reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Ano nic się nie zrobi niestety lekarz też mówił,że możemy a ten NIE bo jak się coś stanie to będzie sobie pluł w brodę no może i dobrze myśli nie wiem sama jakoś daje radę bez hahaha
No to jutro dzień placków ziemniaczanych mamy hahaha o mała właśnie moja szaleć zaczęła :-D
A wiecie co ja bym zjadła taka sałate z ogródka babci ogórek świeży pomidorek szczypiorek,rzodkiewka i ćwiartki jajka na twardo ze smietaną taka wiosenna sałatka mniammmm aż mi slinka leci haahah
 
Ostatnia edycja:
jak tak dalej bedzie to i w tym mies przytyje ponad 3 kg:szok:
corin ja mialam golabki nidawno "tesciowa" mi zrobila;-)
gina zazdroszcze:-)
orchidea w sumie mu sie nie dziwe gdybym byla facetem pewnie tez bym sie bala:tak:
 
ja jakoś ostatnio nie mam apetytu, jak wczesniej pochlaniałam wszytko to teraz niby jestem glodna ale jak patrzę do lodówki to na nic nie mam ochoty...
 
co do celibatu u mnie tez nie ma pozwolenie jest checi ogromne to korzystam ile sie da hehe

orchidea na grzybki to uwielbiam chodzic jezdzic jesc i wszystko z nimi zwiazane szkoda ze sezon na nie jest taki krótki bo bym cały rok latała do lasu i je zbierała
 
reklama
Anula ale ci dobrze, mąż tosty robi, też tak chce, ale niestety mój wojciech to podobno dwie lewe rączki ma do pichcenia, a teraz jeszcze go w plecach złamało więc zupełnie nie mam z niego pożytku bo ruszać się nie może i marudzi strasznie, nawet buty mu dziś wiązałam jak do pracy szedł, zazdobra jestem dla niego
 
Do góry