reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
danuska hehe na pewno spora oszczędnosć:-D:-D:-D Mila dzis przestałą fochac się na cyca to oszczedzamy dalej:-D
:-) Psot do męza no cos ty. Mój ogląda jakis film. A twój wyspany to pewnie i żwawy. Pozdrów
 
Psocia no to miłego wieczorku;-)
Dodi właśnie, to są takie rzeczy. Nakrzyczę, bo Łukaszek mnie nie słucha i wydaje głośne dźwięki, takie których Staś się boi. No i w końcu Staś płacze, a moja cierpliwość moja się kończy... Ale potem myślę, że starszak nie chciał, tylko tak się bawił z małym. Dziś poszło o pyskowanie. Takie zerówkowe - jak coś powiem, a mu się nie podoba, to on wydaje odgłosy przedrzeźniające mnie. No i była wojna. Jak ja nie lubię siebie takiej wkurzonej. Mijam się gdzieś z tym moim synkiem.:-(
Wisienko Dobranoc!*
I ja zaraz idę spać.
 
Ostatnia edycja:
dodi jak slodko ze strony Michasi, czasami zapominamy jak to bylo gdy sami bylismy dziecmi, jak nieprzemyslane rzeczy robilismy, a teraz ze strony doroslego analizujemy ich postepowanie. Dzieciaki sa tak szczere i takie niewinne, az mi sie milo zrobilo jak to przeczytalam :-)

za to moje dziecie o 20:30 sie obudzilo pelne energii, otwarla oczy i smiala sie do misiow na karuzelce a ja zalamka :confused2: myslalam ze pospi co najmniej do 24 :eek: no coz, zmykam, a mala dalej sie wierci w lozku...

buziole

Ps apropo misiow, nie pamietam czy wam to pisalam, ze gdy bylam w Pl poszlam na odpust i babeczka miala napisane na kartonie 8 misi za 3 zl :-D ahahah
dobrej nocki :* :-D
 
reklama
Do góry