reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
co do jedzenia staram sie na prawde jesc zdrowo..oczywiscie warzywa jem codziennie i owoce jem 2,3 razy w tygodniu grepruty sok z pomaranczy wiadomo...staram sie jesc w tygodniu mieso drobiowe,wolowinke i oczywiscie rybe do tego jem tez po porostu makaron z jakims fajnym sosem,zupe..no i slodkie hmm wole zjesc gorzka czekolade co dobrze wplywa na dzidzi:) bo zaraz czuje delikatne kopniaczki;) no i nabial...staram sie jesc duzo mleko jogurty greckie z owocami i np jakies musli..Tak wiec co do diety staram sie jesc zdrowo i wszystko dostarczac dzidziusiowi:) jesli chodzi o mc hamurgery..hoddogi...cos mnie ostatnio odrzucilo nie wiem nie podoba mi sie zapach zaraz mysle ze moje dzidecko to bedzie jadlo to mnie odzuca nie wiem czemu skoro na poczatku ciazy jadlam;) Smazonego staram sie na prawde nie jeść..albo na parze albo grilowane .

Sluchajcie a co myslicie o chodzeniu na basen w ciazy?
Ja chodziłam w pierwszej i teraz też. Najbezpieczniejszy spoet w ciąży moim zdaniem.
 
@nieufna tak wiem, wrzucalam link, warto zrobic te badania, wynik na email. u nas na szczescie nie ma niezgodnosci plytkowej. juz by bylo zbytnio duzo jak na 1 czlowieka
co wazne to te badania sa darmowe, bo refundowane przez norweskie fudnusze.

@fazerkamm, jakie slodkie. Patryk znow u nas chce siostre. zobaczymy na kolejnej wizycie czy sie potwierdzi

a gdzie @Zielona_stokrotka zniknela?
 
ja na spokojnie podchodzę do ciuszków najpierw lekarz mi powie plec jak mi powie ze wszystko przebiega dobrze to ruszam ale tez na spokojnie nic na sile nic w pospiechu w Lipcu tez na bieżąco bede cos kupować bo beda fajne ciuszki letnie i przeceny...a dwa ze wiadomo tez dostaniemy cos na pewno od bliskich:)
 
no dobra rodzimy w lipcu i na wyjście jak ubieracie swoje skarby? Powiedzmy ze jest ciepło...słoneczko świeci..
Beciki myślę oczywiście ze odpadają wo gole na lipiec- bardziej kocyk ale nie jakiś ciezkiiii zimowy tylko taki milutki lekki prawda?
 
reklama
Julka89.89 ja jem mniej wiecej tak samo ale zdecydowanie wiecej (przed ciaza jadlam 2-3posilki) teraz jem 5-6posilkow


Iwona35 ooo tak! Chyba nie na nic lepszego na świecie niz dobor slow/filozofia takiego 3-5latka :) uwiebilam Maksia teksty i uwielbiam czytać, sluchac o innych dzieciach :)
Trzynastnica the best :D

Kurka to faktycznie nie dziwie sie ze Cie to niepokoi.. sama pewnie na Twoim miejscu czulabym sie bezpieczniej psychicznie w szpitalu... moze zadzwoń do swojego lekarza i skonsultuj to ze kreci Ci sie w glowie... witaminy bierzesz?


Sylwia_d w ktorym jestes tyg ze do 9 marca musisz miec wynik z krzywej cukrowej?


Agnesdem jezeli masz pewność ze woda jest bez bakterii to mozna chodzic na basen (tak mi mowil moj gin w pierwszej ciazy)
kochana zaczelam 23 tc
 
Do góry