza za te, które muszę się troszkę wiecej namęczyć w tej ciąży!!

Teraz przebieram nóżkami czekając na pakę od bratowej, która powinna przyjść w tym tygodniu...
To my tak samo bo ja też 100. Tylko ja sn rodzę[emoji4]

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja sama wyniuchałam dzieci ze swojej okolicy i oddaje im ubranka po swoich dziewczynkach, widzę że noszą:) Troszkę na początku nie wiedziałam jak zagadać bo są ludzie którzy czują się urażeni takim darem ale teraz już oddaje bez problemu.
Ja mam nadzieję że koleżance opchnę po Maji. Albo może moja bratowa zechce w końcu począć[emoji4]

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry