reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny ponawiam pytanie o piłkę tą na którą się siada i''buja''. Nie wiem jak się nazywa. Uzywacie używałyście? To coś daje?

I czy któraś może polecić jakieś rajtuzy ciazowe? Bo te z Rosmanna z dupy mi lecą. :-)
To chodzi ci o kangurka?
Witajcie :)

Gwiazda_237 i jak tam Kochana?

Needi ja mialan taka zwykle pilke do gimnastyki nie wiele ona dala ;)

Dziewuszki robilam wczoraj placki ziemniaczane, zostalo mi jeszcze ciasta (dalam do lodowki) myslicie ze dzis się bedzie nadawalo zebym znow usmazyla placki czy masa do wyrzucenia?
Ja kiedyś musiałam wyrzucić... tak jak ciasto na kluski śląskie które surowe włożyłam do lodówki juz się nie nadawało do niczego

f2w3kw7ihyqz70ec.png
 
reklama
fazerkam - tak mozna zjesc takie placki tyloko ze beda ciemne po prostu.

gwiazda- jak tam ? lepiej sie czujesz?

Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was ma grupe minusowa a maz plusowa? i czy robiliscie juz ODCZYN COMBSA? bo ja dzisiaj robilam
 
witajcie kochane. obudziłam się z mocnym bólem głowy dziś, może przez ciśnienie? jestem umówiona z księdzem wieczoren na załatwienie tych paru dokumentów. oby szybko poszło i dużo nie chciał pieniędzy :p wczoraj byłam strasznie zła. długo nie mogłam zasnąć. w dodatku mały urządził sobie o 23 mała imprezę u mnie w brzuchu :) mam nadzieje ze jak się urodzi to nie będzie miał pomysłu na imprezy o tej godzinie ;)
 
witajcie mamy;) no to fajnie ze juz po malu kompletujecie sobie ubranka ja tez niedlugo chyba zaczne po malu-zawsze to mniejszy wydatek bedzie pozniej;) u mnie ogolnie dobrze...chyba dobrze..jakos dzisiaj jakis smutek mnie ogarnal...ahhhh
 
Witajcie dziewczyny . Poszłam wczoraj na te IP do tego szpitala co nie chciałam .Lekarka strasznie nie miła narobiła więcej bólu niż warto . Z dzidzia wszystko ok .Nic się nie dowiedziałam nawet się nie Kapla ze szyjka mi się skróciła o 9 mm wiec super jak dxis się powtórzy jadę na ten drugi szpital ; (
 
wlasnie ogladalam Wasze brzuszki fajne..ja tez juz mam focie wiec pozniej moze zamieszcze tutaj...ale powiem Wam,ze co brzuszek to inny szok...i niektore z nas sa w takim samym tygodniu i brzuszki diametralnie inne..smiesznie;) moj np poki nie zamieszcze zdjecia bo cos mam z tym male problemy powiem Wam ze widoczny jesttt aleeeeee nie jest taki pileczkowy hmm :/
 
Gwiazda jestem z Tobą myślami.... k..niektórzy po nie powinni w szpitalach pracować...
Ja dziś na badaniach byłam...kur..ca człowieka bierze-przyszła dziewczyna w ciąży na glukozę -tam wywieszka że bez kolejki ma wchodzić KAZDY kto na glukozę idzie....noi k...komentarze że bez kolejki,że się wepchnęła....to ona pysk-noi dobrze!!! ...a potem komantarz kiedyś tak nie było....no żesz k.... mnie krew wzburzała ...jakbym palnęła ....aaa szkoda gadać.Wszędzie znieczulica.....
 
Cześć dziewczyny, jak dobrze, że już środa. Mój m ostatnio pracuje po 12 h i jestem z synkiem całe dnie sama. Wczoraj zachciało mi się kopytek i to był średni pomysł. Co próbowałam coś przygotować, to mały wisiał mi na nodze i płakał. Najlepiej mu na rączkach. Więc to gotowanie to była mordęga. Skończyło się bólem brzucha i kręgosłupa :-(
Więcej nie będę się brać za poważniejsze gotowanie, jak będę sama..

A jak Wam mija dzień?

Gwiazda, daj znać..
Iwona 35, jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry