reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

NiL u mnie nie ma książeczek tylko te nieszczęsne dyskietki więc to zabieram i dodatkowo jak Corin mówiła jeszcze papierek ,że jestem ubezpieczona ;)
 
reklama
mi ksiazeczka gdzie zginela przy przeprowadzce ale bez problemu pojde zawolam i dostane wydruk wazny mam 1 miesiac i za kazdym razem nawet na badaniach musialam okazac go...idac do szpitala tez bedzie potrzebny...

Nil moze zdarzy dojsc kasiazeczka nie martw sie a jak cos to powiesz ze doniesiesz...
 
nil moze byc rmua; ja pokazywałam na ip

orchi,
my zaszczepiliśmy własną szczepionką engerix, bo jest bez rtęci; w moim szpitalu szczepili hepavaxem, ale jak prosiłam pediatrę aby waśnił różnicę między nimi to nie umiał - cały lekarz, wiec ograniczył się do wypisania recepty, Paweł poszedł kupić i tam zaszczepili
 
kobitki co to moze sie dziac jak kluje pod prawa piersia tak pod zebrami jak tylko sie schyle to normalnie nie moge wytrzymac:/ nawet i jak z lozka wstaje:/ pomyslalam ze to moze lozysko sie odkleja czy cos:/ albo sobie tylko glupoty wkrecam:/

Dodi nie jestes sama :)
 
konwalianka no właśnie chyba też zapytam lekarza o różnicę najwyżej mój też kupi i już ... dzięki kochana :*:*:*
dodi nooo malutka przetrzymuje Cię nieźle cholerka uparta mała no :-D:tak: zobaczysz ,że po niedzieli ją utulisz już !!!
Ale leje u mnie a miałam iśc na zakupy kurdeeeeeee :wściekła/y:
Anulka nóżki małego to mogą być :tak: ja czasem się schylić nie umiem też :-D
 
A ja już poprasowałam, mogę się teraz z czystym sumieniem położyć i zdrzemnąć :p A co :)
Niby dzisiaj chłodek ale po tym prasowaniu znowu mi gorąco i czuję zmęczenie. Nie wiem skąd maqunio bierze tyle energii na prace domowe..
 
Orchi nie sadze zeby to byly nozki bo je inaczej odczuwam ... moze jutro gina zapytam...

Dodus bierz małża w obroty moze twoj zadziala hehe bo jakos u mnie cisza na tyle prob choc moze to ze szyjka zmiekla to dzieki temu:)ja dzis w nocy stosuje olejek i w nosie to mam co ma byc to bedzie...
 
Anulka, pod prawą piersią pod żebrami obstawiam wątrobę ale lekarzem nie jestem ;-)
Co ty za olej chcesz brac? Rycynowy?
Ja bym się bała, że maluszka przeczyści też i kupkę walnie jeszcze w brzuszku.
Niby to stary sposób stosowany przez położne / tak słyszałam, przy przeterminowanych ciążach/, ale działanie na dzidzię nie do końca wiadome.
I Ty jeszcze trochę czasu masz ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie rozumiem po co coś przyśpieszać i coś sobie wkręcać jak jeszcze nawet się nie ma terminu :baffled: ???
Rozumiem nerwy Dodi Maqnio ... bo już terminy ich gonią i gonią ... echh więcej cierpliwości proponuję
 
Do góry