reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

alex nogi już odkrył jakiś czas temu ale jeszcze nie sięga do buzi bo mu brzusio przeszkadza... Trochę mu sie tego brzusia odłożyło przez te "tłuste miesiące", chyba dlatego na dietkę przeszedł :-)
 
reklama
Aleks, widziałam u nas tez takie gryzaki z siateczka do owocków:) ja dziś uparcie podałam to otwarte jabłuszko, zjadła ciut więcej niż wczoraj, bo jakieś 3-4 łyzeczki:) po mału do przodu..

Corin, a moja dalej mysli że jest bez nóg :-D

konwalianko, ale cuda! tez musze na all pobuszować, to coś znajde może dla tych moich czerepek
 
Konwalianka, garnuszek, pianinko i bebenek tez bralismy pod uwage :-)

Ewa tez jeszczenie siega nozkami do buzi, poki co bardzo je ciagnie:-) mam nadzieje ze jeszcze dlugo nie bedzie w stanie ich obgryzac, bo poki co ma caly czas mokre body do pasa, poobsliniane rekawy, jak dopadnie nogi to jeszcze skarpety / rajtki bedzie miala mokrutkie
 
Ostatnia edycja:
Dodi i bardzo dobrze, bo moja tez nie wie ze am nogi, we dwie zawsze razniej:-p Ostatnio bacznie sie im przygladala jak podniosla do gory ale nic wiecej;-)
 
Konwalianka ja nie wiem czy macie koło siebie duze tesco ale jak tak to jutro jest noc zabawek i w sobotę tez. Po 21 można kupic zabawki za 50% a 50% zwracają w bonach Tesco. I tam te fidery są prawie wszystkie. :tak:
Alex jak to co impreza. Mila zaraz do was wbija tylko jej kiece założę i machnę mejkapa:-)
 
słuchajcie normalnie szok! Alex ostatnio jak zjadl 80 ml to go z radości całowaliśmy. Dziś o 19:30 zjadł 130 ml i teraz się obudzil i zjadł 60 bez mrugnięcia i chyba dalej glodny!!! Miesko co mu przetkało?????


hahahaha wisienka, zapraszamy! Z mekapem czy bez :-D
 
Wisienko no własnie widziałam ta promocję, może sie skuszę...ale wiem że oni tam maja ceny i tak zawyzone.. bo ja niby klocki lego takie w pudle były za 199 przecenione na 99zl, sobie mysle fajna promocja..a potem patrze w gazetce carfura, te same klocki przecenione z 99 na chyba 69:):) wiec w sumie zadna prmocja tam w tesco była..cwaniaki
 
reklama
aaa zapomniałam się pochwalić, że Tymek dzisiaj usiadł na leżaku.. z pozycji półleżacej..w szoku byłam..i tak oparł łokieć (cwaniak)na oparciu, jakoś tak bokiem usiadł, że mógł patrzeć i cos tam majsterkował przy zapięciu..cwaniak robił wszystko aby nie opaść na plecki..hehe, no ale to chyba jakiś przypływ siły był, bo z pozycji leżącej się nie podnosi..

Ania, 2,5h u nas od zawsze tak było..wcześniej nawet co 1,5h jadł..
wisienko, no kurcze ja do tesco mam ponad 20km..no i nie mam z kim małego zostawić, bo cyc musi być.. z nim to nie zna się dnia ani godziny kiedy się obudzi...

my jutro zaczynamy ten sinlac lub kleik i powiedzcie mi ile na początek mu dać? kiedy najlepiej?
 
Ostatnia edycja:
Do góry