reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny zobaczcie moją "Adriankę" jak się ślicznie ubrała z pomocą Amelki :-D:-D:-D

102_4825.jpg102_4831.jpg
 
reklama
Jeszcze raz dzięki, Tantum Verde pomaga! Już widzę poprawę ale też nie wszystko odrazu. Modlę się, żeby było już po.... Malutkiej humorek wrócił, weszla mi na kolana, muszę kończyć :)
Miłego wieczorku :*

EDIT:
Moje malenstwo już śpi, zasnela spokojnie jakieś 10 min temu (21:24 teraz) no i odkaszluje troszkę ale juz nie tak strasznie jak wczoraj. Widzę że poprawa jest i bardzo się cieszę.

SWEET DREAMS :*
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Jakieś pustki tu ostatnio
Sorki, że nic nie pisałam, ale byłam w złym nastroju i nie chciałam Wam smęcić :-(. Cały czas oczywiście Was podczytuje i jestem na bieżąco :-) mnie porządki świąteczne oficjalnie rozpoczęte. Została mi łazienka i kuchnia :cool:(jak ja nie lubię czyścić okapu, ten tłuszcz bleee :no:)
Poza tym ubraliśmy już choinkę no i kupiliśmy już trochę prezentów, ale nadal nie wiem co kupić mężowi. Podzielcie się swoimi pomysłami, bo naprawdę w tym roku jestem w kropce.
A propos świąt powiedzcie jakie potrawy szykujecie na święta? Chodzi mi głównie o te "niewigilijne", bo na Wigilię jedziemy do Babci Ł. i tam się nie wychylam z jedzeniem, ewent. jakieś ciasto zrobię.


Pia Love no to super, że chrypka ustępuje
Blanka urocza :-)
Iwonka Adrianek przesłodki w tych strojach, widać po oczkach, że mały cudak :-)
dobrze, że sytuacja z włosami opanowana
daga ta konsola to super sprawa, mój brat ma, niezła zabawa i trochę ruchu można zażyć siedząc w domu, szkoda że to spory koszt, bo pewnie też bym namówiła męża na to
Aneta pewnie już nie dogrzebiesz się do tego postu jak wrócisz, ale dziękuję za życzenia i oczywiście wzajemnie Pogodnych i ciepłych Świąt :-)
konwalianka jak Twoje mięśnie?
ad problem pampersowy to myślę, że po prostu Tymek zaczął sobie zdawać sprawę z tego, że "coś" dziwnego się dzieje i się stresuje
no to fajnie, że już masz porządki z głowy
Anula super, że Bartuś dał mamie pospać w nocy :-)
mój Grześ niestety tez za mną chodzi, czasami jak siedzę na kibelku to on chce na kolanka
nieźle zasuwasz z tymi porządkami :-D
miczka a to Szymek sam się nauczył zasypiać samemu czy jakoś go uczyliście, Grześ niestety sam nie zaśnie :no:
no no podziwiam za ćwiczenia :tak:
daga masz rację z tymi poradami dot. wychowania, każdy "uczony" co innego mówi i jeszcze wszyscy naokoło wszystko obserwują i krytykują nas, rodziców (tzn. głównie matki) :wściekła/y:
Marzenka zdrówka dla Klaudusi
Wisienko Witaj, jestem tu nowa :-)
wydrusiu jak Lila?
maqnio super, że tak Ci dobrze na tej dietce, zazdroszczę Sylwestra,
silwia mój Grześ śpi max 2 h jednorazowo i ja też często z nim śpię w dzień, a potem siedzę długo w nocy, chcę się od tego odzwyczaić, ale u nas nie ma problemu z nocnym zasypianiem, więc nie mam motywacji


to chyba tyle
resztę dziewczyn pozdrawiam
i chyba już czas spać
Papa :-)
 
hej a my dzisiaj wstaliśmy niczym skowronki, tzn. nie ja oczywiście a moje dziecię... no jak mi on moze robic takie numery, nie dość że jestem na urlopie, to jeszcze wczoraj posiedzieliśmy do 2 w nocy:-) czyli kawa w ręce i dawaj...
emka, może masz racje, to nawet bardzo prawdopodobne, szkoda tylko, ze on nie chce na tym nocniku..muszę coś wymyśleć.. a mięśnie ok - lekkie zakwasy były, głównie w ramionach, bo brzuch i pośladki/uda już ćwiczyłam 6 weidera.. dzisiaj skoczę chyba na jogę, swego czasu chodziłam przez rok.. to mega oczyszczające.. zazdroszczę, ale w pozytywny sposób braku problemów ze spaniem.. Tymek do roku czasu budził się w nocy, do 10 m-ca nawet co 2h na cyca! do momentu aż zrezygnowałam z karmień cyckiem w nocy; a Ty nadal karmisz Grzesia? Jak u Was wygląda/wyglądało karmienie w nocy? U nas to był masakra..do 5 m-ca ciągle jadło w nocy! bolał go brzuszek i tak na okrągło..

