reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

zuzu dzięki wielkie teraz się połozyłam i smyram brzucholek może coś wreszcie mi zabąbelkuje :) a co do wózków ceny są serio nie małe no ale cóż jak zwykle ceny rosną a wypłaty jakie były takie są cała nasza Polska :)
 
reklama
Hej dziewczyny. My dziś cały dzień latalismy po urzedach załatwic przepisanie liczników, meldunki i spółdzielnie. Jejku jakie to meczące. Teraz Pol wstał na chwilę od kompa bo sie uczy a ja wpadłam spłodzic posta.
Widze, że piszecie o wyprawkach. My też juz rozglądaliśmy sie bo musimy kupic wszystko od podstaw a nie ma w rodzinie ani wśród znajomych , które by nie oddały nic po dzieciakach. Na pewno część ciuszków kupimy na allegro w pakach( sprawdzone przez koleżanki jak się dobrze wybierze jest oki), kołyske kupimy uzywaną na te 5 miesięcy a potem dopiero jakies fajne łózeczko. Wózek taki jaki mi sie podoba i bardzo funkcjonalny mozna kupic taki wielofunkcyjny z atestami i bezpieczny juz za 1500zł a komode z przewijakiem chcę z serii safarii Klupś z zyrafką. Kosztuje około 400 zł. Pokój małego juz przygotowany do malowania, sa założone też panele, kupiona farba i wybrana fototapeta 3d do tego mały dywanik dokupimy , jakis mięciutki. Nie wiem ile to nas bedzie kosztowć. Mam nadzieję, ze zmiescimy się z laktatorem i innymi akcesoriami w 4-5 tyś.. Jak któras policzy to chetnie zobaczę.
A wózków oglądałam juz mase i pytałam kolezanek co maja dzieciaki co się sprawdza, mysle, ze mozna kupic taki z fotelikiem i spacerówką w rozsądnej cenie i nie będziemy wywalac 3000.
 
Wisienko to fajnie ze już masz wszytsko zaplanowane. Co do liczników to wiem co czujesz ja 2 latka temu tak mialam.... ble.....
Co do wózków... to tak lukam narazie ten co chce x-lander run bo chce biegać i znajoma ma wiec albo jak bedzie dobry dla mnie gabarytowo to sie kupi zreszta u mnie dziadkowie kupują wiec jak chca to mają hehe a co....
 
[*]Kaftaniki albo koszulki z długim rękawem - 5szt.
[*]Pajacyki - 6szt.
[*]Cieplejsza bluza lub sweterek - 2-3szt.
[*]Czapeczki bawełniane - 2szt., cieplejsza - 1szt.
[*]Śliniaczki - 2-3szt.
[/LIST][/QUOTE]

zuzu2 - zlota z Ciebie kobieta!!!! Jestes super i wielkie dzieki!!!!
 
wisieńka ta komoda jest super moja siostra ją ma naprawdę fynkcyjna i ma głębokie szuflady sporo ubranek i wogóle wejdzie do niej :)
 
Czytam Was dziewczyny i sobie myślę, jak to dobrze że to moje już drugie dziecko jest! O wyprawkę nie muszę się martwić, bo wszystko mam: wózek, foteliki, łóżeczko, ciuszki... Ja mam syna, ale moja szwagierka w tym czasie rodziła córkę i wszystkie ciuszki po niej mi sprezentowała. Więc postanowiłam że nie będę dopytywać o płeć dziecka, chcę mieć niespodziankę. Pytanie jeszcze czy w tym postanowieniu wytrwam, hehe!!!
 
reklama
Zuzu wyjechalismy z domu przed 10 a wrócilismy o 16.30. Jakaś masakra. No x lander fajny jest i do biegania na pewno dobry
orchidea to fajnie , ze ja widziałas na zywo bo ja tylko w necie i ta zyrafka mnie urzekła po prostu. Myslę, że na razie ta komoda starczy a potem dokupimy jakieś mebelki z tej serii.Powiesimy jakies półki dodatkowe. A może mi sie jeszcze zmieni i bęsdzie inny wystrój

 
Do góry