reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
wdrusiu no rzeczywiście coś wisi w powietrzu, też jestem osowiała i brak mi werwy, ale pocieszam się że teraz będzie coraz ładniejsza pogoda i więcej słoneczka a ono przeciesz dodaje nam skrzydeł :-)

marzenko na zdrówko :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wydrusia, ja bym to kupiła, moim zdaniem super się sprawdza. W kilka minut masz wyparzone wszystko i odkażone. Będę miała taki od bratowej.

EDIT


Iwonuś ja czuję kroczę już od ponad miesiąca codziennie... jak coś więcej pochodzę albo posprzątam to się nasila. Nie wiem czy to samo, ale ja odczuwam jakbym była tam poobijana strasznie. Najbardziej boli jak siadam, wstaję, albo podnoszę chociaż trochę nogę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry