reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
[h=5]Cześć dziewczyny!!
Może jutro wreszcie uda mi się Was nadrobić!! i wtedy odpiszę na Wasze posty. Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi!!! U nas mój mąż trochę chrypi ale liczę, że się to nie rozwinie i Mati się nie zarazi.
Mam jeszcze parę rzeczy do pozałatwiania i przez to mam zaległości.
Jutro muszę zadzwonić i zgłosić formalnie zalanie naszego mieszkania i będziemy się ubiegać o odszkodowanie.
Przez ostatnie drzemki Mateusza wybierałam zdjęcia do wywołania bo o mały włos przegapiłabym datę ważności grouponu.


Dziewczyny, bierzemy udział w konkursie!! Trochę późno się zorientowałam więc na pierwsze miejsce raczej trudno będzie się załapać tym bardziej, że ja tylu znajomych nawet nie mam :p
Mimo, że nie lubię lajkowych konkursów to po raz pierwszy bardzo proszę o Wasze lajki :) może załapiemy się chociaż na zniżkę na sesję foto ;) Organizator z Sosnowca więc byłoby blisko :)
z góry dziękuję za Wasze głosy!! :*

Zdjęcia konkursowe | Facebook[/h]Poza tym u nas nic ciekawego.Mąż ma teraz wolne (wiadomo praca mu się posypała :/) więc trochę w domu go będzie teraz więcej ale mam nadzieję, że szybko zacznie znowu pracować bo z kasą krucho..

Spokojnej nocki Wam życzę :*
 
hoho ale dzisiaj naskrobałyście!

U nas też dzisiaj już zimnica, w nocy mają być 3 stopnie. Teraz zresztą jest 5... Sezon grzewczy uważam za otwarty i grzeję się przy kaloryferku.

Wisienko gratki raz jeszcze. L4 bierzesz od razu czy jeszcze trochę popracujesz?

Nil trzymam kciuki za możliwie najlepsze rozwiązanie dla dziadków. Ehhh starość potrafi być okrutna...

Anula Bartuś przeuroczy, cieszę się że już całkiem zdrowieje.

Sylwia u nas też jest często bunt jak coś zabieram Szymkowi ale przebrać się jeszcze jako tako daje. Czasami mam od tego mniej lub bardziej skopany brzuch ale nie ma tragedii. A, i ja go ciągle przebieram na przewijaku, to jedyne miejsce skąd nie ucieka. Nogi oprze sobie o mój brzuch (bo oczywiście już mu się nie mieszczą), w łapki daję mu cokolwiek i jakoś idzie.

Daga Jowiśka słodka dziewczynka i jaka skupiona widać ;) Bardzo fajny pomysł na prezent, chyba się rozejrzę za taką tablicą dla Szymka. Karpatka mmmm.... rozmarzyłam się, to moje ulubione ciacho :rolleyes:

Malamii zagłosowane ;-)

No i mamy zmasowany atak zęboli. Idą wszystkie czwórki. Dwie górne wyszły już z tydzień temu, dolna lewa jest tuż tuż, dolną prawą też już wyczuwam pod dziąsełkiem. W związku z czym nocki są bardzo średnie, pobudki średnio jedna na godzinę, a dni bardzo marudne

Przesyłamy buziaki!
 
Hej!

U nas nocka ok, 2 krótkie pobudki no i wstałyśmy na dobre o 6.10.

daga, ale przynajmniej Jowitka się umie na dłużej zająć jakąś zabawką, bo mojej Kindze to się szybko wszystko nudzi.

malamii, głosy oddane!

Aha, niektórym Dziewczynom (które znam z imienia i nazwiska) wysłałam zaproszenia na fb. Inne z Was jak chcą mieć mnie w swoich znajommych to przyslijcie namiary na priv :-D


Czy Wasze Dzzieciaczki lubią oglądać bajki? Bo Kinga to zawiesi oko na 5-10 minut i po oglądaniu...a jak dalej bajka leci to ona od czasu do czasu podlatuje, popatrzy chwilę i robi "swoje" tzn. czymś innym w międzyczasie się zajmuje.


Miłego dnia!
 
hej. dzisiaj sie wyspala. wstalismy po 8 i na szybkiego szykowanie do zlobka, ile km zrobilam przy tym by ubrac Aleksika. Pamka zmienilam na stojaca i zalozylam pampka majtusie w kuchni jak oproznial szuflade. spodnie i skarpetki ubralam pod stolem w salonie bo sie tam schowal. koszulke i bluze na lozku pod koldra. kurtke i czapke juz w windzie.
daga ale swietna zabawka. no i te przesliczne wlosy niuni.
monia u nas tez jest tylko chwila ogladania bajeczki. wiecej sie zainteresuja muzyka lub jakimis programami gdzie klaszcza w rece. wtedy on tez klaszcze.
miczka za zebale.
malamii zaglosowane

dziewczyny wczoraj w wiadomosciach wloskich rozmawiano o zebach. i mowiona ze powinno sie isc po pierwszym roku zycia dziecka na kontrole. co wy o tym sadzicie
 
hejka:-)
silwia biednas z tym ubieraniem. Gabek tez ucieka ale jak go wolam to w koncu przychodzi i sie ubiera (czasami z piskiem). Co do zebow to pewnie dobrze byloby isc ale jakos nie wyobrazam sobie takiego malucha ktory wysiedzi na fotelu i jeszcze buzie otorzy:-D
monia to Gabek identycznie oglada bajki. Wyslalam Ci zaproszenie (mam nadzieje ze to Ty)
Marzenka dzis powinno byc:*
daga super laseczka z Jowisi a tablica dobrym pomyslem bo moze sobie mazac a niczego nie pobrudzi. Swoja droga wiesz ze jak bylam w ciazy z Liwia to mialam dla niej wybrane imie Liwia i Jowita. Jeszcze na porodowce nie moglam sie do konca zdecydowac
 
Witajcie kochane

my tez caluska noc przespana od 19 do 7 rano tak to mozna zyc i czlowiek wyspany na zicher mała na razie buszuje po domku wszedzie jej pełno
Nil
dziekuje jak bedzie to dopiero podziekuje ale juz za wczasu mówie Dziekuje
Silwia ty to sie masz z tym ubieraniem u nas tak nie ma mała nawet ciekawa co jej ubieram potem oglada sobie raczki i na siebie zaglada co to mama ubrała
Malami pewnie ze glosik oddany i współczuje sytuacji z mezem wiem co to jest okropnosc

Reszte mamuniek i dzieciaczkow witam
 
Daga ja mojemu miskowi tez pozwoliłam wybrac imie dla Klaudusi , w sumie imie dla mnie nie jest az tak wazne a ze to jego pierwsze dziecko to mu na to pozwoliłam pewnie ze nie zgodziła bym sie na jakies wymyslate a to mi sie akurat podobało i chłopina zadowolony
 
reklama
Do góry