reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Zuzu na porodowce chyba od wczoraj napisalam jej ale nie odpisala jeszcze:/

z Oszqrde mialam kontakt jakis tydzien temu i teraz sie nie odzywa z tego co pisala to wszystko dobrze bylo u niej ...
 
reklama
Kurcze a mnie znow dopadl dopadl bol w krzyzu tak jak na okres ,ja zawsze jak okres mialam to mnie krzyz bolal a nie brzuch jak ma wiekszosc ,auuc boli mam tak od paru dni:no:wzielam no spe moze pomoze troche.emko zazdroszcze ci tych basenow ,polywalabym sobie ,i przy okazji tez moze przy okazji bym odciazyla krzyz a taaak ...ech ,basialek hej tez gdzies czytalam ze glaskanie wzmaga skurcze troche to nieludzkie ale coz..:)
 
Ostatnia edycja:
dziekuje haniad i Danuska , Haniu nie wiem czy lepiej jest leciec z takim maluchem 3,4 miesiace to moze nawet nie zauwazy kiedy lot minie czy z takim juz 7 miesiecznym ktory co nieco juz zaczyna kapowac. Ja sie obawiam tego ze mala bedzie miala 3 miesiace :/ albo troszke ponad i dla mnie bylo nie do pomyslenia zeby leciec z tak malym dzieckiem, umeczenie i dla dziecka i dla mamy i wychodzi na to ze jeszcze sama bede leciec bo D nie bedzie mial wolnego :/ takze zero pomocy. Niestety taka sytuacja z ojcem i nie moge dluzej zwlekac, chcialabym tez uniknac sniegu i mrozow dlatego decyduje sie na lot pod koniec pazdziernika badz poczatek listopada.
bosz... czemu sie to wszystko tak komplikuje :/
 
tesciowa kupila mi olejek teraz sie zastanawiam kiedy wziasc:/ troche sie obawiam mam nadzieje ze nie bedzie komplikacji...
 
Witajcie lipcoweczki.
mimi trzymam mocno kciuki zeby wszystko poszło szybko i bezbolesnie, zebys szybciutko utulila synka.
Teśka nie martw sie ja też nie mam jeszcze gotowego kacika dla dzieci. Jednak zdecydowałam że oboje będą spać w tym samym pokoju co ja bo jakoś tak dziwnie by mi było ich nie widzieć w nocy tylko biegać do drugiego pokoju.
A wydrussia to nie ma jutro przypadkiem cc?
 
emcia masz cholernie trudną suytuację :-( bo wiadomo,że szkraba małego z nikim nie zostawisz (karmiąc piersią tymbardziej) po drugie tata też ważny i właśnie później żeby nie było ,że za późno cholerka ... ale pomyśl Emeczka ,że w sumie lot strasznie długo nie trwa jak nakarmisz to i może prześpi całą podróż (wiadomo lekki nie będzie :baffled:) ale zdecydujesz z D najlepiej co robić czy lecieć czy czekać na moment gdzie mała będzie większa :*:*:*:*
Teśka spoko słonko teraz tak będą nas te bóle dopadały :tak:;-) odpoczywaj ;)
Nil ma jutrop CC wydrusia :-D
Basialek to nie głaskaj łatwo się pisze i mówi ;) jak dłonie same lgną do tego cudu małego ;-) ale zalecienia słuchaj i relaksuj się :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Konwalianka, az sobie tego nie moge wyobrazić - ja cały czas pamiętam Twoje krwawienia i wizyty na IP, a tu już Młody ma 7 dni..... to zdecydowanie jest cud (choć ja raczej pragmatyczna jestem)..... mam nadzieję, że Tymuś będzie taki grzeczny cały czas, bo z tego co wiem, 2 pobudki w nocy to niewiele....
wiem balkan.. dla mnie to też zagadka stuleci ten cud narodzin..a czas tak szybko leci.. ja też mam taką nadzieje..zreszta wszystkim nam tak zycze:)
pippi dzisiaj pierwszy raz wyszliśmy na jakieś 10min i wózek rewelacja.. super sie prowadzi, lekki i przestronny; moja mama jest zachwycona
 
NIl uff to na szczescie nie ja tylko na ostatnia chwile z tym urzdzaniem ,u nas tez bendzie w tym samym pokoju co my spimy ,najbardziej to ze wzgledu ze mamy male mieszkanie (wynajmujemy ),wiec ze wzgledu praktycznych ale rowniez tak samo jak ty niewyobrazam sobie biegac do drugiego pokoju zeby zobaczyc czy wszystko okej ,czy nakarmic itp,Orchideo dzieki ,buziam :)
 
konwalianka słońce napisałabyś o szczepieniach dla maluszka może :zawstydzona/y: bo chyba cuś dali małemu w szpitalu już i na jakie się decydujesz dalej .... cholera teraz Cię męczyć będziemy :-D:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny a mam jedno pytanie czy wy do szpitala macie spakowane książeczki ubezpieczeniowe? bo jak na ip przyjmują to trzeba chyba pokazać a ja mam dużego stresa bo moja miała dojść pocztą już dawno temu a jeszcze nie doszła. Mówią że wysyłają ale..
 
Do góry