reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wydrussia, już nie będę;) U mnie są w Auchanie i w Piotrze i Pawle;)

Sis, dzięki;) Tylko wróć jutro Kochana:*

Marzenko, ależ Ty mnie katujesz tą zupką, mniam!

Wisieńka, no jesteś! Coś wiem o tych dołach… przejdziemy przez to Słonko, nie smutaj, zostań z nami, razem łatwiej:*
 
witajcie
wisienka witaj w klubie u mnie nastroj tez do dupy
bylam na zakupach i jakos niedobrze mi sie zrobilo a potem musialam sobie polezec glowa mnie boli i jakos nijakos sie czuje
mam nadziej ze u Was lepiej pozdrawiam
 
cześć laseczki :) widzę że orchidea wróciła, jakos tak pusto bez niej było ... co do dołów to chyba coś w powietrzu jest, ja też chodze taka jakaś śnięta, mogłabym z łózka nie wychodzić i co chwile dostaje ataków paniki co to będzie w lipcu czy dam sobie radę i w ogóle, wiem że pierwsza nie jestem, ale jakos nie umiem optymistycznie sie do tego nastawić. do tego moja koleżanka, która rodzi miesiąc wcześniej ciągle męczy mnie przez gg i podsyła linki z zakupami dla maleństwa, a ja nie mam do tego weny i zakupy będę robić później. przepraszam że tak marudze, ale źle mi i tyle, a nie mam komu się wygadać ..:-(
 
Wróciłam od lekarza. Ekspresowo było. Jak dobrze ze byłam w ubiegłym tygodniu u tamtej pani doktor. Mój gin odwalił taką fuszerę ze az wstyd. Sprzet ma do bani, zeby lepiej nie napisać. Pokazywał mi stopki, rączki, buzię - musiałam mu wierzyc na słowo bo widziałam jedną wielką plamę, która od czasu do czasu się poruszyla. To miało być badanie połówkowe, a on nie był wstanie na tym sprzęcie pomierzyc czegokolwiek. Jedyne co wyraźnie było widać to podział serduszka.

Potwierdził też płeć maluszka mówiąc "wygląda mi na dziewczynkę"... Tetno do karty ciaży wpisał jeszcze zanim zrobił mi usg :szok: I stwierdził że maluszek waży ok 500g czyli tyle ile ważyc teraz powinien....

Zastanawiałam się czy pojechać jeszcze raz do tamtej pani doktor u której bylam w ubiegłym tygodniu, ale teraz jestem juz pewna ze koło 35 tyg wybiorę się do niej raz jeszcze. Dla własnego spokoju.
 
Witajcie,
Orchi, miło że znowu jesteś z nami :-)
Wisienka, j ja też Cię rozumiem, sama mam ostatnio jakiś kryzys psychiczny... :-(
Corin, ja mam połówkowe u mojego 28 marca, ale on też ma strasznie słaby sprzęt i byliśmy ostatnio na prywatnym, bo myślę, że to u mojego będzie wyglądać tak jak to Twoje...

Nie wiem co jeszcze miałam napisać, ale wszystkie witam i pozdrawiam, :-)

Gina, ja też mam problem z zakupami. Trochę inny, bo co chwile ktoś mi mówi, co fajnego jest w jakim sklepie, i co mogłabym kupić, a my z Michałem mamy teraz gorsze miesiące i po prostu nie mamy kasy żeby kupować coś dla dziecka... i tak się jakoś smutno robi.
 
Ostatnia edycja:
Marzenko tak nęciłaś tą zupką że aż sobie ugotowałam :-) cały wielki gar !!!! będziemy jeść chyba ze dwa dni :-D ale moja córcia uwielbia zupy także zjadła z dwóch małych miseczek :-) teraz śpi 3'cią godz, chyba ją uśpiła ta zupa :-D

Orchidea:-) witaj kochaniutka, fajnie że już jesteś

Anula nie jesteś sama z takim wzrostem ja też jestem niska mam 162 cm moja waga to 56 (z przed ciąży) teraz +6 i 100 cm w brzuszku w najbardziej wystającym punkcie :szok: Z Amelką przed porodem miałam 103 cm a teraz... potwór jakiś :wściekła/y:
Wisienka trzymam kciuki za lepszy humorek :-)
 
corin to może zmień tego lekarza? Na tą kobitkę co byłaś u niej tydzień temu, co TY na to? Bo jak on ma taki lipny sprzęt to mało widać i wszystko wpisuję na pamięć... a lepszy sprzęt medyczny to lepsza diagnoza i ocena etapu ciązy :tak:
Na twoim miejscu wziełabym tę pocję pod uwagę, ale zrobisz jak będziesz uważała :-)

danusiu :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry