reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Lucy wszystkie przejmujemy się tym dniem. Wieloródki też. A z tym kocykiem to nie wiem co to?

Needi i reszcie dzięki za pocieszenie :)
Chciałabym aby to trwało 20 minut jak to jedna z was wspomniała, szczęściara! [emoji28]

Te kocyki firmy manterol sa z materiału dralon m.in.
Poluje za takim ale nigdzie nie mogę znaleźć. Moja siostra taki miała jak była mała i do dzisiaj wyglada jak nowy i jest cieplutki, przyjemny w dotyku, a ona teraz ma 18 lat [emoji85]
W dotyku troche podobny do kocykow firmy belpla



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Jak to ci nogę popchnęła?

A ja też przespalam pierwsze skurcze. Obudziłam się jak były już co 10 min. Nie byłam chętna do współpracy a i tak było nieźle
probowałam zacisnąć kolana i ona wtedy mocno mi je rozwarła, popychająć lewą bardziej ku mnei niż na bok i efekt był taki że wyskoczyła mi kośc w biodrze, musiał to naprawić ortopeda
 
Needi i reszcie dzięki za pocieszenie :)
Chciałabym aby to trwało 20 minut jak to jedna z was wspomniała, szczęściara! [emoji28]

Te kocyki firmy manterol sa z materiału dralon m.in.
Poluje za takim ale nigdzie nie mogę znaleźć. Moja siostra taki miała jak była mała i do dzisiaj wyglada jak nowy i jest cieplutki, przyjemny w dotyku, a ona teraz ma 18 lat [emoji85]
W dotyku troche podobny do kocykow firmy belpla



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
A jak wpiszesz frazę w wyszukiwarkę to nic nie wyskakuje?
 
Znajoma ma 2 dzieci i tez mówi ze seks przyspiesza i ułatwia poród [emoji848][emoji16]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A właśnie mam pytanie jak juz Iwona zaczęłas jak myślicie ile wcześniej się nie kochać żeby szybko nie urodzić ;)?
Ze starszą miałam przeciwskazania, więc od końca 6 miesiąca do 8 był szlaban. Za szybko chciała się urodzić. Z młodszą miałam na początku zakaz bo odklejała się kosmówka a pózniej już było ok, więc u nas nie było jakiejś wstrzemięźliwości a od 8 więcej:)
 
Needi juz szukałam w googlach i zorientowałam sie ze nie tylko ja mam problem ze znalezieniem tych kocykow.
Iwona 35 mam nadzieje ze przy porodzie nie będę miała takiej hardcorowej pani doktor [emoji28][emoji33] współczuje
Agnesdem jeśli chodzi o współżycie to u mnie nie ma jakiś większych problemów poza tym ze moje libido chyba całkiem mnie opuściło i troche dziwnie sie czuje podczas seksu, nie czuje teraz jakoś z niego zadowolenia... Mam nadzieje ze to minie i ze po w miarę szybko będę mogła wrócić do wspołżycia



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
jak popchnela ci noge????????????????????????????????????????sluchajcie a co dot ych tematow to u Was wszystko ok ze współżyciem?
U mnie jak najbardziej ok:) mam więcej ochoty niż przed a dzidziek później kopie, chyba zadowolony:) Czasami stawiał mi się następnego dnia brzuch, ale lekarz powiedział że to bez związku, tylko ćwiczenia macicy, szyjka się nie skraca więc nie widzi przeciwskazań, kazał korzystać póki nic w nocy nie budzi w trakcie :D bo mamom które będą miały pierwsze powiem ,że dzidziolki to mają taki pier€ński instynkt że zawsze obudzą się w trakcie igraszek i tak już póżniej przez lata :D
 
reklama
Needi juz szukałam w googlach i zorientowałam sie ze nie tylko ja mam problem ze znalezieniem tych kocykow.
Iwona 35 mam nadzieje ze przy porodzie nie będę miała takiej hardcorowej pani doktor [emoji28][emoji33] współczuje
Agnesdem jeśli chodzi o współżycie to u mnie nie ma jakiś większych problemów poza tym ze moje libido chyba całkiem mnie opuściło i troche dziwnie sie czuje podczas seksu, nie czuje teraz jakoś z niego zadowolenia... Mam nadzieje ze to minie i ze po w miarę szybko będę mogła wrócić do wspołżycia



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
BO libido to psychika. Martwisz się nieświadomie, czy później nie będzie z tego powodu jakichś komplikacji. MOże gdyby lekarz, któremu ufasz powiedział Ci że nie masz kompletnie żadnych przeciwwskazań to byłoby ok
 
Do góry