reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

uwaga uwaga ---- RZUCAM ŻABAMI!!! :angry::angry::angry::angry:
jak mnie dzisiaj rodzice podziałali na nerwy... to tylko piiii, piiii, pi i jeszcze piiii :angry::angry::angry::angry: humor zrąbany od rana.
No nic, zrobiłam sobie kawkę na rozluźnienie. Tylko nic do tej kawki nie mam.
Zaliczyliśmy dzisiaj też spacerek na którym książę spał 2h :szok: toż to szok. Dobrze na niego działa zimne powietrze. W przeciwieństwie do mnie.
Za to w domu znowu problem z zaśnięciem. Jak już się w końcu udało to... o proszę, muszę lecieć :dry:
 
reklama
Witajcie.... tak Czytam i czytam.... tyle produkujecie hehe i znów nie wiem co mam pisać.....
Wisienko tylko nie padnij..... wspólczuje ale dasz radę bo silna jesteś.
Co do wagi to ja sie nie bede odzywać bo zlejecie mnie..... fakt ze w ciazy przytylam ok 9kg. obecnie mam wagę 3 kg mniej niż przed ciąża..... ale spadla mi masa mieśniowa bo nie ćwiczę oooooooo wlasnie
Anetko mówisz aqua ze chodzisz. Ja jestem inst aqua i dance ale nie prowdzę już zajeć. A jak na basenie ćwiczycie jakiego rodzaju są zajęcia. Typowo aerobowe tempo powyżej 130-140bpm czy typowe wzmacnianie i powtóki? bo jesli to ostatnie to pojdzie na miesniowę na rozbudowanie. Ty masz tak ciwczyć w wodzie abyć miala szybki ale regularny oddech ale bez sapki bo wtedy wydalasz wodę z org a nie spalasz kalorie.
Muszę się pochwalić ze mój dziś zajdl jak wrociliśmy ze spacerku 170ml zupki <ziemniaczek, marchew, oliwa, manna> a wlasnie rozszerzeacie już dietkę malym skarbom??
Bo ja już daję oprócz cyca pol sloiczka deserku i zupkę??

Co do męzów..... mój stzrela focha jak każdy wiec spoko laski damy radę my jesteśmy silne!
 
Hej,
my po spacerku, ale mnie wymroziło hoho.
Młoda bawiła się w łóżeczku i zasnęła :-) to mam chwilkę dla siebie.

Miczka, a rzucaj! przecież trzeba się jakoś wyżyć, a my będziemy robić uniki c by w głowe nie dostać:-D
Zuzu, bo ty chudzinka jesteś i wysportowana oczywiście :) ja jeszcze nic młodej nie daję, ale ona sporo młodsza od twojego.

Sesti, a barborka nie jest w grudniu?
Ania, u mnie to samo, leń nad lenie i tylko marudze ;-)
Konwalijka :)
 
Babulce kochane, mam taki zapier*ol, że nie wiem w co ręce wsadzić... także wybaczcie, ale się nie odniosę do postów.

Wieczorem napiszę więcej, teraz muszę działać dalej;)

Ania, miałaś rację, mogłam zostac u Ciebie na dłużej, to bym nie musiała tego wszystkiego robic;))) Dzięki za miłe spotkanie. A! Karolinka jesr przegrzeczną dziewczynką!

Foto na odpowiednim wątku:)
 
danuśka tak, 4 grudnia ale wtedy to oni wolne mają;):)
marzenko przykro mi okropnie, trzymaj się i wspieraj córkę, tulę...
 
reklama
Do góry