reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja dzis sie dowiedzialam ze liszowksa w ciazy, wiedzialyscie??:szok:
a pisza ze rodzi za 3 miechy wiec moze tez jest lipcówką??
ja polazilam po dworku z Asia zimno pod wieczor sie zrobilo bo wieje zimny zachodni wiaterek
wisienka oj wypilabym takiej kawusi mi teraz nie smakuje cappucino z torebki
 
reklama
Maqnio, trzymam kciuki nieustająco.....

Wisienka, przytyłam 6 kg - startowałam z 68 kg -zaszłam w ciążę 3 tyg po poronieniu i nie zdążyłam jeszcze wrócić do poprzedniej wagi..... a co do wieku ciąży, to jestem młodsza o tydzień od Ciebie... :)

Gonia, chyba Liszowska jest lipcówką - ja o tym wiem od jakiegoś czasu, choć brak tej informacji nie wypłynął by specjalnie negatywnie na moje samopoczucie.... :)
 
Ostatnia edycja:
danuska mój gra na pianinie, keyu, organach klasycznych, znaczy koscielnych, skrzypcach i gitarach klasycznej, elektrycznej, basowej i akustycznej. Ma te wszystkie gitary. Na basówkę sam zarobił :-)Zaczał grać jak miał ze 4 lata chyba, od pięciu chodził do przedszkola muzycznego. W szkole muzycznej stwierdzili, ze ma słuch absolutny. Potem zaczął sie tam nudzić i uciekł w pop z klasyki. W 4i5 klasie grał w kosciele na organach. Po mutacji juz nie chce, wstydzi się spiewać. To granie to mu juz nie przejdzie. Chce załozyc w Lo zespół i robić karierę.
Gonia to wpadaj, zrobię ci jaka chcesz. :-)O liszowskiej nie wiedziałam.Ale ciąże u celebrytek oststnio modne na całym siwcie. Co chcecie mamy Babyboom
balkan no ja też 6 bo ,3 to pewnie ciuszki
 
hej dziewczyny i maluszki :):) maqunio trzymam mocno kciuki Staś też będzie trzymał :) jak mi się dziś nic nie chce, najchetniej to bym zasnęła, ale próbowałam i się nie udało, a do tego jeszcze od rana mam smaka na lody orzechowe, których normalnie bym nie tkneła. te mam rodzeństwo w tzw cielęcym wieku, ale z tego co wiem to nawet dość grzeczni są, mój najmłodszy brat zaczął liceum zawsze był strasznym cwaniakiem strasznie sie bałam że zacznie pić palić i w ogóle a tu szok nawet zaczął się uczyć i jakoś tak wydoroślał, pewnie po siostrze taki ułożony ;-)
balkan to ty na tym samym etapie ciąży co ja :-)
 
Ostatnia edycja:
Wy tak o kawusi a ja nie pije kawy w ogóle więc nie tęsknię za tym ani nic ... za to znalazłam w sobotę mineralną nie drogą Ustroniankę z jodem pyszna jest i ma faktycznie sporo minerałów i jodu dużo jak na wodę
no ja zaraz znikam bo mężuś lada chwila będzie ... więc obiadek ..pogadanka..seansik jakiś i wieczorek zleci ;-)
maqnio &&&&&&&&&&&&& daj znać co i jak!!!! balkan te kwiaty są śliczne !! a melonika żółtego bym zjadła :-D
Więc narazie kochane daje buziaki słodkie bąbelkom i tulam Was ale nie za mocno :-D
 
reklama
Do góry