reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Dziewczyny:)
Próbuję nadrobić zaległości za okres kiedy mnie nie było ale tak się rozpisałyście, że nie jest to możliwe za co bardzo Was przepraszam :)

Właśnie też miałam zapytać o te testy - bo jak byłam na ostatnim usg to dr też mierzyła przezierność karku, kość nosową, kość udową, obwód brzuszka, ilość wód - wszystko wzorowo :) a o tych testach nawet nie wspomniała a tyle się o nich czyta. Ale jak piszecie, że nie ma co to dobrze :)
Bo już myślałam, że moja dr zapomniała czy coś :)

Miłej nocki :)
 
No własnie USG ok więc nie będe ich robić. 250 zł! A to i tak tylko dane statystyczne, więc sobie odpuszczamy. Nie wiem czy widziałyscie mojego malucha na fotce? Sliczny dzidzia. Machał łapkami... Taki duży, Już czekam na kolejną wizytę! pozdrawiam was brzucholki
 
Witam nocne ciążówki! Z częstym pisaniem u mnie troszkę ciężko ale za to prawie codziennie was podczytuję. Mała moniś dzidzulek śliczny, zresztą jak każdej z was. Gratuluję, że codziennie dochodzą nowe wiadomości że wszystko u was jak najlepiej. Ja jeszcze nie zdążyłam wstawić zdjęcia mojego maleństwa, ale jak najszybciej postaram się to nadrobić, szczególnie że ostatnio lekarze porobili troszkę zdjęć mojemu maleństwu. Miałam problem ze zmierzeniem przezierności karku, tzn. dzidziuś mimo 3-krotnych prób, u 2 różnych lekarzy w przeciągu 1,5 tyg. nie chciał ułożyć się odpowiednio do badania. Cały czas wypoczywa na boczku, raz na jednym raz na drugim i za groma nie chce się ułożyć na plecy lub na brzuch, za to jak kopie nogami i macha rękoma hehehe. Lekarze zarówno jeden jak i drugi zmierzyli mi przezierność tak jakoś w poprzek, i jeden i drugi stwierdził, że 1,2mm - 1,4 mm, a oprócz tego reszta rozwija się książkowo. Słodkich snów o naszych dzidziolach!!! A i dowiedziałam się że będziemy mieć córunię :)
 
A a propo opryszczki mój gin kazał smarować maścią cynkową albo pastą do zębów i niczym więcej... Ja miałam już 3 opryszczki, jedną na ustach i dwie na brodzie, pasta do zębów je pokonała i od miesiąca mam spokój.
 
reklama
Do góry