reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Iwonus a moge ja na ten basen? Prosze! prosze! proszeeee!:-)

morgenrood wielki szacun dla Ciebie ze masz sile na dwojke dzieciaczkow:) wyslij mi troche deszczu bo sie smaze.
 
reklama
aniu zapraszam serdecznie :-) kto ma jeszcze ochotę na małe ożeżwienie...???? Może jakaś dziewczynka z ciastem się skusi to nie będę musiała piec do kwausi :-D

dodi weszłam na fotki dzieciaczków bo dodawałam mojego Adrianka i wydaje mi się że masze maluszki są troszkę podobne do siebie :-D Czy mi się wydaje????
 
Wisienka ja to teraz raczej dalsze okolice Wrocławia.

Słuchajcie mój maluszek oficjalnie zaczął rozpoznawać twarze :szok: Trochę boleśnie przekonał się o tym dziadek :-D Przyjechali do nas z babcią i dziadek podszedł do łóżeczka przywitać się z wnukiem (mały nie widział go może z 3 dni) a Szymek jak go zobaczył mina w podkówkę i w ryk :szok: To był zupełnie nowy płacz, inny niż wszystkie prezentowane do tej pory :-)

Ja też chętnie bym się wprosiła na ten basen. Mam jeszcze dwie mufinki jagodowe hehe ;-) dzisiaj to jakieś apogeum upału. Ale przynajmniej pranie wyschnie mi w godzinkę :-)
 
u mnie to samo- jak Lucas widzi kogos w czarnych wlosach to ryk :) bo mama blondynka a jak tatus z pracy przychodzi to usmiechy od ucha do ucha zarowno Maya i Lucas. Ani sie nie ogladniemy a dzieciaczki beda biegac..... ale ten czas szybko leci..... od karmienia do karmienia :) milego dnia
 
ten upał mnie zamorduje.
nie byliśmy na spacerze bo jeszcze jest strasznie i nie ma czym oodychac.
morgenrood wielki szacunek fajnie że masz pomoc.
miczka nasze dzieciaczki to już cwane bestyjki :laugh2:
no i mały przydzemał ... oby pospał z 2 godzinki
 
my na spacerku ze 4 godz bylismy - goraco jest, ale to w końcu lato.... :) wzięłam herbatke koperkowa do napojenia, zeby Mateusz sie nie odwodnił.... prawie przez cały czas nie spał, ale był spokojny, bo rozmawiałam z kolezanka przez tel i slyszal mój głos....

teraz juz najedzony wali kupy.... i tak czekam na ostatnia, zeby go przewinac.... :)

ja tez chce na basen!!!!
;0
 
reklama
Iwonus, no troszke tak, takie dwa łysolki z nich hehe

U nasz dziś tez gorąco, mała dziś cos mało śpi...cwana bestyjka, póki wózek jedzie to ona spi, a jak tylko gdzieś wjade do sklepu albo usiąde na ławke w parku to sie budzi..jak ruszam to dalej zasypia he

MOja niunia też już rozpoznaje twarze i smieje się ciągle:) ale np córeczka kolezanki jest 4 dni starsza i jeszcze się nie usmiecha swiadomie, chyba na każde dziecię przychodzi inna pora na usmieszki:)

Kupilam dzis herbate rooibos, bo jest bez kofeiny.. zaparzyłam ale jakos tak mi pachnie jakby tytoniem..nie za bardzo mi smakuje, dolałam sobie mleka ale też szału nie ma he
 
Ostatnia edycja:
Do góry