Iwonka, faktycznie ładna "dziewczyneczka" Ci się trafiła:tak:
 
Witajcie,
noc tragiczna pobudka od 1 do 3.30, Ł wstal do malego ale co z tego jak wszystko slyszalam, uroki kawalerki:sorry:pobudka o 7. Polezec sie nie dalo bo Bartek chcial na rowerek, Ł dalej przysypial ale maly zaczal wl melodyjki
Iwonus sliczna "dziewczynka", pamietam jak ja mlodszego brata ubieralam w sukienki:-D
Emka, jakos szybko mi poszlo ze sprzataniem ale zalatwilam sie gdy mylam okna na dworze bylo -5 i jedna polowka nie otwiera sie do srodka i durna popsikalam cala szybe a to zamarzlo od polowy, ile sie nardapalam to moje a reka boli od 2 dni, do tego firanke ze 3 razy zaczepailam bo Ł caly czas twierdzil ze dobrze eh faceci:laugh2:co do gotowania nie podpowiem bo nigdy nie robilam potraw na swieta a w tym roku jak zawsze wyjezdamy wiec nie robie i tak wrocimy obladowani
Konwalilanka ja tez juz po kawie, planowalam pospac dzis z Bartkiem ale wpadlo mi zamowienie na prezentacje maturalna wiec bede pisala zawsze to dodatkowa kasa;-)
 
hej baby:-D

moje dziecie w kwesrii spania jest chyba niereformowalne. i cos mi sie wydaje ze do jej 18-tki nie bedziemy normalnie w nocy spac:).Rózia jak zwykle przymierza czapki, tlyko tym razem z mega katarem. Na szczęscie ładnie dmucha nosek, wiec nie jest źle:-) Choinka ubrana, chałupka przyozdobiona, prezenty kupione. mam luz:-)

Konwalianko fanie ze masz czas i energie zeby jeszcze poćwiczyc, zrobic cos dla siebie, super!!


Daga szkoda, ze z mieszkania nici, może jeszcze keidys się uda inne kupic, powodzenia!

Sylwus do was mikolaj z całą switą wyjechal w piątek. Mam tylko nadzieje, ze mikolaj ma dobre oko i na aleksika będzie dobry rozmiar, bo mam poważne obawy:zawstydzona/y:
Miczka
podziwiam wytrwałość cwiczeniowa, ja nigdy nie miała zawzieca do cwiczen, len jestem i tyle:zawstydzona/y:
Iwonus na pewno koncowy efekt farbowania bedzie ok!
Wisnia :*
anula tule za nocki!
emka co do prezentu to nie pomoge, bo my to sobie zawsze jakies praktyczne robimy (bileizna, skarpetki, pizamy, ciuchy itp)

miłej niedzieli!!!
 
Hej kochane
U nas prawdziwa sroga zima od wczoraj ,zimno ,zawieje i zamiecie sniezne ...z Nadia w piatek pielysmy cisteczka mialy byc na swieta a juz pol zjedzone:szok::-Dbende musiala dorabiac :-DNadia zaszlala z maka ,zreszta widzalyscie na fb:-)znalazlam na allegro(wydrusia podrzucila mi linki :) przent dla Nadii niedrogo i fajne mam nadzieje bendzie sie bawic ,do wyboru jedno z tych ,jutro bende zamawiachttp://allegro.pl/garnuszek-klocuszek-klocki-edukacyjne-sorter-i2822153220.html albo http://allegro.pl/zyrafa-edukacyjna-zabawka-klocki-dwrzucania-sorter-i2798439549.html mam nadzieje bendzie sie bawic:)tylko teraz se pomyslalm czy mi do swiat dojdzie jakbym jutro zamowila achhh chyba kiszka trzeba bendzie cos poszukac w sklepach
wisienko super ze fasoleczka rosnie pieknie :*
​konwalianko :*
iwonus wspolczuje co do wypadku z tym tv:-(a co do wlosow napewno wyjdzie super ,ja tez bym chciala zafarbowac ale blond to chyba pasowac mi nie bendzie ;-)
miczka podziwaim za upor w tych cwiczeniach ,powodzenia :)
emka ja tez niewiem co dla meza ,ale chyba cos praktycznego :)
anula wspolczuje nocek i tule rozniez :*
sylwia tez zazdraszczam swiat we Włoszech :)buziaczki dla Alessandro :*
pialove zdrowka dla Blaneczki:*
wydrusiu zdrowka dla LIlenki :*
marzena zdrowia :*
aneta dziekuje i wam rowniez Wesolych i Spokojnych Swiat :*
daga :*
maqnio super ze juz wsio gotowe ,odpoczywaj teraz !!!!sciskamy ;*
Hweh i wiecej niepamietam ,milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Tesia jesli zamowilabys w poniedzialek powinno dojsc, u nas garnuszek nie zdal egzaminu, Bartkowi podoba sie tylko naciskanie guzika w otworze na klocki bo wtedy garnuszek mowi, mamy sorter zolwia i tez nie zdal egzaminu. Bartek uwielbia taka piramide ukladac Piramidka Duża Z Buźką (2798832287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wielbi tez wszelkie samochody i traktory, lubi tez klocki ale tylko do rzucania takie ma WAFLE KLOCKI KONSTRUKCYJNE PRZETRZENNE 110 el MIX (2842159650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na mikolaja dostal od nas woz strazacki z syrena, od chrzestnego lawete z samochodem a od mojego brata duzy traktor z siewnikiem, od siostry i tesciowej ubranka a dziadek dzis wraca ze Szwecji i kupil tam sanki z kierownica a ja nie mam pojecia co pod choinke kupic:sorry:tez szukam cos taniego. Dobrze ze my na swieta wyjedzamy nie musze nic robic:-p
Bartek zasnal wiec biore sie za pisanie bo jeszcze trzeba obiad zrobic:sorry::sorry:
 
