reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

zuzu, ja daję odrobinkę jabłuszka, ale dosłownie małą ćwiarteczkę, sama trę na tarce.. ja bym poczekała do 5 m-ca skończonego ale u nas był problem z kupami

emka, wisienka - dzięki.. hehe umiecie człowieka podbudować takimi opiniami :)w
wisienko, trzymamy kciuki, oby serduszko zaskoczyło w 7 tygodniu
 
reklama
wisienko jak ja bylam w 7 tc na USG to gin kazal mi przyjsc za 2 tyg czyli w 9 tc bo bardzo slabo bylo widac serce, powiedzial ze nie jest w stanie dac opinii czy dobrze bije czy nie bo praktycznie go widac nie bylo, wiec mam nadzieje ze to tylko jakies niedociagniecia jesli chodzi o sprzet czy ulozenie plodu. Trzymam kciuki :happy:

Konwalianko nie ma za co, od tego tu jestesmy zeby sobie miedzy innymi prawic komplementy :-D
a Tymus to jakby skore z Ciebie zdjac, ta sama buzka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Marzena przyjmijcie i moje wspolczucia:( ale widocznie tak mialo byc...

Wisienko u nas tez serduszko bylo widoczne dopiero w 7-8tyg. wiec bez paniki jeszcze sie pokaze na pewno:tak:

A Karolina to duuuzo mniejsza od Dawidka jest:tak: A mi sie wydawalo ze ona maly klocuszek jest, odwoluje to:-D I ja tam nie wiem czyje to dziecko bo moim zdaniem ani do mnie ani do meza nie podobna:-D
 
boszzze ija myślałam że wisieńka w ciąży...:)
Nati chrapie po kąpieli, trochę wcześniej marudziła i starsznie piąstki wsysała- może i u nas początki ząbkowe?????
A ja wcinam czipsiki kukurydziane z tzatzikami i czekam na Gesslerową;)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jak rozmawialam dzisiaj na gg z kolezanka, jej mala ma 6,5 miesiaca (jeden zabek na wierzchu i drugi wychodzacy) i mowila ze jej lekarka powiedziala, ze dzieci odczuwaja wyrzynajace sie zabki nawet 3 miesiace przed ich pojawieniem sie, wiec mozna sie nameczyc :-( bidulki te nasze dzieci.

ania no wlasnie, danuska ma racje, nie wazne czyje :-D wazne ze nasze :-D
 
reklama
Do góry