reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
aob trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
jejku dziewczyny mi jeszcze poród nie przeszedł przez mysl. Narazie codziennie się modle żeby byli ok i żeby mój kropek zdrowo rósł i to jest najważniejsze.
 
Madziolina ale chodzi o to że miałam później owulację i narazie mała macicę jak i myślę że chca sprawdzić czy beta jest taka jak powinna.. W sumie sama sobie tak tłumacze bo powiedział że narazie to badanie da mu odpowiedź co się dzieje..
A u lekarza byłam wczoraj i był pusty pęcherzyk.. Może też o to chodzi im żeby potwierdzić że w ogóle byłam w tej ciąży bo ks sama bety nie robilam..
Dziękuje wam wszystkim za wsparcie :* nigdy nie balam się tak jak dziś.. A jeszcze w domu zostawiłam mojego maluszka i to pierwszy raz :(

Dobra koniec o mnie..

A poród nie jest taki zły ;)
 
reklama
Do góry