reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dodi, mój nie taki strachliwy, ale mnie np boli, mam wrażenie, że wszystko tam w środku jakieś przewrażliwione i opuchnięte.
I jakbym czopa nie miała już np, to wizualizacja by mi przeszkadzała w przytulanku ;-):-D
Po jakim czasie od terminu miałas wywoływany poród?
 
Dodus nie tylko twoj jest wystraszony hehe my jak idziemy po schodach to moj rece szykuje zeby dziecko nie wypadlo hehe to mu powiedzialam zeby mi koszyk zainstalowal miedzy nogami:-D

Wczoraj nie chcial ale obiecanka byla i sie skusil hehe a czy ja dotrzymam swoje slowo tego nie wiem hihi najwyzej bedzie chodzil troche obrazony :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anula ja też bym nie kombinowała z tym olejkiem, kurka czekamy 9 miesięcy to te kilka czy kilkanaście dni da się wytrzymać. No i zgadzam się z Orchi, że gin to niezbyt się udziela przy fizjologicznym porodzie. Zresztą jak Orchi wybieram się do innego szpitala niż ten w którym pracuje mój i nikogo tam nie znam.

Dodi, to mały uparciuch, a Twój A. na długo teraz przyjechał?
Hania, a bez tego czopka już nie można seksu uprawiać?
 
Moja koleżanka brała olej ale po terminie i nic jej to nie dało prócz okropnej biegunki.

Sorki, ze ja tak wpadam ale staram się przesypiac jak najwiecej. Skurcze mam nadal i budza mnie co chwilę. Brzuch twardy jak kamień cały czas. Najgorsze, ze własnie zostałam sama w domu do 22giej. A Pol jakieś 80 km ode mnie:wściekła/y:
 
Danuska pytasz Hanie ale ja sie wbije,po odejsciu czopa nie zalecja z powodu infekcji, szybciej zlapac tak czytalam:tak:
Wisienka z jednej str zazdroszcze Ci ze cos sie dzieje ale z drugiej tez bym sie bala bedac sama:eek:
 
Danuska pewnie można ;-) jest jeszcze przecież pęcherz płodowy, który chroni dzidzię...

Na forum gazeta, jakaś Pani się wypowiadała:
"Jeśli ani Pani , ani mąż nie macie żadnych infekcji w miejscach
intymnych to bym się nie obawiała. Główną ochroną przed infekcją
jest dla dziecka pęcherz płodowy, więc dopóki jest cały - można
prowokować ;) "

Wychodzi na to, że dopiero jak wody odchodzą to nie można, ale jest kwestia ewentualnej infekcji. Ja tam bym się chyba wstrzymała z seksem po odejściu czopa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka dziewczyny maja racje nic nie bierz, dziecko samo zdecyduje kiedy wyjdzie. Ja wiem ze im blizej terminu tym bardziej chcemy byc juz po. Ja córcie urodzilam wlasnie po przytulanku ale to tez nie byl dobry pomysl bo odeszly mi wody a postepu zero i konieczne bylo wywolywanie. Bol nie do opisania tez tak jak Dodi nikomu nie polecam.
 
Do góry