hej. no to chwile relaksu mam. maly wstal o 6 i dopiero poszedl spac.
Anula taka piramidka Aleksik tez sie uwielbia bawic. mamy tez mamy takie co sie uklada Jucarii dezvoltare Paharele piramida, Fisher price MAT75601 Diverta Online - Diverta Online .maly przy tym spedza mnustwo czasu. moze cos takiego dla Bartusia Klocki Lego Duplo Cars 2 Dzień Wyścigów 6133 6133 | 118,00 zł - ZaczarowanaChatka.pl , oczywisicie za przyzwoita cene. Aleksik wlasnie takie cos dostal na Mikolaja. Aleksik uwielbia tez bawic sie kolejka drewniana z ikei.
Emka ja tez mam ten sam problem co do prezentow dla meza. w zeszlym roku kupilam mu kolekcje Queen. w tym roku chcialam go zabrac do miejsca gdzie sie pobrali Temberland e Biel. tak 2 dni romantyczne tylko dla nas. od tesciow nie jest daleko, ale wszystko jest zajete do wakcji.
Maqnio ja was Lovam. bedziemy wypatrywac cala ekipe Mikolaja. a ty teraz to tylko relaksuj sie
Konwalianka mamusia na urlopie wiec synus chce sie nacieszyc mamusia i wstaje wczesniej.
Iwonus sliczny Adrianek. cora ma gust. u mnie Aleksik ma manie na buty i torebki.
Tesia moze dojdzie jakbys zamowila.

mielj niedzieli
 
reklama
Hej!

Dziewczyny padam... Ten weekend to jakieś apogeum :-( Dzisiaj Szymek wstał w nocy przed 3 i zasnął przed 7. Pospaliśmy do 8... Głowa mi pęka. Do tego jest nie do poznania. Nie wiem skąd to się wzięło ale jest w nim tyle agresji i złości, że chyba sam nie wie jak ma ją rozładować. Pod byle pretekstem rzuca się, bije po twarzy, szarpie za włosy, trzaska szafkami, rzuca czym popadnie... Krzyczy i marudzi właściwie cały czas. Nie ma mowy żeby zajął się czymś sam, jak tylko odwróci się od niego uwagę to jest krzyk. Dałam mu paracetamol sądząc, że to dwie ostatnie trójki tak dają się we znaki ale nie widzę zbytniej poprawy. Już nie wiem co robić...

Iwonuś ale śliczna dziewczynka z tego Twojego synusia :-) hehe mały przeagent :-D

Emka my uczyliśmy Szymka samodzielnego zasypiania. Wcześniej zasypiał tylko z czyjąś ręką przy twarzy. Teraz jedna kołysanka, siup do łóżka, wychodzę a on zasypia. Co do prezentów, ja nadal nic nie mam :szok: czyli standard :-D Ale w tym roku prezenty będą bardzo symboliczne, a z mężem umówiliśmy się, że nic sobie nie kupujemy. Niestety, finanse :-( A na święta jedziemy do teściów już w sobotę więc gotowanie mam z głowy.

Konwalianka o wow, gratuluję wytrwałości przy 6 weidera :tak: kiedyś chciałam się za to zabrać ale strasznie mnie bolał przy tym kręgosłup i odpuściłam.
 
Do góry