reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

witam ponownie,
wróciłam od ginki. Wyniki wszelakie w normiach, jedynie leukocyty podwyzszone ale w normie dla ciężarnej. Macie tez ich sporo??? Mała pośladkowo ułożona, buzial nad pępkiem zwrócony do zewnątrz więc średnie widoki bo mam z przody łóżysko. Waży 1621 gram :) wszystko w brzusiu idealnie. Bardzo mnie to cieszy:) CC z ogólnym znieczuleniem już postanowione.
 
reklama
hej chcialam zapytac doswiadczone juz ciezarowki czy bol brzucha i podbrzucha przypominajacy bol miesiaczkowy to normalne??leze sobie nic ciezkiego nie robilam dzis a zaczal mnie bolec juz sie utrzymuje jakies 15 min.
 
delikatne do wytrzymania...nie chce mamy stresowac bo jest w szpitalu dzis jak pojechalismy do dziadkow to dziadek zwloki jednym slowem mowiac zabrali go do szpitala i siedzi przy nim a ja nie wiem co robic... moze nospa pomoze??
 
hej anulka mi gin mowila ze jak na @ to skurcze bierz nospę, ale mogą być też przepowiadające... ja wlasnie też mam cos takiego ale oddycham se gleboko bo bralam juz dziś nospe 2 razy ale zaraz se lykne 3 i mg bo mam przypisane 2 razy dziennie nospe i 3 razy magnez z b6 aaaaaaaaaa i pokoik ssssssuperrrrrr gratki
co do auta tez se juz nie wyobrazam zycia bez....... i jezdze caly czas i chyba bede
 
hej dziewczyny! i ja będę rodziła w lipcu. Trzymam za was i wasze maleństwa kciuki. Czuję się podobnie..trudności w poruszaniu, schylaniu, ból w krzyżu itp. i powiem, że pocieszyłyście mnie - tak ma być :) Synek wiercipięta, czkawki średnio 4 razy dziennie. Rozterek mam masę...torby jeszcze też nie mam. Pierwszy dzidziuś :) Pozdrawiam.
 
hej a ja wróciłam z zakupów, szok co się dzieje w markecie.. myślałam, ze dzisiaj to mniej ludzi będzie, ale się zdziwiłam.. najpierw kolejka aby wjechać na parking:szok:, później aby się przecisnąć w sklepie.. mam dość.. dzisiaj pisałyśmy o tym, jak to czasem ktoś nam ustąpi miejsca, więc nie powiem.. zostałam mile zaskoczona przez Panią ekspedientkę, która jak tylko mnie zobaczyła to od razu powiedziała temu tłumowi ludzi, że to kasa dla uprzywilejowanych i że mają mnie przepuścić.. fajnie chociaż jeden Pan się naprawdę zdenerwował:sorry2:

chyba padnę jak mucha, taka zmęczona jestem i bolą mnie stopy!
witam nową mamę :)
 
Cześć Brzusie:)
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych maluszków:-)
My wczoraj podpisaliśmy umowę kredytową na 30 lat:sorry2:
A dziś od rana autobusem do lekarzy z moim Starszakiem. Zakupy w centrum handlowym i zajęcia w szkole muzycznej (młodziak gra na pianinie). Wszystko to mnie wykończyło. Ale dałam radę.
Kupiłam dwa śliczne bodziaczki w C&A. Mają też słodkie rampersy. Tyle, że ja to nawet nie myślę o rozmiarze 56 tylko od razu 62 i 68;-)
No i właśnie już trzecia osoba nie zauważa, że jestem w ciąży:tak: Dziś moja alergolog zapytała mnie pod koniec wizyty - "A pani jest w ciąży?". Mąż mówi, że gdyby nie spory brzusio - kulka, to nic się nie zmieniłam.
 
konwalijanka, ja kilka razy spotkałam sie z fajna reakcją na moją ciąże, ostatnio tez pani w sklepie mnie przepuściła przed siebie do kasy..ale mnie jakoś zawsze tak głupio jak ktoś mi ustępuje miejsca..nie wiem dlaczego... ale to fakt, takie kasy pierwszenstwa niby, a ludzie tam ida i i tak trzeba w kolejce stać..

Pozdrawiam wieczornie wszystkie lipcówki!
 
reklama
no właśnie dodi, ja nawet się nie wpycham.. fakt, idę do tej kasy, ale nie proszę o przepuszczenie a raczej liczę na domyślność osób- jeśli ktoś mnie puści, to ok, jeśli nie - trudno..i tez się nieswojo czuję, ale co tam.. w tym stanie wiecznie nie będziemy, więc póki są chętni do okazania pomocy, badź uprzejmości, to korzystajmy:)
dobrej nocy mamusie
 
Do góry