reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja mam umowę do września 2016, ale moja kierowniczka rejonu powiedziała, że i tak mi przedłuży umowę i kazała odrazu uciekać na l4, bo zdrowie maluszka najważniejsze :) także wiecie, są ludzie i ludziska. Jak wszędzie. Zależy na kogo się trafi
 
Madziagaw suprr ze rozmowe masz za soba i ze szef ci gratulowal w mojej firmie nie ma zrozumienia dla pracownic w ciazy. Jak jyz chora albo w ciazy to znaczy zla pracownica. Karolanka gdzie pracujesz? Nie mozesz w tel wchodzic na forum? Fajne sa te pakiety medyczne ja niestety mieszkam w za malym miescie tu to nie jest modne

Zajmuję się marketingiem i reklamą więc praca bardzo ciekawa, zamierzam pracować najdłużej jak się da, mam stabilną sytuację w pracy więc liczę, że przyjmą mnie z powrotem z otwartymi ramionami po macierzyńskim :-)
Ale zanim, to najpierw niech te dwie kreski wyjdą, test zrobię za około tydzień - ale czuję że będzie dobrze, tylko chyba raczej sierpień :-)
 
Ja mam zamiar pracować do lutego. oczywiście jeżeli będę musiała iść wcześniej ma l4 to bez zastanowienia to zrobię ;-) wiecie co? nie wytrzymam 4 tygodnie do następnej wizyty. postanowiłam ze pójdę za 2 tygodnie żeby zobaczyć maleństwo i serduszko. przynajmniej siw trochę uspokoje ;-)
 
A ja wam powiem, że nawet nie wiem komu mam powiedzieć w pracy o ciąży :) w połowie stycznia kończy mi się urlop i później będę szla na l4, ale chodzi o to, że się w trakcie urlopu przeprowadzilam na drugi koniec polski to raz, a dwa to moja menadżerka się zwolniła, a z prezesem nigdy nie miałam do czynienia.. Zreszta z biurem tylko telefonicznie i listownie się można porozumieć... W styczniu chyba po prostu wyśle in zwolnienie i zadzwonie powiem co i jak do jakiejś kadrowej może :)

A w poprzedniej ciąży przytylam 10kg... Ale to za sprawą diety jaką miałam :)
 
Ostatnia edycja:
Jeju nie było mnie parę dni i już nie jestem w stanie nadrobić ;) na mdłości polecam prevomit, na razie mi pomaga, albo po prostu dopiero wszystko przede mną ;) u lekarza już byłam i jest pęcherzyk, mąż był ze mną, bo zna się z ginem to się troche pośmiali, teraz mam przyjść za 2 tyg czy pęcherzyk nie jest pusty ;)
 
Troszkę jestem juz sppkojniejsza po usg. Wszystko w porządku, a usłyszeć serduszko - niesamowite wrażenie! :) Lekarz powiedział, ze mam zmianę pecherzykowata w prawym jajniku o średnicy 20 mm, ale nie ma się czym martwić. Mialyscie moze coś takiego? Bo jednak nie daje mi to spokoju

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
Piczkowa ja tez mialam na wizycie sam pecherzyk ale to dopiero 5 tydzien.
Paulaa ale Ci zazdroszcze że juz slyszalaś serduszko..

Co do poprzedniej ciazy to ja przytylam 23 kg.. na koniec ciazy juz chodzic nie umialam zawsze wazylam 58kg a tu nagle 81 :szok:
A jak sie zapatrujecie na poród? Ja wiem ze to jeszcze daleko, ale ja sie panicznie boje...
 
Olcia9250 Olcia ja też przerażona, ogladam serie "porody" polsatu cafe i jeszcze bardziej się nakrecam :) I mam problem bo wolałabym żeby przy porodzie nie było partnera, raczej nie są to przyjemne widoki, a on sie uparł ze sobie nie wyobraża zeby go tam nie było. A poprzedni poród źle wspominasz ?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kurcze ja to nawet nie myslalam o porodzie .. hmmm chyba bym jefnak wolala zeby mojego faceta przy tym nie bylo .. bardziej by sie stresowal jak ja .. on paniki dostaje jak mnie cos boli a przy porodzie to mdlal by chyba;)
Poodpisuje wszystkim jak skoncze prace czyli po 21 ... niestety; )
 
Do góry